Mother`s Days up to 40% Check

Cześć!

Marka Nessi Sportswear narodziła się 16 lat temu. Na przestrzeni tych lat zaczynaliśmy jako mała marka garażowa, a dzisiaj zdobywamy świat, oferując wyjątkową odzież sportową, wspierającą ambitne kobiety w dążeniu do ich celów. To my rozpoczęliśmy kolorową rewolucję, wprowadzając soczyste kolory i sportową elegancję w kobiecej modzie sportowej. Kochamy to co robimy i wiemy, że kolorując świat sprawimy, że będzie on lepszy!

Wierzymy w MOC KOLORÓW, a każdy tworzony przez nas projekt to manifest aktywności, indywidualizmu i zaawansowanej jakości. Kolory pozwalają wyrażać siebie, wpływają na nasz nastrój, emocje i samopoczucie, motywują nas i wydobywają wewnętrzną siłę. Nasze ubrania kolorują historie biegaczek, siłaczek, joginek, globtroterek, trenerek, zawodniczek profesjonalnych i tych, które po prostu kochają aktywny tryb życia.

Twórcy Nessi Sportswear

Markę tworzą Żaneta, Wojtek i Norbert. Kolorowi buntownicy! Tak wspominają swoje początki:

„Zaczynaliśmy od 0. Od produkcji skarpet, a naszym celem było ubranie dziewczyn od stóp do głów. Chyba nam się to udało. Obecnie w naszej ofercie znajdziecie odzież sportową dla kobiet, dostosowaną do różnych rodzajów aktywności: legginsy, koszulki sportowe, odzież rowerowa, bluzy, kurtki, akcesoria. Łączymy technologię, innowacje i funkcjonalność odzieży sportowej z modą.” – Wojtek, współtwórca marki Nessi Sportswear

Co nas wyróżnia?

  • Autorskie wzory - oryginalne, niespotykane, absolutnie wyróżniające się na rynku. Wszystkie wzory tworzone są przez Żanetę. Jej wyobraźnia, zmysł, intuicja, dobór kolorów, kreatywność bez przerwy nas zachwyca. Dzięki niej każda kolekcja jest wyjątkowa i niepowtarzalna, bardzo kobieca. To ona nadaje projektom tak wyjątkowy sznyt Nessi Sportswear.
  • Dopracowane, funkcjonalne, innowacyjne produkty. Wychodzimy z założenia, że odzież ma Cię wyróżnić i nie przeszkadzać podczas treningu. Wkładamy w to co robimy całych siebie. Na każdym etapie powstawania produktu, kładziemy duży nacisk na najmniejszy szczegół. Przykładem jest potrójna kontrola jakości każdego produktu.
  • Zaangażowana i kolorowa społeczność Silnych Kobiet! Nie ma nic lepszego w życiu, niż trafić na swoich. #nessigirls to fanki marki, które wzajemnie się motywują. Robią niesamowite rzeczy, przebiegają ultramaratony, uprawiają ekstremalne sporty, podróżują w najdalsze zakątki świata i zdobywają szczyty gór. Są też naszą niekończącą się bazą wiedzy, a my wsłuchując się w ich potrzeby, możemy ciągle udoskonalać i tworzyć najlepsze produkty.
Co nas wyróżnia?
Produkcja
  • Najwyższej jakości materiały: wyselekcjonowane, antyalergiczne, przyjazne dla skóry, delikatne a jednocześnie bardzo wytrzymałe, oddychające, odporne na ścieralność, chroniące przed promieniami UV. To wszystko po to, by nasza odzież służyła Wam na lata.
  • Produkcja i projektowanie Made in Poland. Mamy pełną kontrolę nad całym procesem wytwarzania odzieży. Od projektu, przez produkcje, po wysyłkę i opiekę posprzedażową produktu. Jesteśmy wierni idei fair trade.

Jakimi wartościami się kierujemy?

  • Zadowolona i uśmiechnięta klientka to dla nas największe podziękowanie. Troszczymy się o Klientki na każdym etapie realizacji zamówienia oraz w obsłudze posprzedażowej. Jeśli jest potrzeba naprawianie odzieży, czynimy to!
  • Transparentność - działamy otwarcie i uczciwie. Szyjemy w Polsce, pokazując etapy powstawania naszych kolekcji i dzieląc się naszymi wartościami. Nasze Klientki mają dostęp do informacji, które są istotne do podejmowania przez nich świadomych decyzji zakupowych.
  • Szczerość w komunikacji - mówimy jak jest, słuchamy naszych Klientek. Razem współtworzymy tę markę!
  • Odpowiedzialność społeczna - aktywnie uczestniczymy i wspieramy ważne dla naszych fanek inicjatywy społeczne. Zaczynając od WOŚP, przez Maraton dla Ukrainy, Różowy Październik, na Wings for Live i akcji #SportJestSpoko kończąc. Więcej przeczytasz na specjalnej podstronie: Społeczna Odpowiedzialność Biznesu.
Jakimi wartościami się kierujemy?
UP