Kolorowy Mikołaj -40% SPRAWDŹ

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Wszystko, co robimy, staramy się robić odpowiedzialnie i z troską o przyrodę. Natura nieustannie nas inspiruje i napędza do działania. Uważamy, że naszym obowiązkiem jest zrobić wszystko, co możliwe, by chronić ją przed degradacją - to najpiękniejsze i najważniejsze dobro wspólne. Stawiamy na zrównoważony rozwój i podejmujemy świadome wybory, tak, aby ograniczyć nasz wpływ na środowisko naturalne:

Innowacyjne rozwiązania

Innowacyjne rozwiązania

W produkcji naszej odzieży wykorzystujemy biodegradowalne, recyklingowane i przyjazne dla środowiska materiały. Bezustannie poszukujemy innowacji, aby jeszcze lepiej wykorzystywać technologię w służbie natury.

Made in Poland

Made in Poland

Wszystkie nasze produkty w 100% wytwarzamy w Polsce. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad każdym etapem procesu produkcyjnego, utrzymaniem najwyższej jakości i ograniczamy wytwarzanie śladu węglowego.

Etyczne wybory

Etyczne wybory

Bierzemy odpowiedzialność za wszystkie nasze działania. Materiały, surowce i przędze pozyskujemy z pewnych, etycznych źródeł. Stawiamy na jakość – korzystamy z usług wyłącznie sprawdzonych dostawców, którzy legitymują się stosownymi certyfikatami. Wierzymy, że nawet mała zmiana na sens.

Less waste

Less waste

Działamy zgodnie z filozofią less waste. Używamy najlepszych materiałów, a w procesie produkcji dbamy o każdy detal – po to, aby optymalnie wykorzystywać zasoby. Nasze ubrania posłużą Ci przez lata. A gdy uznasz, że przyszedł czas na nowe, będziesz mogła odsprzedać je dalej, dając im drugie życie.

DZIAŁAMY CHARYTATYWNIE

Widzimy, co dzieje się wokół nas i nie pozostajemy obojętni na ważne społecznie inicjatywy. Jesteśmy tam gdzie możemy pomóc: w ciągu roku kilkakrotnie decydujemy się na wsparcie rzeczowe różnych inicjatyw wspomagające potrzebujących ludzi, jak i zwierzęta.

Sami także organizujemy liczne akcje, które są okazją do aktywizowania społeczności, podkreślania roli sportu w profilaktyce zdrowotnej i niesienia radości z aktywnie spędzonego czasu. Jest to głęboko zakorzenione w DNA naszej marki. Przykład stanowią cykliczne wydarzenia sportowe „Ty biegasz, my wpłacamy”. Wybiegane przez społeczność Nessi Sportswear kilometry zamieniamy na realne działanie: pieniądze. Zobacz wybrane większe akcje organizowane przez nas:

Ty biegasz, my wpłacamy na WOŚP

Ty biegasz, my wpłacamy na WOŚP

Biegowe wyzwania na Stravie z cyklu „Ty biegasz, my wpłacamy” dla WOŚP wpisały się już w naszą tradycję. W 2022 wspólnie wybiegaliśmy 203 587 km. Przekazaliśmy też wyjątkowe przedmioty na licytacje. Łączna kwota wsparcia WOŚP to 23 944,21 zł. W 2023 roku społeczność wybiegała 360 666 km, a na konto WOŚP przekazaliśmy łącznie z dochodami z licytacji, aż 26 234 zł!

Przeczytaj więcej

Różowy październik

Październik upłynął nam pod znakiem działania na rzecz kobiet dotkniętych chorobą nowotworową oraz profilaktyki raka piersi. Zorganizowaliśmy kolejną akcję biegową, w ramach której drużyna Nessi przebiegła 300 000 km. W efekcie przekazaliśmy 15 000 zł na rzecz fundacji Rak’n’Roll.

Przeczytaj więcej

Różowy październik Nessi Sportswear
Maraton dla Ukrainy Nessi Sportswear

Maraton dla Ukrainy

Na przełomie marca i kwietnia 2022 trwała nasza kolejna akcja charytatywna. Nasza Stravie wspólnie przebiegliśmy ponad 421 900 km i przekazaliśmy łącznie 38 000 zł na konta 8 fundacji działających na rzecz pomocy Ukrainie.

Przeczytaj więcej

W górę