Wiemy, jak ciężko jest zbudować coś z niczego, zrobić pierwszy krok w kierunku realizacji celu. A czasem wystarczy po prostu podać komuś rękę. Dlatego tak ważne jest dla nas działanie według wysokich standardów etycznych oraz angażowanie się w ważne inicjatywy.


Jesteśmy tam, gdzie aktywni


Blisko aktywnych - pierwsze hasło Nessi towarzyszy nam codziennie i przypomina o tym, jaka nasza marka powinna być. Każdego roku bierzemy udział w licznych biegach i akcjach, które skupiają wokół siebie aktywnych. Tylko dzięki obecności na biegach możemy poczuć wyjątkowy klimat tych miejsc, porozmawiać na mecie z biegaczami, posłuchać ich, poznać ich emocje. Być blisko. Sami także organizujemy liczne akcje, które są okazją do aktywizowania społeczności, podkreślania roli sportu w profilaktyce zdrowotnej i niesienia radości z aktywnie spędzonego czasu. 

Wspieramy imprezy biegowe o charakterze lokalnym, takie jak półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego, grupy biegowe, m.in. Kęckie Harpagany oraz Biegam na Tarchominie a także ważne inicjatywy o charakterze sportowym z „Biegam, aby Bartek mógł biegać” na czele.


Polskiemu doświadczeniu nadajemy europejski wymiar


Zawsze byliśmy pod wrażeniem bogatej tradycji włókienniczej naszego regionu, ogromu wiedzy i umiejętności polskich specjalistów. I to właśnie na tej tradycji i na tych umiejętnościach chcemy budować markę Nessi. Działając w kraju, zatrudniając polskich grafików i projektantów, szyjąc w tutejszych szwalniach, wspieramy osoby kreatywne i przedsiębiorcze. Równocześnie udowadniamy, że ten wielki potencjał można przekuć na europejski sukces.

Wspieramy inicjatywy charytatywne

Ty biegasz, my wpłacamyto cykl naszych wydarzeń sportowych, dzięki którym wspólnie wspieramy wybrane inicjatywy o charakterze zarówno lokalnym, jak i ogólnopolskim. Wybiegane przez naszą społeczność kilometry zamieniamy na realne działanie: pieniądze, które przysłużą się dobrej sprawie.

W październiku 2021 roku, w ramach miesiąca świadomości raka, tzw. Różowego Października, uświadamialiśmy o wadze problemu, edukowaliśmy na temat raka. Przez 31 dni przebiegliśmy wspólnie ponad 100.000 km, dzięki czemu Fundacja OnkoCafe otrzymała 15.000 zł.

Nessi wspiera OncoCafe


Styczeń 2022 upłynął nam pod znakiem czerwonego serca Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ramach akcji
„Ty biegasz, my wpłacamy” pokonaliśmy ponad 200.000 km, a na konto Fundacji przelaliśmy 12.000 zł. To jednak nie koniec! Na nasze licytacje przygotowaliśmy wiele wyjątkowych fantów takich, jak legginsy ze specjalnym wzorem, limitowaną torbę, szkatułki wykonane przez polskich rękodzielników czy dzień w siedzibie Nessi. Za wszystkie wylicytowane przez Was przedmioty do WOŚP trafiło 9.970,71 zł.

Nessi wspiera WOŚP


Dbamy
o środowisko


Projektujemy i produkujemy w Polsce, co pozwala minimalizować ilość spalin trafiających do atmosfery podczas transportu. Stawiamy na wysoką jakość i trwałość odzieży, dzięki czemu służy ona użytkownikom przez długi czas. Co więcej, stosujemy materiały w 100% recyklowalne. Ogranicza to ilość odpadów materiałowych i minimalizuje wpływ naszej działalności na środowisko przyrodnicze.

W górę