BIG WINTER SALE FINAŁ BIG WINTER SALE FINAŁ BIG WINTER SALE FINAŁ BIG WINTER SALE FINAŁ BIG WINTER SALE FINAŁ BIG WINTER SALE FINAŁ BIG WINTER SALE FINAŁ

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Wszystko, co robimy, staramy się robić odpowiedzialnie i z troską o przyrodę. Natura nieustannie nas inspiruje i napędza do działania. Uważamy, że naszym obowiązkiem jest zrobić wszystko, co możliwe, by chronić ją przed degradacją - to najpiękniejsze i najważniejsze dobro wspólne. Stawiamy na zrównoważony rozwój i podejmujemy świadome wybory tak, aby ograniczyć nasz wpływ na środowisko naturalne:

Innowacyjne rozwiązania

Innowacyjne rozwiązania

W produkcji naszej odzieży wykorzystujemy biodegradowalne, recyklingowane i przyjazne dla środowiska materiały. Bezustannie poszukujemy innowacji, aby jeszcze lepiej wykorzystywać technologię w służbie natury.

Made in Poland

Made in Poland

Wszystkie nasze produkty w 100% wytwarzamy w Polsce. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad każdym etapem procesu produkcyjnego, utrzymaniem najwyższej jakości i ograniczamy wytwarzanie śladu węglowego.

Etyczne wybory

Etyczne wybory

Bierzemy odpowiedzialność za wszystkie nasze działania. Materiały, surowce i przędze pozyskujemy z pewnych, etycznych źródeł. Stawiamy na jakość – korzystamy z usług wyłącznie sprawdzonych dostawców, którzy legitymują się stosownymi certyfikatami. Wierzymy, że nawet mała zmiana na sens.

Less waste

Less waste

Używamy najlepszych materiałów, a w procesie produkcji dbamy o każdy detal – po to, aby optymalnie wykorzystywać zasoby. Nasze ubrania posłużą Ci przez lata. A gdy uznasz, że przyszedł czas na nowe, będziesz mogła odsprzedać je dalej, dając im drugie życie. W tym pomoże Ci nasza grupa Giełda Nessi.

DZIAŁAMY CHARYTATYWNIE

Widzimy, co dzieje się wokół nas i nie pozostajemy obojętni na ważne społecznie inicjatywy. Sami także organizujemy liczne akcje, które są okazją do aktywizowania społeczności, podkreślania roli sportu w profilaktyce zdrowotnej i niesienia radości z aktywnie spędzonego czasu. Jest to głęboko zakorzenione w DNA naszej marki. Przykład stanowią cykliczne wydarzenia sportowe „Ty biegasz,my wpłacamy”. Wybiegane przez społeczność Nessi kilometry zamieniamy na realne działanie: pieniądze. Wspieramy też mniejsze oraz lokalne inicjatywy. Zobacz, co działo się u nas w roku 2022:

Ty biegasz, my wpłacamy na WOŚP

Ty biegasz, my wpłacamy na WOŚP

W styczniu zorganizowaliśmy biegową inicjatywę na Stravie z cyklu „Ty biegasz, my wpłacamy”. Wspólnie wybiegaliśmy 203 587 km. Przekazaliśmy też wyjątkowe przedmioty na licytacje. Łączna kwota wsparcia WOŚP to 23 944,21 zł.

Przeczytaj więcej

Maraton dla Ukrainy

Na przełomie marca i kwietnia trwała nasza kolejna akcja charytatywna. Nasza Stravie wspólnie przebiegliśmy ponad 421 900 km i przekazaliśmy łącznie 38 000 zł na konta 8 fundacji działających na rzecz pomocy Ukrainie.

Przeczytaj więcej

Maraton dla Ukrainy
Różowy październik

Różowy październik

Październik upłynął nam pod znakiem działania na rzecz kobiet dotkniętych chorobą nowotworową oraz profilaktyki raka piersi. Zorganizowaliśmy kolejną akcję biegową, w ramach której drużyna Nessi przebiegła 294 239 km. W efekcie przekazaliśmy 15 000 zł na rzecz fundacji Rak’n’Roll.

Przeczytaj więcej

Jesteśmy tam, gdzie możemy pomóc

W ciągu roku kilkakrotnie decydujemy się na wsparcie rzeczowe różnych inicjatyw. Przekazaliśmy bieliznę termoaktywną dla żołnierzy z Ukrainy, wspieramy dzieciaki z domów dziecka czapkami i ciepłymi skarpetami na zimę, zaopatrujemy też schroniska dla zwierząt w materiały na ciepłe koce.

Jesteśmy tam, gdzie możemy pomóc
W górę