Wiemy, jak ciężko jest zbudować coś z niczego, zrobić pierwszy krok w kierunku realizacji celu. A czasem wystarczy po prostu podać komuś rękę. Dlatego tak ważne jest dla nas działanie według wysokich standardów etycznych oraz angażowanie się w ważne inicjatywy.


Jesteśmy tam, gdzie aktywni


Blisko aktywnych - pierwsze hasło Nessi towarzyszy nam codziennie i przypomina o tym, jaka nasza marka powinna być. Każdego roku bierzemy udział w Festiwalu Biegowym w Krynicy-Zdrój, która jest prawdziwą mekką dla biegaczy. I choć dla przedsiębiorców targi to przede wszystkim okazja do prezentacji nowości, my nie potrafimy odmówić sobie przyjemności udziału w biegach. Tylko w ten sposób możemy poczuć wyjątkowy klimat tego miejsca, porozmawiać na mecie z biegaczami, posłuchać ich, poznać ich emocje. Być blisko.


Polskiemu doświadczeniu nadajemy europejski wymiar


Zawsze byliśmy pod wrażeniem bogatej tradycji włókienniczej naszego regionu, ogromu wiedzy i umiejętności polskich specjalistów. I to właśnie na tej tradycji i na tych umiejętnościach chcemy budować markę Nessi. Działając w kraju, zatrudniając polskich grafików i projektantów, szyjąc w tutejszych szwalniach, wspieramy osoby kreatywne i przedsiębiorcze. Równocześnie udowadniamy, że ten wielki potencjał można przekuć na europejski sukces.

Wspieramy lokalne inicjatywy


Wspieramy imprezy biegowe o charakterze lokalnym, takie jak półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego, grupy biegowe, m.in. Kęckie Harpagany oraz Biegam na Tarchominie a także ważne inicjatywy o charakterze sportowym z „Biegam, aby Bartek mógł biegać” na czele.


Dbamy
o środowisko


Projektujemy i produkujemy w Polsce, co pozwala minimalizować ilość spalin trafiających do atmosfery podczas transportu. Stawiamy na wysoką jakość i trwałość odzieży, dzięki czemu służy ona użytkownikom przez długi czas. Co więcej, stosujemy materiały w 100% recyklowalne. Ogranicza to ilość odpadów materiałowych i minimalizuje wpływ naszej działalności na środowisko przyrodnicze.

W górę