Filtruj
×
Kolor
Wyczyść Zastosuj

Jakby się nad tym zastanowić, to plecaki towarzyszą nam przez całe życie. Począwszy od najmłodszych szkolnych lat, później w drodze do pracy, na trening, nie wspominając o urlopie czy wycieczkach. To z reguły najwygodniejszy wariant by zabrać ze sobą wszystkie potrzebne rzeczy i z łatwością je przetransportować. Ubrania sportowe i buty na siłownię, ręcznik na basen, laptop i lunch do pracy czy materiały na zajęcia. Jeden plecak może nam towarzyszyć przez cały dzień, ale warto pamiętać o tym, że różnią się one od siebie przeznaczeniem, które to determinuje ich rozmiar, kształt, materiały z jakich są wykonane i detale. Na rynku mamy m.in. plecaki sportowe, plecaki turystyczne, ale i plecaki miejskie i rzecz jasna, plecaki szkolne. Jak więc spośród licznych modeli wybrać ten, który będzie spełniał nasze potrzeby i z przyjemnością będziemy go zakładać na plecy dzień po dniu.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze plecaka?

Przede wszystkim zwróć uwagę na to do czego będzie przeznaczony Twój plecak? Być może plecak sportowy nie będzie się zbytnio różnił od turystycznego, ale gdy potrzebujesz czegoś do pracy, to w takiej sytuacji inne cechy i funkcje będą miały znaczenie. W sklepie internetowym Nessi Sport znajdziesz plecaki, które są przeznaczone dla osób będących w ruchu, aktywnych. To kolorowe plecaki damskie Nessi Sportswear i plecaki sportowe. Dzięki swoim zbalansowanym gabarytom i optymalnej 20-litrowej pojemności, będą najlepszym towarzyszem wypadów na basen, siłownię, całodziennych wycieczek w góry czy długiego dnia poza domem. Ani za duże, ani za małe, dlatego też zmieścisz do niego wszystko co jest potrzebne właśnie podczas takich wypadów, a jednocześnie plecak sportowy będzie się dobrze trzymał pleców w trakcie dynamicznego przemieszczania się. Świetnie spiszą się też jako typowe plecaki turystyczne, idealne na kilkudniowe wojaże!

Jak wybrać plecak do aktywności?

Oprócz wspomnianych wyżej cech, równie istotna jest sama konstrukcja plecaka. Ważne, żeby była ergonomiczna i funkcjonalna, co pozwala tak poukładać zawartość w plecaku, żeby zawsze wygodnie i bezproblemowo sięgnąć po poszukiwaną rzecz. W plecakach sportowych Nessi Sportswear, dzięki obszernej komorze z łatwym dostępem, zmieścisz wszystkie niezbędne rzeczy na trening. Dodatkowo boczne kieszonki pozwalają mieć zawsze pod ręką butelkę z wodą, bidon, czy inne drobiazgi. Plecak turystyczny Nessi z powodzeniem wykorzystasz także jako klasyczny plecak miejski. Do wspomnianej głównej komory bez przeszkód zapakujesz laptop i równie wygodnie wyjmiesz go z plecaka. Miejskość tego plecaka podkreśla vintage’owy styl i kompaktowe rozmiary.

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy zakupie plecaka turystycznego? Skoro będziemy się z nim sporo przemieszczać i będzie na naszych plecach w wielu codziennych sytuacjach, należy przyjrzeć się jego wykonaniu i materiałom. Przede wszystkim musi być wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. To oczywiste, że nie chcemy, żeby coś się stało z plecakiem, gdy rzucimy go nieopatrznie po treningu, zajęciach, czy po całodniowym zwiedzaniu. Lotniska, przystanki autobusowe, dworce i perony, wąskie przejścia, uliczki, piasek, woda – tak wiele potencjalnych sytuacji, gdzie może dojść do rozdarcia materiału czy jakiejś usterki. Dlatego plecaki sportowe Nessi Sportswear szyte są z wytrzymałego, a przy tym lekkiego materiału, który znakomicie nadaje się do produkcji akcesoriów outdoorowych. Co więcej, dla zwiększenia wytrzymałości, dodawane jest specjalne włókno wzmacniające całą strukturę plecaka. To tzw. technologia Rip-Stop.

Przed zakupem sprawdź również jak zrobione są szelki, bo to w końcu w dużym stopniu na nich i na Twoich ramionach utrzymuje się ciężar zawartości plecaka. Od ich wykonania i konstrukcji w dużej mierze zależy wygoda noszenia. W plecakach damskich sportowych znajdziesz szerokie, miękkie szelki, które komfortowo układają się na ramionach. To pozwala z niczym nieskrępowaną swobodą nosić je na co dzień i w wielu sytuacjach, które wymagają dynamicznego ruchu.

Gdzie kupić plecak sportowy?

W sklepie internetowym Nessi Sport zakupisz plecaki sportowe o wyjątkowym i niespotykanym designie. Wyróżniają je autorskie wzory i innowacyjne rozwiązanie w postaci specjalnej kieszonki umieszczonej na klapie. Co takiego szczególnego ma w sobie ta kieszeń? Służy ona do zapakowania naszego plecaka turystycznego, tak by stworzyć niewielki pakunek, który bez problemu zmieścisz w walizce czy torbie! To jak, widzimy się w podróży? Zespół Nessi Sportswear.