Filtruj
×
Rozmiar
Kolor
Wyczyść Zastosuj

Skarpety multisport – skarpety do zadań specjalnych!

Stopki, podkolanówki, nad kostkę i do pół łydki – dla każdej stopy coś dobrego. Możesz królować w dowolnej dyscyplinie, bardziej lub mniej wymagającej, ale zadbaj o komfort swoich stóp! Przecież muszą posłużyć Ci przez lata i ponieść Cię jeszcze na niejednej wyprawę. Niech poczują się zaopiekowane – skarpety Nessi Ci w tym pomogą.

Skarpety multisport są uniwersalnym elementem stroju sportowego: nie tylko dopełniają sportowego looku, ale przede wszystkim zapewniają Ci wygodę podczas treningów. Amortyzująca poduszka i płaskie szwy to nasz standard. Skarpety są przeznaczone dla wszystkich sportowców. Wyposażone w ultranowoczesny system oddychający, nie powodują odparzeń nawet po wielogodzinnym treningu. Pomimo wykonania ich z cienkiej bawełny zabezpieczają stopę przed otarciami. To zasługa doskonałego dopasowania do stopy i nie rolowania się w bucie. Kto chociaż raz nie cierpiał z powodu zwiniętej skarpetki w trampku na WF-ie? Zmora czasów szkolnych, brr!

Skarpety multisport nie tylko na lato!

Wszystkie skarpety Nessi zapewniają komfort termiczny. O ile ćwicząc na sali gimnastycznej lub na siłowni można zmieniać skarpetki co 30 minut, chociaż może być to uciążliwe i… szkoda Twojego czasu treningowego, to na stoku narciarskim jest to znacznie utrudnione. Spocona stopa i owiewające ją lodowate powietrze brzmi jak tortura. Frotte zapewnia nieprzerwane uczucie ciepła, a materiał typu Prolen odprowadza wilgoć, dzięki czemu zachowasz równowagę termiczną w bucie narciarskim czy snowboardowym.

Skarpety nie muszą być nudne! Skarpety multisport we wszystkich kolorach!

Nie lubisz, kiedy w Twoim stroju panuje nuda? A może lubisz ciemne kolory, a tylko Twoje skarpetki demaskują Twoje prawdziwe oblicze, któremu bliżej do różu niż czerni? Niezależnie, którą odpowiedź wybierzesz, znajdziesz swój kolor! Możemy Ci zaproponować jednokolorowe skarpetki lub śmiałe połączenia barw. Jednak bez obaw – zęby nie zaczną Ci zgrzytać, nasi projektanci słyną ze wspaniałej intuicji kolorystycznej.