Uwaga

Przypominamy iż opłaty za zamówienie należy umieścić do 7 dni od daty złożenia zamówienia (przelew, Dotpay, PayPo, Paypal). W związku z sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem koronowirusa COVID-19 prosimy o dokonywanie zakupów z opcją płatności: przelew, Dotpay, PayPo, Paypal.Płatności odroczone:

Płatności odroczone PayPo to usługa polegająca na odroczeniu zapłaty w sklepie internetowym. Klient dokonuje zakupu i bez żadnych dodatkowych kosztów, może zapłacić w ciągu 30 dni od transakcji albo podjąć decyzję o spłacie wartości zamówienia w 4, wygodnych ratach. Ta elastyczność płacenia przekłada się na wzrost sprzedaży w sklepie internetowym.

Jak to działa?

Po złożeniu zamówienia i wybraniu metody płatności „Kupujesz ale nie płacisz” z PayPo następuje krótka weryfikacja Klienta w systemach dostawcy usługi. Do 3 dni od pozytywnej decyzji, całość środków za zakup trafia na konto. W ciągu 30 dni od daty zakupu Klient dokonuje zapłaty na rzecz dostawcy usługi lub może skorzystać z rozłożenia płatności na 4 wygodne raty. W przypadku zwrotu towaru przez Klienta sklep zwraca środki bezpośrednio przez Dotpay podobnie jak w przypadku innych metod płatniczych.


Sposoby płatności:

Klient wybierający dostawę na terytorium Polski może wybrać jedną z dostępnych form płatności: przelew tradycyjny, przelew elektroniczny, zapłacić przy odbiorze zamówienia (za pobraniem) lub gotówką przy odbiorze osobistym. Dla klientów wybierających dostawę poza granice Polski dostępna dostępną formą płatności jest przelew elektroniczny (m.in : kartą Visa, kartą Mastercard, PayPal).

Przelew elektroniczny (płatności elektroniczne DotPay):

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzone są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.

Dotpay obsługuje:

- Karty: VISA, MasterCard, EuroCard;

- e-przelewy: PayPal, MasterPass, mTransfer (mBank), Płacę z Inteligo (konto Inteligo), MultiTransfer (MultiBank), Przelew24 (BZWBK), ING Bank Śląski, SEZAM (Bank BPH SA), Millennium – klienci korporacyjni, Przekaz/Przelew bankowy, Deutsche Bank PBC S.A., Kredyt Bank S.A. (KB24), iPKO (Bank PKO BP), Lucas Bank, Płać z Nordea, Przelew z BPH, Moje Rachunki, mPay – Płatność telefonem komórkowym, InvestBank, Bank Ochrony Środowiska, Bank Gospodarki Żywnościowej, Zapłać w Żabce, Volkswagen Bank Polska, Kantor Polski, Pekao24 Przelew, Płać z ING Bank Śląski (konto indywidualne), TransKasa, Millennium – Płatności Internetowe (konto indywidualne), Płacę z Alior Bankiem, Płacę z Citi Handlowy, MeritumBank Przelew, Pay Way Toyota Bank, Płać z BOŚ, SkyCash.

nessi

Wpłata na konto (przelew tradycyjny):

Nr kont bankowych (do wyboru):

mBank:
25 1140 2004 0000 3102 5157 1983 (PLN)

Ing:
12 1050 1113 1000 0090 7267 6308 (PLN)

 A

Dane do wpłaty:

Progres Sp. J.

ul. Sobieskiego 16

32-650 Kęty

 A

Opłaty za zamówienie należy umieścić do 7 dni od daty złożenia zamówienia.

 A

Płatność przy odbiorze (za pobraniem).

Płatność przy odbiorze może nastąpić także w przypadku wyboru dostawy do Paczkomatu InPost, w tym przypadku Klient zobowiązany jest do zapłaty przy odbiorze przesyłki karta płatnicza.

W przypadku wyboru przez Klienta podczas składania zamówienia płatności za pobraniem przy odbiorze przesyłki, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.

 

Płatność gotówką/kartą przy odbiorze w siedzibie / magazynie sklepu

W Sklepie Internetowym istnieje możliwość osobistego odbioru Towaru.

Odbierając zamówiony towar w sklepie / magazynie pod adresem Kęty, ul. Sobieskiego 16 (od poniedziałku do piątku od 7.00 do 15.00), możecie Państwo zapłacić gotówką przy odbiorze. Płatność kartą płatniczą lub przelewem można dokonać także podczas składania zamówienia poprzez sklep internetowy.