Filtruj
×
Rozmiar
Produkt
Kolor
Wyczyść Zastosuj

Głowa i uszy są bardzo wrażliwe na zimno. Podmuchy wiatru skutecznie wzmagają uczucie chłodu, a trening w takich warunkach ratują czapki do biegania. Zakrywając uszy i zatoki, dbasz nie tylko o komfort podczas treningu, ale działasz też prewencyjnie: unikasz powikłań zdrowotnych, które wyeliminowałby Cię z aktywności fizycznej na wiele dni.

O nakryciu głowy należy pamiętać także w lecie. W słoneczne dni łatwo o przegrzanie organizmu, a silnie operujące słońce jest szczególnie niebezpieczne, gdy bez czapki czy chusty wystawiamy się na jego działanie przez długi czas. Czapka z daszkiem jest optymalnym rozwiązaniem: chroni przed udarem cieplnym czy omdleniem, a przy tym jest funkcjonalnym i modnym dopełnieniem sportowego outfitu.

Czapki biegowe na lato i na zimę

Nasze działania projektowe zawsze skupiały się na zapewnieniu funkcjonalnych rozwiązań, ciekawego designu i oczywiście komfortu podczas treningu. Nie inaczej było z czapkami. Jako zapaleni biegacze sami przetestowaliśmy ich wiele, by stworzyć modele idealne. Jeśli biegasz przez cały rok, z pewnością ucieszy Cię fakt, że w naszej ofercie znajdziesz czapki biegowe na każdą porę roku.

W ochronie przed słońcem czapki z daszkiem nie mają sobie równych. Szyjemy je z innowacyjnej dzianiny Brisk 3D Ultra, która dobrze oddycha i szybko odprowadza wilgoć od powierzchni skóry. Wysoka miękka główka o panelowej konstrukcji doskonale dopasowuje się do kształtu głowy. Pasek z tyłu zapinany na zatrzask z jednej strony zakończony jest gumką, a z drugiej praktyczną regulacją. W środku czapki znajduje się elastyczny otok, który wchłania pot, a dodatkowo odpowiada za trzymanie czapki w miejscu.

Czapki biegowe na zimę i okres przejściowy różnią się fasonem, grubością i rodzajem zastosowanego materiału. Oferujemy lekko ocieplane modele przylegające ściśle do głowy, które można z powodzeniem zakładać pod kask narciarski i rowerowy. Termoaktywny materiał skutecznie chroni przed chłodem i wiatrem, szybko transmitując nadmiar wilgoci na zewnątrz. Dla fanów luźniejszych fasonów mamy termoaktywne czapki beanie dostępne w całej gamie kolorystycznej. Dla tych niezdecydowanych stworzyliśmy modele dwustronne, by tworzenie zestawów treningowych było jeszcze przyjemniejsze.

Poznaj moc koloru!

Naszą sportową odzieżą chcemy pokolorować świat. Misję realizujemy także poprzez ofertę akcesoriów sportowych w niebanalnych kolorach i wzorach. Jeśli tylko chcesz swoją radością z biegania dzielić się z innymi, wierzymy, że nasze produkty Ci w tym pomogą. Zakochaj się w naszych czapkach do biegania i poczuj moc koloru!