Filtruj
×
Rozmiar
Produkt
Kolor
Wyczyść Zastosuj

Bielizna do biegania - must-have aktywnych

Nie ma złej pogody na trening outdoorowy - ta maksyma przyświecała nam przy tworzeniu naszej oferty dla miłośników biegania. Wystarczy, że sięgniesz po specjalistyczną odzież sportową, a nic nie popsuje twojej biegowej randki!


Bielizna biegowa to must-have w szafie każdego sportowego freaka. Szybko się przekonasz, że dzięki tej niepozornej części sportowej garderoby możesz czuć się komfortowo, nawet przy realizacji szalonych podróżniczych i sportowych wyzwań.

Damska bielizna do biegania

Bielizna biegowa od Nessi współgra z ruchami ciała i wspiera mięśnie w wytężonej pracy. Termoaktywne majtki i figi o typowo sportowym przeznaczeniu wykonaliśmy w technologii bezszwowej. Lekki i elastyczny materiał tworzy wrażenie drugiej skóry, a przy tym sprawnie odprowadza wilgoć na zewnątrz, co pozwala uniknąć odparzeń czy bolesnych otarć, uniemożliwiających czasem pełną intensywność treningu.

Getry i podspodenki zabezpieczają wrażliwą skórę pachwin przed otarciami i podrażnieniami. Nie rolują się i nie przesuwają się w trakcie wykonywanych ćwiczeń. Ograniczyliśmy ilość szwów do minimum, a dzięki właściwościom innowacyjnej dzianiny Amet Fibra nasze getry są lekkie, wytrzymałe, świetnie oddychają, a dodatkowo stymulują pracę mięśni. Z powodzeniem możesz ich używać do różnych rodzajów aktywności fizycznej.

Jeśli nie uznajesz kompromisów i kochasz intensywne treningi, to sportowe koszulki, bokserki i longsleeve’y są podstawą Twojej garderoby. Nasze modele dopieściliśmy pod każdym względem. Zadbaliśmy o strefy wzmożonego odprowadzania wilgoci, bezszwowe ściągacze na końcach rękawów i miły w dotyku, oddychający materiał.

Niemałe znaczenie w naszych kolekcjach ma kolor i nie rezygnujemy z niego także przy bieliźnie biegowej.
Dlaczego warto stawiać na żywe kolory? Dodają energii, poprawiają humor, motywują do wyjścia na trening nawet w ponury i deszczowy dzień.

Męska bielizna do biegania? 

Mężczyźni coraz częściej przekonują się do bielizny biegowej - i bardzo dobrze, bo szorty, bokserki, slipy, podspodenki czy kalesony biegowe w znacznym stopniu przyczyniają się do zwiększenia efektywności treningu. Chronią przed otarciami, odparzeniami czy podrażnieniami skóry i ściśle do niej przylegają, w żaden sposób nie ograniczając przy tym zakresu ruchów. Naszą bieliznę termoaktywną szyjemy z rozciągliwych i wytrzymałych dzianin, odpornych na trwałe odkształcenia i mechacenie.