Filtruj
×
Wyczyść Zastosuj

Choć mówi się, że najwięcej ciepła ucieka przez głowę, chyba każda miłośniczka plenerowej aktywności zna przykre uczucie zesztywniałych od zimna palców i podrażnionej, zaczerwienionej skóry dłoni. Rękawiczki przydają się więc często, nie tylko w zimie - chłód i wiatr nie mają litości nawet przy stosunkowo umiarkowanych temperaturach: o ile całe ciało szybko rozgrzewa się na skutek wysiłku, odsłonięte dłonie marzną błyskawicznie.

Rozwiązaniem są cienkie rękawiczki na trening, które świetnie radzą sobie z opisanymi niedogodnościami, pozostawiając Ci jednocześnie pełnię swobody ruchów. Jeśli nie miałaś jeszcze okazji ich przetestować, zaopatrz się w przynajmniej jedną parę - szybko zaczniesz się zastanawiać, jak mogłaś wcześniej bez nich żyć!

Oddychające rękawiczki do ćwiczeń - skuteczna termoregulacja

Materiały, z których szyjemy rękawiczki sportowe, utrzymują dłonie w cieple i suchości bez względu na to, jak intensywnie ćwiczysz i jaka pogoda panuje na zewnątrz. Zarówno cienki Flexible Fit, jak i trójwarstwowy, zaprojektowany z myślą o jesieni i zimie Trito na bieżąco odprowadzają wilgoć z powierzchni skóry i szybko ją odparowują, co pozwoli Ci zawsze utrzymać dłonie w świeżości i suchości. Funkcyjne dzianiny stanowią także skuteczną barierę przed zimnem. Delikatne wykończenie wewnętrznej strony sprawia, że noszenie naszych rękawiczek jest prawdziwą przyjemnością.

Termoaktywne właściwości dzianiny aktywują się w bezpośrednim zetknięciu ze skórą, dlatego materiały naszych rękawiczek są bardzo elastyczne, co umożliwia ścisłe dopasowanie do kształtu dłoni. Czterokierunkowa rozciągliwość dzianin zapewnia także nieskrępowaną swobodę ruchu dłoni i palców.

W mroźne dni wykorzystasz nasze rękawiczki także jako liner pod rękawice narciarskie czy snowboardowe. Cienki materiał gładko układa się pod warstwą zewnętrzną - nic się nie roluje ani nie uciska palców, a ogrzewanie jest podkręcone na maksa!

Rękawiczki na trening skrojone na miarę Twoich potrzeb

Dobry materiał to dopiero połowa sukcesu: aby zapewnić Ci pełnię komfortu podczas ćwiczeń, dopracowaliśmy w najdrobniejszych szczegółach także konstrukcję naszych rękawiczek. Na uwagę zasługuje zwłaszcza obcisły, szeroki mankiet, który zapobiega przedostawaniu się podmuchów wiatru pod rękawiczkę i dobrze układa się pod rękawem kurtki. Jeśli podczas treningu korzystasz z telefonu, smartwatcha lub innych urządzeń z ekranami dotykowymi, wybierz model ze specjalnymi panelami na kciuku i palcu wskazującym, który pozwoli Ci sprawnie obsługiwać je bez zdejmowania rękawiczek.

Sport na świeżym powietrzu zapewnia znakomitą formę i zastrzyk endorfin przez cały rok, bez względu na pogodę - a funkcjonalne rękawiczki do ćwiczeń przyczynią się do tego, by żadne kaprysy aury nie przeszkodziły Ci w ulubionej aktywności!