Jesteśmy polską marką odzieży sportowej


Swoje produkty kierujemy do biegaczy, miłośników fitnessu, rolek, crossfitu i innych aktywności. Zadebiutowaliśmy w 2008 roku, wprowadzając na rynek nowoczesne skarpety sportowe.

Dziś ubieramy osoby aktywne od stóp do głów, a swoje produkty sprzedajemy w wielu krajach Europy.Wojtek i Norbert - szalony profesjonalizm

Podwójna aktywna energia

Kiedy po raz pierwszy zakładasz koszulkę, legginsy czy spodenki naszej marki, możesz docenić ich unikatowy wzór czy funkcjonalny krój. Ale produkty Nessi to znacznie więcej... Każdy produkt to spotkanie z pasją dwójki właścicieli, Wojtka i Norberta, dla których idea kolorowego biegania to projekt, któremu codziennie oddają swoje serce.


Założyciele marki

Za sterami Nessi stoją Wojtek i Norbert. Pierwszy to zapalony biegacz, wulkan energii, dusza towarzystwa, człowiek, któremu kreatywności mógłby pozazdrościć niejeden artysta.

Drugi jest solidny niczym skała, a perfekcyjna logistyka, dbałość o najmniejszy detal i sprzedaż detaliczna to jego zasługa. Marka Nessi stanowi odzwierciedlenie ich osobowości: profesjonalna i niezawodna jak Norbert oraz charyzmatyczna, otwarta na ludzi, kolorowa jak Wojtek. To właśnie z połączenie tych pozornie wykluczających się pierwiastków powstała unikatowa, autentyczna całość. Nowoczesna, emocjonująca, stylowa, sportowa i innowacyjna marka Nessi.
Wojciech Izbicki
- właściciel

Wulkan energii i wizjoner. Założyciel Marki, to on jest najbardziej aktywny w social mediach. Ściśle współpracuje z Grafikiem i Działem Marketingu, aby mogli urzeczywistnić Jego wizje. Tworzy produkt od 0 i nadzoruje jego produkcję od samego początku. Testuje nowe materiały, szuka nowych innowacji i technologii, które potem wdraża w życie i produkty Nessi.

Jednak potrafi znaleźć też czas na rzeczy nie związane z Nessi.

Całe serce wkłada nie tylko w pracę, ale również w sport. Nie tylko biega, ale też pływa, jeździ na nartach i interesuje się wędkarstwem. Kocha przyrodę, podróże i okrywanie nowych rzeczy. Pasjonuje go żywność, a dokładnie jej pochodzenie i metody wytwarzania. Szybko się nudzi, dlatego w każdej kolekcji jest tyle nowości!

Wojciech Izbicki właściciel
Norbert Sztandera właścicielNorbert Sztandera - właściciel

Ostoja spokoju i opanowania. Dba o całą logistykę sklepu i zamówień. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych i jeśli zrobisz zamówienie i masz je w swoim domu już następnego dnia. To jest to właśnie zasługa Norberta. Dba o proces zwrotów, reklamacji,, odpowiada za kontakt z dostawcami. Podsumowując usprawnia naszą logistykę e-commerce i zwiększa sprzedaż online.

Po godzinach spełnia się jako majsterkowicz - to pewnie stąd ta cierpliwość! Zamiast biegania preferuje rower, a zimowe wieczory lubi spędzić oglądając dobry film lub serial. Oczkami w głowie są dwie córeczki - Nel i Julia, z którymi chętnie buduje nowe zamki i fortyfikacje z klocków Lego :D
Grzegorz Piwowarski
- grafik

Aktualnie do moich stałych zadań należy projektowanie i wymyślanie nowych wzorów ale i także wprowadzanie w życie wzorów wymyślonych przez pozostałych członków teamu. Oprócz tego tworzę materiały do promocji w Internecie oraz wszystkie formy materiałów poligraficznych.

Z racji spędzania wielu godzin przy komputerze nie wyobrażam sobie życia bez stałej dawki endorfin jaką daje mi sport. Nie jestem zadeklarowanym fanem biegania jak pozostali jednak nie wykluczam dołączenia kiedyś do tego zacnego grona. Tymczasem chętnie przyodziewam zimą narty a w wolnych chwilach oddaje się sportom siłowym i wytrzymałościowym.

Grzegorz Piwowarski grafik

Małgorzata Juras specjalista ds. sprzedaży internetowej
Małgorzata Juras
- specjalista ds. sprzedaży internetowej

Małgosia jest z nami od Stycznia 2018 roku, mimo krótkiego stażu w Nessi doskonale sobie radzi z obsługą klientów i zamówieniami. To właśnie Małgosia kompletuje wszystkie zamówienia, rozpatruje reklamacje, zajmuje się zwrotami i wymianą towarów.

Z aktywności fizycznych preferuje jumping fitness (fitness na trampolinach), a po ciężkim treningu lubi zrelaksować się w kuchni, gdzie spełnia się kulinarnie. Nie ma swojego popisowego dania, bo jak sama mówi- wszystkie dania przygotowane przez nią smakują wyśmienicie.