Cześć!
Tu Żaneta, Wojtek i Norbert - twórcy Nessi.

Nasza marka to niebanalne ubrania sportowe i casualowe. Tworzymy z radością i wiarą w to, co robimy. Dlatego każdy wzór, krój czy materiał to odrobina nas samych – wypadkowa naszej ekspresji, poszukiwań i marzeń. Wszystko, co robimy, robimy na 100%. Zobaczysz to w naszym DNA – żywiołowym, zwariowanym i pełnym kolorów. Poznaj Nessi: polską markę, której serce bije w Kętach.

Pieczołowicie dobieramy materiały i dopieszczamy detale, by każdy produkt nie tylko cieszył oko, ale i wspaniale służył. To właśnie nieustanna praca nad produktami sprawiła, że dzisiaj jesteśmy liderami na rynku legginsów! Znajdziesz u nas szeroką gamę fasonów i propozycje dla niskich i wysokich kobiet, a także 3 rodzaje pasów dostosowanych do różnych typów aktywności. Jesteśmy także pionierami w dziedzinie spódniczek biegowych, które z powodzeniem tworzymy od 2014 roku. Nasza odzież to produkty, które służą na lata dzięki dbałości o najwyższą jakość używanych surowców.

Fascynuje nas potencjał sportu, korzystamy więc z całego wachlarza emocji, jaki nam daje. To siła, wiara w swoje możliwości, to moc i odwaga. Ważną częścią naszego DNA są też soczyste kolory i siła natury. Wzory projektujemy tak, by były inspiracją i napędzały do działania. Kiedy po raz pierwszy założysz koszulkę, legginsy czy skarpety naszej marki, z pewnością docenisz ich unikatowy wygląd i nowoczesny krój. To dla nas istotne, ale Nessi to także coś więcej!

Każdy produkt jest spotkaniem z naszą pasją. Wprowadzanie koloru w życie to projekt, któremu codziennie oddajemy całe serca. Zobacz naszą najnowszą kolekcję LIVELY i poczuj ożywczą moc aktywności! Kolekcja FW 22/23 to opowieść o pięknie przyrody, zachwycie nad detalem, niepohamowanej miłości do sportu. Odkryj nowe wzory i kolory odzieży Nessi, daj się poprowadzić ich niezrównanej energii i w sezon jesienno-zimowy wejdź w jedyny słuszny sposób: czerpiąc ożywczą radość z aktywności. Koniecznie odpal głośniki!

Nasze początki

Zaczęliśmy w 2007 roku od nowoczesnych skarpet sportowych, a dzisiaj w naszym portfolio – obok produktów dla biegaczek – znajduje się wiele takich, które zadowolą miłośniczki nordic walking, jazdy na rowerze i pływania. Stworzyliśmy także linię Fitness dla pasjonatek fitnessu, crossfitu, jogi, zumby, pilatesu czy ćwiczeń na siłowni. Nessi to również linia Casual – ubrania, które sprawdzą się na co dzień: w pracy, w domu, w podróży, czy na spotkaniu ze znajomymi.

Każdy produkt Nessi ma w sobie pierwiastek naszej pasji, wizji i miłości do tego, co robimy. Od pierwszej pary skarpet do momentu w jakim jesteśmy dziś, pokonaliśmy długą drogę. Krok po kroku dążyliśmy do celu – Kolorowej Rewolucji. Dzisiaj nasz sen się spełnia: mamy jasną wizję, odwagę, by tworzyć produkty po swojemu i wiemy, jak chcemy to robić. Przy tworzeniu nowych kolekcji zawsze z uwagą wsłuchujemy się w głosy Klientek. Ważną częścią naszej rewolucji są również Fanki marki. Tworzymy z nimi społeczność, w której spotykamy się nie tylko w sieci, ale także na żywo.

W górę