BIG WINTER SALE FINAŁ BIG WINTER SALE FINAŁ BIG WINTER SALE FINAŁ BIG WINTER SALE FINAŁ BIG WINTER SALE FINAŁ BIG WINTER SALE FINAŁ BIG WINTER SALE FINAŁ

Cześć!
Tu Żaneta, Wojtek i Norbert - twórcy Nessi.

Żaneta, Wojtek i Norbert - twórcy Ness

Nasza marka to niebanalne ubrania sportowe, które projektujemy z myślą o kobietach. Każdy wzór, krój czy materiał to odrobina nas samych – wypadkowa naszej ekspresji, poszukiwań i marzeń. Wszystko, co robimy, robimy na 100%. Zobaczysz to w naszym DNA – żywiołowym, zwariowanym i pełnym kolorów. Poznaj 8 faktów na temat Nessi Sportswear: polskiej marce, której serce bije w Kętach.

Nessi Feel the power of colors

Feel the Power of Colors. Poczuj moc koloru

W kolorach jest zaklęta moc, która pozwala wyrażać siebie, wpływa na nasz nastrój, emocje i samopoczucie, motywuje nas i wydobywa wewnętrzną siłę. To właśnie my zapoczątkowaliśmy kolorową rewolucję w odzieży sportowej.

Nessi Made in Poland

Made in Poland

Wszystkie nasze produkty są w 100% wytworzone w Polsce. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad każdym etapem procesu produkcyjnego, utrzymaniem najwyższej jakości oraz nie wytwarzamy zbędnego śladu węglowego.

Sport & Fashion

Sport & Fashion

Łączymy technologię, innowacje i funkcjonalność odzieży sportowej z modą. Sportowe zacięcie i unikatowy design, to to co nas wyróżnia. Kolorujemy biegaczki, siłaczki, joginki, globtroterki, podróżniczki, trenerki, zawodniczki rangi pro jak i amatorki, tworzymy dla Ciebie, byś czuła się wyjątkowo.

Żaneta. Projektantka. Współwłaściciela Nessi.

Żaneta. Projektantka. Współwłaścicielka Nessi.

Jej wyobraźnia, zmysł, intuicja, dobór kolorów, kreatywność bez przerwy nas zachwyca. Dzięki niej każda kolekcja jest wyjątkowa i niepowtarzalna, bardzo kobieca. Potrafi w naturalny sposób połączyć modę ze sportem nadając całości unikatowego charakteru. Nadając tak wyjątkowy sznyt Nessi Sportswear.

Unikatowe i autorskie wzory

Unikatowe i autorskie wzory

Inspiracją jest wszystko to co nas otacza. Podróże. Dobrzy ludzie. Kolorowe życie. Żaneta komponuje z tych wszystkich doznań wzory, tworzy produkty, które odzwierciedlają charakter kobiety wolnej, pewnej siebie, otwartej na świat. Kreujemy trendy. Wiemy gdzie chcemy dążyć. Mamy jasno określone cele i odważnie je realizujemy. Idziemy zawsze pod prąd i nie oglądamy się za siebie.

Kolorowa Drużyna Nessi

Kolorowa Drużyna Nessi

Stworzyliśmy najbardziej kolorową drużynę w Polsce. To fanki marki, które wzajemnie się motywują, zawierają przyjaźnie, spotykają się na zawodach i wspólnych treningach. Robią niesamowite rzeczy, przebiegają ultramaratony, uprawiają ekstremalne sporty, podróżują w najdalsze zakątki świata i zdobywają szczyty gór. Są naszą niekończącą się bazą wiedzy, a my wsłuchując się w ich potrzeby, możemy ciągle udoskonalać i tworzyć najlepsze produkty.

Ahoj Nessi holky

Ahoj Nessi holky

Nie tylko Polki, ale również i Czeszki pokochały nasze kolorowe ubrania. Od kilku lat prężnie działamy w tamtym regionie, ale tak na prawdę nasze ubrania docierają do klientek w całej Europie, a nawet świata.

Marka odpowiedzialna społecznie

Marka odpowiedzialna społecznie

Środowisko naturalne jest dla nas ważne, dlatego stale poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, takich jak materiały w recyklowalne, czy biodegradowalne i wykorzystujemy je w naszych kolekcjach. Działamy też charytatywnie, akcje „Ty biegasz, my wpłacamy” to cykl naszych wydarzeń sportowych. Wybiegane przez naszą społeczność kilometry zamieniamy na realne działanie: pieniądze. Wsparliśmy m.in WOŚP, biegaliśmy dla Ukrainy, podczas Różowego Października wsparliśmy OnkoCafe, a w tym roku Rak'n'Roll. Wspieramy na zimę dzieciaki z domów dziecka czapkami i ciepłymi skarpetami. Schroniska dla zwierząt zaopatrujemy w ciepłe koce.

W górę