Cześć!
Tu Żaneta, Wojtek i Norbert - twórcy Nessi.

Nasza marka to niebanalne ubrania sportowe i casualowe. Tworzymy z radością i wiarą w to, co robimy. Dlatego każdy wzór, krój czy materiał to odrobina nas samych – wypadkowa naszej ekspresji, poszukiwań i marzeń. Wszystko, co robimy, robimy na 100%. Zobaczysz to w naszym DNA – żywiołowym, zwariowanym i pełnym kolorów. Poznaj Nessi, polską markę, której serce bije w Kętach.

Pieczołowicie dobieramy materiały i dopieszczamy detale, by każdy produkt nie tylko cieszył oko, ale i wspaniale służył. Fascynuje nas potencjał sportu, korzystamy więc z całego wachlarza emocji, jaki nam daje. To siła, wiara w swoje możliwości, to moc i odwaga. Ważną częścią naszego DNA są też soczyste kolory i siła natury. Wzory projektujemy tak, by były inspiracją i napędzały do działania. Kiedy po raz pierwszy założysz koszulkę, legginsy czy skarpety naszej marki, z pewnością docenisz ich unikatowy wygląd i nowoczesny krój. To dla nas istotne, ale Nessi to coś więcej. Każdy produkt jest spotkaniem z naszą pasją. Wprowadzanie koloru w życie to projekt, któremu codziennie oddajemy całe serca. Zobacz naszą najnowszą kolekcję HARMONY w klimatycznym filmie, nakręconym w Islandii! Zobaczysz w nim najnowsze, soczyste wzory i zapierające dech w piersiach krajobrazy, które harmonizują z nimi. Koniecznie odpal głośniki!

Nasze początki

Zaczęliśmy w 2007 roku od nowoczesnych skarpet sportowych, a dzisiaj w naszym portfolio – obok produktów dla biegaczek – znajduje się wiele takich, które zadowolą miłośniczki nordic walking, pływania, morsowania, jazdy na rowerze. Stworzyliśmy także linię Fitness dla pasjonatek fitnessu, crossfitu, jogi, zumby, pilatesu czy ćwiczeń na siłowni. Nessi to również linia Casual – ubrania, które sprawdzą się na co dzień: w pracy, w domu, w podróży, czy na spotkaniu ze znajomymi.

Każdy produkt Nessi ma w sobie pierwiastek naszej pasji, wizji i miłości do tego, co robimy. Od pierwszej pary skarpet do momentu w jakim jesteśmy dziś, pokonaliśmy długą drogę. Krok po kroku dążyliśmy do celu – Kolorowej Rewolucji. Dzisiaj nasz sen się spełnia: mamy jasną wizję, odwagę, by tworzyć produkty po swojemu i wiemy, jak chcemy to robić. Przy tworzeniu nowych kolekcji zawsze z uwagą wsłuchujemy się w głosy Klientek. Ważną częścią naszej rewolucji są również Fanki marki. Tworzymy z nimi społeczność, w której spotykamy się nie tylko w sieci, ale także na żywo.

W górę