Cześć!
Tu Żaneta, Wojtek i Norbert - twórcy Nessi.

Nasza marka to niebanalne ubrania sportowe i casualowe. Tworzymy z radością i wiarą w to, co robimy. Dlatego każdy wzór, krój czy materiał to odrobina nas samych – wypadkowa naszej ekspresji, poszukiwań i marzeń. Wszystko, co robimy, robimy na 100%. Zobaczysz to w naszym DNA – żywiołowym, zwariowanym i pełnym kolorów. Poznaj Nessi, polską markę, której serce bije w Kętach.

Pieczołowicie dobieramy materiały i dopieszczamy detale, by każdy produkt nie tylko cieszył oko, ale i wspaniale służył. Fascynuje nas potencjał sportu, korzystamy więc z całego wachlarza emocji, jaki nam daje. To siła, wiara w swoje możliwości, to moc i odwaga. Ważną częścią naszego DNA są też soczyste kolory i siła natury. Wzory projektujemy tak, by były inspiracją i napędzały do działania. Kiedy po raz pierwszy założysz koszulkę, legginsy czy skarpety naszej marki, z pewnością docenisz ich unikatowy wygląd i nowoczesny krój. To dla nas istotne, ale Nessi to coś więcej. Każdy produkt jest spotkaniem z naszą pasją. Wprowadzanie koloru w życie to projekt, któremu codziennie oddajemy całe serca. Zobacz naszą najnowszą kolekcję HARMONY w klimatycznym filmie, nakręconym w Islandii! Zobaczysz w nim najnowsze, soczyste wzory i zapierające dech w piersiach krajobrazy, które harmonizują z nimi. Koniecznie odpal głośniki!

Nasze początki

Zaczęliśmy w 2007 roku od nowoczesnych skarpet sportowych, a dzisiaj w naszym portfolio – obok produktów dla biegaczek – znajduje się wiele takich, które zadowolą miłośniczki nordic walking, pływania, morsowania, jazdy na rowerze. Stworzyliśmy także linię Fitness dla pasjonatek fitnessu, crossfitu, jogi, zumby, pilatesu czy ćwiczeń na siłowni. Nessi to również linia Casual – ubrania, które sprawdzą się na co dzień: w pracy, w domu, w podróży, czy na spotkaniu ze znajomymi.

Każdy produkt Nessi ma w sobie pierwiastek naszej pasji, wizji i miłości do tego, co robimy. Od pierwszej pary skarpet do momentu w jakim jesteśmy dziś, pokonaliśmy długą drogę. Krok po kroku dążyliśmy do celu – Kolorowej Rewolucji. Dzisiaj nasz sen się spełnia: mamy jasną wizję, odwagę, by tworzyć produkty po swojemu i wiemy, jak chcemy to robić. Przy tworzeniu nowych kolekcji zawsze z uwagą wsłuchujemy się w głosy Klientek. Ważną częścią naszej rewolucji są również Fanki marki. Tworzymy z nimi społeczność, w której spotykamy się nie tylko w sieci, ale także na żywo.

Zespół Nessi

Za naszą markąstoją ludzie, dzięki którym wszystko składa się w barwną całość. Mocne charaktery, nikt tu nie da sobie w kaszę dmuchać! Każdy działa z pasją: od sprawdzania jakości każdego szwu, przez grafiki, obsługę, faktury... Lubimy to, co robimy i staramy się to robić dobrze –w myśl hasła „Będzie pani zadowolona” ;) Z poczuciem humoru, z misją, z charakterem. Pełni dobrych wibracji, emocjonalni, z krwi i kości – tacy jesteśmy! Przeczytaj więcej o ludziach, tworzących Zespół Nessi.

Gosia

Małgosia to szefowa pakowni i obsługi klientów. To ona stoi za tym, by wszystkie Wasze przesyłki trafiały na czas i były kompletne. Pilnuje całej papierologii, zamówień, wysyłek. Organizuje pracę wszystkim dziewczynom. Pod jej jurysdykcją jest kontrola jakości, wysyłki i obsługa klienta. Koresponduje także z Wami w sklepie. Pilnuje, by wszystko było jak w zegarku. Bezkompromisowa, uczciwa, uczynna i z sercem na dłoni. Jeśli praca nie jest skończona, nie idzie do domu. Trzyma wszystko w garści. Jest potężnym filarem naszej marki. Z obecnej ekipy najdłużej jest z nami.Prywatnie, miłośniczka psów i – przekornie – czarnego koloru, choć zdarza jej się zaszaleć.

Katya

Kaśka ogarnia perfekcyjnie cały magazyn i pilnuje porządku na każdym kroku. Jest sumienna i pracowita, zarażahumorem. To dzięki niej zawartość Waszych paczek jest kompletna. Szczera, zadziorna, charakterna, ma ogromne poczucie humoru i jest mega ciepłą osobą. Gdy czasem ktoś nawali albo nie dotrzyma obietnicy, ma takie powiedzenie: „Szef, to co, jedziemy?”, a napytanie dokąd, odpowiada, „No do tej Łodzi, do tego co zawalił, ogarniemy gościa na miejscu :)”. Mocny charakter o gołębim sercu. Od 11 roku życia trenowała piłkę ręczną: w Białorusi grała na poziomie Ekstraklasy! Dziś pasję do sportu realizuje trenując piłkę nożną z dziewczynami z Kęt. Bardzo dba też o zdrowie. Na co dzień mama Saszki, z którą w wolnych chwilach wędruje po górach.

Asia i Magda

Najpierw trafiła do nas Asia, a potem – w pierwszym lockdownie – dołączyła do niej Magda. Dziewczyny tworzą tandem pełen uśmiechu! To na ich stanowiskach jest bardzo, bardzo cenne. Dlaczego? Często gęsto muszą informować o problemach. Nikt nie lubi roli posłańca złych wiadomości! Tutaj przydają się wrodzone poczucie humoru i dystans. Dzięki skrupulatności i dokładności zauważą każdą nieprawidłowość, niczego nie przepuszczą. Nasze kontrolerki jakości zawsze czujne!

Są niczym dwa żywioły: ogień i woda. Joanka to postrach wszystkich szwalni, ekstrawertyczka. Magda, starsza z sióstr, jest doskonałą przeciwwagą dla Asi: jej dewiza mogłaby brzmieć „Tylko spokój może nas uratować". Joanka lubi piec i jeździ na quadach. Magda jest pasjonatką gotowania i urządzania wnętrz.

Ewa

Jako klientka i biegaczka jest z nami bardzo długo. Swoje talenty kulinarne i fotograficzne odkrywa przed Wami na grupie FB Nessi Gotuje! Pięknie skomponowane, apetyczne potrawy zatrzymuje w kadrze tak, że od razu człowiek robi się głodny... Ewa jest też ambasadorką swojego regionu i gdy tylko ktoś z nas pojawi się w jej stronach, zaraz wyprawia nas na Szumy nad Tanwią, wieżę widokową i częstuje pysznościami. Lokalne produkty i gotowanie zgodnie zrytmem natury to jej ogromna pasja! Kiedy jest czas na nowalijki, na pewno o tym wspomni, grzybobranie to jej konik, a z dzieciakami... obiera kwiaty na syrop :) Sumienna i bardzo pracowita. Zawsze pozytywnie nastawiona do świata. Mama córki i trzech synów.

Edy

To nasza fanka, która zasłynęła z tego, że wspaniale rozładowała złe emocje, związane z pandemią, organizując dla nas gotowanie LIVE prosto ze swojej kuchni. Wspólnie stworzyliśmy wtedy zupę pasta e fagiolii okazało się, że chcemy częściej gościć w Rzymie! Dołączyła do teamu Nessi Gotuje, a my nauczyliśmy się robić świetną carbonarę, putanescę, lazanię idealną pizzę, focaccię z patelni, słodkie danubio... Ma mnóstwo pozytywnej energii i zamiłowanie do gadżetów – po prostu nie da się zaskoczyć żadnemu przepisowi! Poza gotowaniem uwielbia też dobre kino, które przenosi ją do innej rzeczywistości. Bieganiem zaraził ją mąż, Marco, który jest też jej najlepszym przyjacielem. Mama syna i córki.

Grzegorz

Nasz graphic master, który odpowiada za szalone graficzne pomysły i realizacje. Innymi słowy kreuje wizerunek graficzny marki. Nie można się z nim nudzić!
Wojtek o Grzegorzu: „Jest indywidualistą, dożartym, irytującym, ale ma to, za co bardzo cenię ludzi. Potrafi mnie zaskoczyć i wykonać dany projekt tak, że mi szczęka do ziemi opada. Być może to domena osób kreatywnych, że niełatwo je ubrać w jakieś standardy i dlatego są częste zgrzyty? Ale z drugiej strony, jeśli nie ma dymu, to nie powstanie ogień! Często potrafi zaleźć za skórę, ale w głębi duszy to ciepły, duży kocur."
Ma ukochanego kota Okiego. Grzegorz to zbieracz-amator: zawsze musi coś kolekcjonować! I pasjonują go motyle. Najdłużej z nami.

Asia

To dziewczyna do zadań specjalnych: dostaje misję idziała niezależnie od tego czy to film do nagrania, sesja do zrobienia czy tekst do stworzenia. Publikuje challenge, robi świetne filmiki, na których możecie zobaczyć z bliska nasze ubrania. Robi świetne zdjęcia, treningi online... Kobieta-orkiestra! Dzieli nas praktycznie... cała Polska – z Gardna do naszej siedziby jest niemal 600 km! Na szczęście jesteśmy na łączach i udaje nam się wspólnie realizować kilka projektów. Obecnie Asia układa i zarządza naszym projektem Nessi Time, dba także o KDN. Ogarnia nam wiele porządkowych rzeczy i fantastyczne jest w niej to, że jest bardzo uparta, nie poddaje się. Jest ciekawa świata i ma bardzo otwartą głowę.
Robiła już w życiu bardzo wiele interesujących rzeczy, i nigdy nie potrafiła usiedzieć na miejscu. Co prawda chciała być księgową, tańczyła w zespole ludowym i grała na saksofonie, ale obecnie pasjonuje ją jazda na rowerze i fotografia. Mama dwójki urwisów, ma kota i psa.

Tak prezentuje się nasz Zespół :) Ramię w ramię tworzymy najbardziej barwną markę odzieży w Polsce, kolorując sport i casual!

Wejdź do naszego świata, razem wyruszmy w niezwykłą podróż pełną dobrej energii!

Niech Nessi Cię wessie :)

Dołącz do naszej Społeczności
Poznaj naszą Historię

Dołącz do naszej kolorowej rewolucji!

W górę