Jesteśmy polską marką odzieży sportowej

Czy wiesz, że najbardziej barwna i pełna energii do życia podróż – czeka Cię w towarzystwie Nessi? Zrywamy z szaro-burym światem i chociaż czasami lubimy ubrać się biało-czarno, to jednak bliżej nam do ekspresji i wybuchu kolorów.

Sport

Wiele osób zna nas ze sportowego podwórka. To tu stawialiśmy pierwsze kroki. Zadebiutowaliśmy w 2008 roku, wprowadzając na rynek nowoczesne skarpety sportowe. Dzielnie trenowaliśmy w drodze do naszego celu, jakim stała się kolorowa rewolucja. Zasialiśmy ziarnko pozytywnej energii i tchnęliśmy nowe życie do świata zarówno amatorów, jak i zawodowców. Dziś już wiemy, że było warto! Swoje produkty kierujemy do biegaczy, miłośników fitnessu, nordic walking, roweru, rolek, crossfitu i innych aktywności. Wykorzystaliśmy potencjał i temperament sportu, z jego całym wachlarzem emocji. To siła, moc i odwaga. Także ciężka praca.

Wojtek i Norbert - szalony profesjonalizm

Lifestyle

Idąc tropem okołosportowym - trafiliśmy na ulice miast. Bardzo dosłownie. Odkrywamy linię lifestylu, a nasze produkty mogą stać się codziennym towarzyszem i niekoniecznie być związane bezpośrednio z treningiem. Bo przewrotnie życie sportowca choć skupione myślami na kilometrach, oparte jest również na fundamencie codzienności. Znalezienie równowagi między wysiłkiem, a regeneracją to klucz do zdrowia. Przyświeca nam ta zasada. My po prostu kochamy życie. W naszej ofercie pojawiła się zatem odzież, którą można ubrać na spacer, na zakupy, do pracy, szkoły czy spotkanie ze znajomymi – czapki, torby, bomberki, bluzy czy spodnie dresowe.Podwójna aktywna energia

Kiedy po raz pierwszy zakładasz koszulkę, legginsy czy spodenki naszej marki, możesz docenić ich unikatowy wzór czy funkcjonalny krój. Ale produkty Nessi to znacznie więcej... Każdy produkt to spotkanie z pasją dwójki właścicieli, Wojtka i Norberta, dla których idea kolorowego biegania to projekt, któremu codziennie oddają swoje serce.
Wojciech Izbicki
- właściciel

Osoba Wojtka, to nie tylko twarz marki. Chociaż rzeczywiście widziany jest on najczęściej na pierwszych stronach Nessi, to w gruncie rzeczy to tytan pracy. Charakter nakazuje mu być w ciągłym ruchu, co przekłada się na tysiące wizji i pomysłów. Te realizuje pod szyldem wszystkich kolekcji, które oddajemy na Wasze ręce. Jak na prawdziwego właściciela przystało, sprawuje pieczę nad całym kolorowym zamieszaniem. Testuje nowości, szuka innowacji i niestandardowych rozwiązań, czuwa nad wszystkimi etapami produkcji, przy czym co rusz wtrąca swoje słowo. Dzięki temu mamy pewność, że produkty marki są najwyższej jakości.

Wojtek całym sercem oddaje się pracy, którą zazębia z aktywnością sportową. Biega, pływa, jeździ na nartach i interesuje się wędkarstwem. Kocha przyrodę, podróże i odkrywanie nowych rzeczy. Pasjonuje go żywność, a dokładnie jej pochodzenie i metody wytwarzania. Szybko się nudzi, dlatego w każdej kolekcji jest tyle nowości.

Wojciech Izbicki właściciel
Norbert Sztandera właścicielNorbert Sztandera - właściciel

Za sukcesem marki bardzo często stoją osoby, których nie widać w pierwszym rzędzie. Norbert to właściciel Nessi, który działa z lekkiej odległości, co nie oznacza, że z ukrycia. Naturalnym jest bowiem, że właściwe sterowanie machiną wymaga skupienia i skrupulatności. Taki właśnie jest Norbert. Lekki dystans, spokój i opanowanie, które go charakteryzują, pozwalają na pełne ogarnięcie logistyki e-commerce, jak i sprzedaży online. To on dba o jakość zamówień i kontakty z dostawcami. Po godzinach spełnia się jako majsterkowicz wykorzystując swoją cierpliwość i precyzję. Zamiast biegania preferuje rower. Szanujemy to.
Karolina Opalska
– specjalista ds. marketingu

Kana, bo tak zwana jest nasza specjalistka, związana jest z Nessi od września 2018 roku. Jest jak wieża kontrolna lotów. Widzi wszystko i od razu reaguje. Jej działania siegają przede wszystkim kontaktów międzyludzkich, dlatego tak dobrze radzi sobie na polu marketingu i social media. Oprócz tego jest w stałej współpracy z grafikiem Grzegorzem, dzięki czemu może urzeczywistniać wizje Wojtka.

Jej praca idealne zazębia się z pasją. Karolina uwielbia biegać i aktywnie odpoczywać. Nie wyobraża sobie życia bez sportu. Dla nas to idealne rozwiązanie, ponieważ jej treningi stanowią potężne pole do testowania nowości Nessi. Bystre oko Kany pomaga udoskonalać produkty. To nasz najlepszy ekspert i krytyk w jednym.

Karolina Opalska – specjalista ds. marketingu

Małgorzata Juras specjalista ds. sprzedaży internetowej
Małgorzata Juras
- specjalista ds. sprzedaży internetowej

Małgosia jest z nami od stycznia 2018 roku i od tego czasu stanowi niezastąpione ogniowo Nessi. Każde zamówienie przechodzi przez jej osobisty skaner, a ewentualne niezgodności są przez nią wyłapywane w mgnieniu oka. Gosia jest specjalistką od kontaktu z klientem. Dzięki wrodzonemu urokowi osobistemu, jak i pełnemu profesjonalizmowi, potrafi ogarnąć zwroty, reklamacje czy wymiany towarów w sposób bezproblemowy i zawsze z uśmiechem na twarzy. Chociaż pracuje jak mrówka, w wolnej chwili spędza czas na jumping fitness (fitness na trampolinach), a po ciężkim treningu lubi zrelaksować się w kuchni.
Grzegorz Piwowarski
- grafik

Grzegorz to dusza artysty zamknięta w dość niepokornej osobowości. To dzięki temu, spod jego ręki wychodzą tak fantazyjne realizacje. Do jego stałych zadań należy projektowanie i tworzenie wzorów Nessi, w tym wprowadzanie tych wymyślonych przez pozostałych członków naszego teamu. Oprócz tego Grzegorz odpowiada za materiały do promocji w internecie oraz wszystkie formy materiałów poligraficznych. Dba o graficzny wizerunek marki, kolorując wszystko w zasięgu wzroku. Jednocześnie jest wykonawcą próśb dziewczyn z działu PR i Marketingu (łącznie z tymi absurdalnymi i nieoczywistymi), co robi zawsze z wielką chęcią i radością. Takie podejście do życia przekłada na życie osobiste, nie wyobrażając sobie dnia bez stałej dawki endorfin. Chociaż nie należy do zadeklarowanych fanów biegania, odnajduje się w sportach siłowych i wytrzymałościowych.

Grzegorz Piwowarski grafik