Filtruj
×
Rozmiar
Kolor
Wyczyść Zastosuj

Opaski na głowę: ozdoba i ochrona

Jeśli kochasz bieganie, opaska na głowę powinna być Twoim nieodłącznym towarzyszem. Nieważne, czy wychodzisz na poranny trening o świcie, czy kończysz nim dzień, z pewnością wiesz, że optymalne warunki atmosferyczne podczas aktywności outdoorowej to rzadkość. Porywisty wiatr, lekka mżawka, duża wilgotność powietrza, mgła osiadająca na twarzy i odzieży - spektrum niekorzystnych czynników może być bardzo szerokie.

Opaska na głowę pozwoli Ci zasłonić uszy i zatoki przed chłodem i wiatrem, błędne jest jednak twierdzenie, że jest to produkt zarezerwowany tylko na okres jesienno-zimowy. W cieplejsze dni roku ściągnie wilgoć ze zroszonego potem czoła, a szczypiące od potu oczy zostaną już tylko mglistym wspomnieniem.

Sportowe opaski na głowę to nie tylko wybór miłośników aktywności fizycznej. Często sięgają po nie także osoby preferujące na co dzień sportowy i wygodny styl ubierania, by dopełnić nimi swoje casualowe stylizacje. Dokładamy starań, by nasze projekty przyciągały designem i zachwycały funkcjonalnością, dlatego jeśli należysz do tej grupy, zapraszamy Cię do naszej Kolorowej Drużyny!

Opaski wchłaniające wilgoć - komfort na pierwszym miejscu

Bieganie uczy tego, że komfort należy stawiać na pierwszym miejscu. Dopiero później można myśleć o efektach, wynikach i czasówkach. Opaski wchłaniające wilgoć pokażą Ci nowe oblicze treningów biegowych, a Ty zaczniesz się zastanawiać, jak wyglądało Twoje życie bez nich.

Nasze damskie opaski szyjemy z innowacyjnych materiałów o doskonałych parametrach oddychalności. Dzianina Brisk 3D Ultra szybko ściąga wilgoć ze skóry i rozprowadza ją po swojej powierzchni. Wszystko za sprawą inteligentnych włókien. Materiał szybko schnie, bo powietrze swobodnie wnika w trójwymiarowe struktury. Co równie ważne, materiał wykazuje dużą odporność na odkształcenia, a kolory i wzory nie ścierają się nawet przy częstym praniu i ekspozycji na słońce.

Opaski do biegania nie muszą być nudne

Wierzymy w energię zaklętą w kolorze i tę ideę przemycamy w tworzonych przez nas produktach. Żywa kolorystyka, odważne wzory i ciekawe printy to znak rozpoznawczy Nessi. Wciąż spływają do nas doniesienia od naszych klientek i klientów o tym, że nasza odzież dodaje skrzydeł.

U nas znajdziesz opaski do biegania w jednolitych kolorach lub we wzorach, w których występują nasze koszulki i legginsy. Mamy coś dla fanów klasycznej czerni, jak i pudrowego różu, opaski gładkie i z delikatnym nadrukiem. Nie ma nudy. Namawiamy niezmiennie, by nie spać, tylko biegać!