Filtruj
×
Rozmiar
Kategoria
Kolor
Wyczyść Zastosuj

Akcesoria treningowe damskie

Równie ważne na trening co strój sportowy są akcesoria treningowe. Czyli te wszystkie dodatki, bez których w pierwszej chwili można się obejść, jednak w trakcie treningu okazuje się, że był to spory błąd. Korzystając z odpowiednich, dobrze dobranych akcesoriów, nie dość, że wyniesiesz swój komfort podczas ćwiczeń na wyższy poziom, to uzyskasz dodatkowe wsparcie. Akcesoria, które będą miały swoje zastosowanie zarówno w trakcie treningu na zewnątrz, jak i przeróżnych zajęć indoor (fitness, joga, squash), to skarpetki o różnych długościach i opaski sportowe na głowę. Wszystkie akcesoria, które są Ci potrzebne na salce treningowej, spakujesz do plecaka sportowego Nessi Sportswear.

Akcesoria na siłownię i na fitness

Akcesoria treningowe damskie różnią się od siebie w zależności od tego, czy są przeznaczone do treningu indoor, czy do treningów na zewnątrz. Jeśli wybierasz się na siłownię, czeka Cię fitness lub zajęcia jogi, kluczowe jest postawienie na skarpety treningowe, które będą zapewniały odpowiednią oddychalność. Tym sposobem zapobiegniesz przykrym otarciom, nie przegrzejesz stóp i będziesz mogła skupić się w pełni na swoim treningu. Tutaj warto również zwrócić uwagę na ich długość. Na tzw. ćwiczenia pod dachem, z reguły preferowane są krótkie skarpetki typu stopki, ale też nie stoi nic na przeszkodzie, żeby założyć dłuższy fason. W sklepie internetowym nessi-sport.com marki Nessi Sportswear znajdziesz oddychające skarpety o różnych długościach, które będą miały swoje zastosowanie w trakcie treningu indoor.

W przypadku zajęć na salce treningowej ważnym elementem spośród akcesoriów fitness, są opaski sportowe na głowę. Dlaczego? Tutaj nie ma naturalnej wentylacji w postaci otwartej przestrzeni i wiatru, więc nasz organizm w trakcie treningu szybciej się poci. A pot spływający do oczu podczas aktywności potrafi być prawdziwym utrapieniem. Tak więc wybierając jedną z naszych opasek, ta sprawnie wchłonie niechcianą wilgoć i odprowadzi ją na zewnątrz. Druga istotna kwestia w przypadku opasek, to ochrona uszu przed przewianiem. I tak, ma to spore znaczenie także podczas treningów wewnątrz, gdzie praktycznie zawsze są otwarte okna i dochodzi do przeciągów. Zakładając opaskę Nessi Sportswear, zapobiegniesz nieprzyjemnemu zawianiu.

Akcesoria na trening outdoor

By zabezpieczyć uszy i zatoki przed przewianiem w trakcie biegu w chłodny poranek lub wietrzny dzień, postaw na opaskę na głowę. Opaski Nessi Sportswear zabezpieczą przed zimnymi podmuchami wiatru, a dzięki wykonaniu z oddychającego i przewiewnego materiału nie przegrzejesz się w nich. Praktycznie każda aktywność na zewnątrz, czy to wspomniane bieganie, trekking, czy jazda na rowerze, to stosowna sytuacja do założenia opaski na uszy.

Kolejne akcesorium treningowe damskie, bez którego nie obejdzie się aktywność na zewnątrz to skarpety. Modele skarpet treningowych przeznaczonych na okres wiosenno-letni mają przede wszystkim zapobiec przegrzaniu stopy oraz zapewnić wysoką przewiewność. Pozwoli to wygodnie, komfortowo i bez żadnych przykrych doświadczeń pokonywać kolejne kilometry. Natomiast skarpety przeznaczone na zimniejszy okres, w pierwszej kolejności chronią stopy przed przemarznięciem, ale również muszą balansować komfort termiczny. Modele skarpet przeznaczone do treningów outdoor, znajdziesz na stronie nessi-sport.com.

Gdzie kupić akcesoria treningowe?

Akcesoria treningowe, w tym akcesoria fitness i akcesoria na siłownię kupisz w sklepie internetowym nessi-sport.com. Oprócz wspomnianych wyżej zalet i funkcji, opaski sportowe na głowę oraz skarpety treningowe Nessi Sportswear wyróżniają się autorskim, nieszablonowym wzornictwem. Kolor ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego nasze produkty charakteryzują się energetycznymi i mocno nasyconymi barwami. Łączymy innowacyjne materiały i nowoczesne technologie tworzenia odzieży z wyjątkowym designem, tak by akcesoria treningowe damskie były maksymalnie funkcjonalne, ale i cieszyły oko. Feel the power of colors – zespół Nessi Sportswear.