FINAŁ Dni Mamy do -40% Sprawdź

Twoje wsparcie i komfort termiczny!

 

Materiały używane do szycia odzieży sportowej to kategoria dzianin funkcyjnych, które ochronią, a także wspierają organizm podczas uprawiania sportu. Aby dostarczyć Ci komfort termiczny nawet w najcieplejsze dni, wyselekcjonowaliśmy specjalne materiały, które oprócz elastyczności i wytrzymałości, wyróżniają się niezwykłą lekkością, a przy tym wysokim poziomem oddychalności. Przywiązujemy ogromną wagę do tego by były przyjazne dla środowiska, jak również dla człowieka, dlatego stosujemy również dzianiny z certyfikatami OEKO-TEX® Standard 100 czy Global Recycled Standart.

By poznać szczegóły materiału, który znajdziesz w kolekcji wiosna-lato, kliknij w jego ikonę:

 

Materiał Resi Ultra 4K Nessi Sportswear

Resi Ultra 4K

Materiał Resi Slim Nessi Sportswear

Resi Slim

Materiał Resi Light Nessi Sportswear

Resi Light

Materiał Resi Fit Nessi Sportswear

Resi Fit

Materiał Cubic Guard Nessi Sportswear

Cubic Guard

Materiał Amet Fibra Nessi Sportswear

Amet Fibra

Materiał Karbon Nessi Sportswear

Karbon

Materiał Airo Nessi Sportswear

Airo

Materiał Brisk 3D Ultra Nessi Sportswear

Brisk 3D Ultra

Materiał Grant Nessi Sportswear

Spider Brisk

Materiał Grant Nessi Sportswear

Grant

Materiał Grant Nessi Sportswear

Brisrec

Materiał Giro Nessi Sportswear

Giro

Materiał BioBrisk Nessi Sportswear

BioBrisk

 

Jaki materiał wybrać do planowanej aktywności?

Materiały dopasowujące się do kobiecej sylwetki, przeznaczone do treningów w cieplejsze dni oraz indoor

Do tej grupy należą materiały z rodziny Resi: Resi Ultra 4K, Resi i Resi Slim. Wyróżniają się ponadprzeciętną elastycznością i rozciągliwością, a jednocześnie są wytrzymałe. Doskonale dopasowują się i współgrają z kobiecą sylwetką, w każdym momencie treningu. Szybko zbierają wilgoć ze skóry, same po krótkim czasie stając się suche. To z nich powstają nasze legginsy oraz longsleeve`y. Gdy temperatury na zewnątrz spadają, longsleevy doskanale sprawdzają się także jako jedna z warstw w ubierze „na cebulkę”.

Materiały przeznaczone do aktywności w gorące dni

To grupa materiałów bardzo przewiewnych i lekkich: Amet Fibra, Karbon, Airo, BioBrisk, Brisk 3D Ultra. Ich perforowana struktura błyskawicznie odprowadza i odparowuje wilgoć na zewnątrz, dbając także o wysoki poziom cyrkulacji powietrza, nawet podczas najbardziej wymagających treningów.

Materiał przeznaczony do aktywności w zmiennych warunkach

Cubic Guard - jego głównym zadaniem jest ochrona przed wiatrem i stanie na straży komfortu termicznego: blokuje zimne podmuchy powietrza, a jednocześnie sprawnie odprowadzają wilgoć ze skóry. Jest wytrzymały i odporny na ścieranie Uszyliśmy z niego multifunkcjonalne bluzy z kapturem przeznaczone do biegania czy trekkingu. 

W górę