Children's Day -30% with code DD30

Twoje wsparcie i komfort termiczny w ciepłe dni!

 

Materiały Nessi Sportswear używane do szycia odzieży sportowej to kategoria dzianin funkcyjnych, które ochronią, a także wspierają organizm podczas uprawiania sportu. Aby dostarczyć Ci komfort termiczny nawet w upalne dni, wyselekcjonowaliśmy specjalne materiały, które oprócz elastyczności i wytrzymałości, wyróżniają się niezwykłą lekkością, wysokim poziomem oddychalności i przewiewnością. Przywiązujemy ogromną wagę do tego by były przyjazne dla środowiska, jak również dla człowieka, dlatego stosujemy również dzianiny pochodzące z recyklingu i sygnowane certyfikatem OEKO-TEX standard 100.

By poznać szczegóły materiału, który znajdziesz w kolekcji wiosenno-letniej, kliknij w jego ikonę:

 

Materiał Airo Nessi Sportswear

Airo

Materiał Spider Brisk Nessi Sportswear

Spider Brisk

Materiał Amet Fibra Nessi Sportswear

Amet Fibra

Materiał Giro Nessi Sportswear

Giro

Materiał Grant Nessi Sportswear

Grant

Materiał Climashield Eco Nessi Sportswear

Climashield Eco

Materiał Warm Guard Nessi Sportswear

Warm Guard

Materiał DryClim Sportswear

DryClim

Materiał Cubic Guard Nessi Sportswear

Cubic Guard

Materiał Vetur Guard Nessi Sportswear

Vetur Guard

Materiał Vento Zero Nessi Sportswear

Vento Zero

Materiał Resi Ultra 4K Nessi Sportswear

Resi Ultra 4K

Materiał Resi Light Nessi Sportswear

Resi Light

Materiał Resi Fit Nessi Sportswear

Resi Fit

Materiał Resi Slim Nessi Sportswear

Resi Slim

 

Jaki materiał wybrać do planowanej aktywności?

Materiały, które sprawdzą się w trakcie letnich treningów outdoor i indoor

Do tej grupy zaliczają się takie materiały jak Airo, Spider Brisk, Amet Fibra, Karbon oraz BioBrisk. Ich wspólnymi cechami są lekkość, oddychalność oraz ekspresowe odprowadzanie wilgoci ze skóry. Dzięki swojej przewiewności i delikatności nie kleją się do ciała i są przyjazne dla wrażliwej skóry. Tworzymy z nich m.in. koszulki, spódniczki, serię odzieży Ultra oraz specjalne wstawki oddychające w odzieży.

 

Materiały z kategorii Beachwear – idealne do sportów wodnych, na plażę, aktywny urlop

Tę grupą tworzą materiały Brisrec i Giro. Charakteryzują się właściwościami szybkoschnącymi oraz niezwykłą lekkością. Co szczególnie ważne, chronią przed promieniowaniem UV. Materiały te są subtelne i pozwalają na swobodny przepływ powietrza między swoimi strukturami. To z nich powstają m.in. stroje kąpielowe oraz szorty.

 

Materiały przeznaczone do aktywności w wietrzne lub chłodniejsze dni wiosną i latem

To grupa materiałów, do których należą: Warm Guard, Cubic Guard, Vetur Guard, Dry Clim oraz Vento Zero. Ich głównym zadaniem jest ochrona przed wiatrem i stanie na straży komfortu termicznego: blokują zimne podmuchy powietrza, a jednocześnie sprawnie odprowadzają wilgoć ze skóry. Są wytrzymałe, odporne na ścieranie, a w niektórych przypadkach posiadają powłokę Water Repellent chroniącą przed zamoknięciem. Uszyliśmy z nich m.in. odzież wierzchnią.

 

Materiały dopasowujące się do kobiecej sylwetki, przeznaczone do treningów wiosną i latem

Do tej grupy należą materiały z rodziny Resi: Resi Ultra 4K, Resi Light, Resi Fit i Resi Slim. Wyróżniają się ponadprzeciętną elastycznością i rozciągliwością, a jednocześnie są wytrzymałe. Doskonale dopasowują się i współgrają z kobiecą sylwetką, w każdym momencie treningu. Szybko zbierają wilgoć ze skóry, same po krótkim czasie stając się suche. To z nich powstają nasze legginsy oraz longsleeve`y.

UP