JESTEŚMY AKTYWNI W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH


Tworzymy społeczność, skupioną w Kolorowej Drużynie Nessi. Poznasz tam pozytywnie zakręconych miłośników wszelkich aktywności. Patrzą na świat przez kolorowe okulary i są przekonani, że w ekipie dobra energia się pomnaża! W grupie dzielimy się swoimi sukcesami, radościami, nowymi doznaniami. Znajdzie się też miejsce na smutki, jeśli tak się czujesz - przytulimy każdego :) KDN to przestrzeń dla mamy, córki i babci, odważnych, kolorowych ptaków i nieśmiałych obserwatorek, dla wulkanów energii i spokojnych kwiatów lotosu, amatorów i profesjonalistów. Także dla Ciebie!

Daj się wessać Kolorowej Drużynie Nessi :) - dołącz do nas!SPECJALNE BONUSYJest jeszcze coś :) Przynależność do Kolorowej Drużyny to również szereg korzyści! Oto, co na Ciebie czeka! Pytamy o opinie na etapie projektowania i testowania odzieży. Czasami uchylamy rąbka tajemnicy na temat produktów, zanim pojawią się one oficjalnie w sprzedaży. Zbieramy także zamówienia na produkty z edycji limitowanych, a nawet – jeśli zbierze się odpowiednia ilość chętnych – tworzymy produkt w edycji limitowanej z Waszym ulubionym wzorem. Organizujemy dodatkowe konkursy, dajemy specjalne rabaty. Po prostu fajnie tu być :-)W social mediach tworzymy też kilka innych miejsc, w których możemy się spotkać i lepiej poznać. To grupy na Facebooku, a także nasze konta na Insta i Youtube.

Grupa Facebook Nessi Gotuje
Grupa Facebook Nessi FAQ
Instagram Nessi Sportswear
Grupa Facebook Nessi Giełda
Grupa Facebook Nessi Aktywnie
Youtube Nessi Sportswear

NESSI TIME - spotkania na żywo!KDN to nie tylko internetowa społeczność. To nowe znajomości, a nieraz i przyjaźnie również w realu. W grupie umawiamy się na wspólne treningi, zawody, chwalimy się sukcesami, dopingujemy w postępach, dzielimy się swoim biegowym doświadczeniem. Przed biegami zgadujemy się na ustawki i robimy sobie pamiątkowe fotki. Chętna na spotkania na żywo - biegowe, nordic walking, morsowanie? Znajdź Nessi Time w swojej okolicy i dołącz do Teamu!

Dołącz do naszej Kolorowej Rewolucji!

W górę