kolorowa drużyna nessiKolorowa Drużyna Nessi

Pozytywnie zakręceni pasjonaci aktywności

Kolorowa Drużyna Nessi to grupa pozytywnie zakręconych biegaczek i biegaczy, którzy na świat lubią patrzeć przez kolorowe okulary i są przekonani, że w ekipie dobra energia się pomnaża.
To miejsce dla miłośników sportu i dla tych, którzy lubią się wyróżniać. Co jednak najważniejsze: to miejsce dla każdego – początkującego i zaawansowanego, amatora i zawodowca, kobiety i mężczyzny, młodych dziewczyn, dojrzałych kobiet, mam i babć, odważnych, którzy chętnie się wypowiadają i wrzucają swoje fotki z biegów i tych, którzy tej odwagi dopiero w sobie szukają, dla dzielących się wiedzą i doświadczeniem i tych, którzy z tej wiedzy chętnie skorzystają. Bo bieganie i sport w ogóle po prostu łączą ludzi!

Ekipa działająca nie tylko online!

KDN to nie tylko internetowa społeczność, skupiająca fanów marki. To nowe znajomości, a nieraz i przyjaźnie – również w realu. W grupie umawiamy się na wspólne treningi, zawody, chwalimy się sukcesami, dopingujemy w postępach, dzielimy się swoim biegowym doświadczeniem. Przed biegami zgadujemy się na ustawki i robimy sobie pamiątkowe fotki.
Wielka pomysłowością wykazują się również nasi członkowie! Zdarza się bowiem, że organizują oni treningi dla fanów Nessi w swoich miastach. Przyznajemy – sami chętnie bywalibyśmy na wszystkich, zwłaszcza gdy oglądamy zdjęcia z pysznościami przygotowanymi na potreningowy poczęstunek!

Specjalne bonusy

To jednak nie wszystko. Przynależność do Kolorowej Drużyny to również szereg korzyści. Tutaj pytamy o Wasze opinie na etapie projektowania i testowania odzieży. Tutaj zdarza nam się uchylić rąbka tajemnicy na temat produktów zanim pojawią się one oficjalnie w sprzedaży. Tutaj zbieramy zamówienia na produkty z edycji limitowanych, a nawet – jeśli zbierze się odpowiednia ilość chętnych – jesteśmy w stanie stworzyć produkt w edycji limitowanej z Waszym ulubionym wzorem.
Tutaj organizujemy dodatkowe konkursy i dajemy specjalne rabaty. Po prostu fajnie tu być :-)

Dołącz do nas teraz!

Chcesz należeć do naszej Kolorowej Drużyny? Nic trudnego! Po prostu kliknij i dołącz!