PRZEWODNIK PO SKARPETACH SPORTOWYCH

Kiedy narodziła się marka Nessi Sportswear, zaczynaliśmy właśnie od skarpet. Dzisiaj, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu i wiedzy w ich tworzeniu, łącząc starannie wyselekcjonowane materiały i innowacyjne rozwiązania, szyjemy skarpety dopasowane do potrzeb aktywnych kobiet. Wybierając nasze skarpety sportowe, zyskujesz wysoki poziom komfortu: łączą w sobie oddychalność, termoaktywność, wytrzymałość, jak najlepsze dopasowanie do stopy i wspierają amortyzację.

Skarpety zaprojektowaliśmy tak, aby spełniały potrzeby konkretnej dyscypliny. Podążając za poniższym poradnikiem, znajdziesz te, który będą odpowiedzią na Twoje oczekiwania. Wybierzesz preferowaną długość skarpet i model przystosowany do Twojej ulubionej aktywności sportowej.

Przewodnik po skarpetach sportowych

REGULAR

Standardowa długość skarpet, sięgająca ponad kostkę. Dwa modele stworzone do intensywnych aktywności outdoor.

Skarpetki short Nessi

Oddychające skarpety do biegania

Skarpety do biegania

Flagowy model skarpet, który sprawdzi się podczas biegania, jak również w trakcie trekkingu. Błyskawicznie odprowadzają wilgoć i wykazują wysoki poziom oddychalności. Dopasowują się i współgrają ze stopą na każdym etapie treningu.


Skarpety Trail U

Przeznaczone do zadań specjalnych: intensywnych wypadów w góry i biegów w wymagających warunkach. Regulują temperaturę stóp, chroniąc przed wychłodzeniem. Wzmocniona podeszwa, niczym poduszka, niweluje odczucia spowodowane nierównościami górskiego, czy leśnego terenu.

Skarpety Trail U Ultrarun Pro

LONG

Wysokie skarpety o innowacyjnej budowie, które redukują uczucie ucisku i maksymalizują stabilność stopy.

Skarpety Trail U Ultrarun Pro

Termoaktywne skarpety Trail X Ultra

Skarpety Trail U Ultrarun Pro

Niezastąpione do biegania w trudnych warunkach. Stawią czoła wymagającemu terenowi i zmiennej aurze. Skarpety maksymalizują termoregulację, utrzymując ciepło wytwarzane przez skórę i odprowadzając jego nadmiar na zewnątrz. Wspomagają odpowiednią amortyzację i stabilizację stopy.


Skarpety kolarskie

Skarpety kolarskie

Przeznaczone do jazdy na rowerze. Są dobrym wyborem także na rolki i łyżwy! Specjalna struktura plastra miodu dopasowuje skarpety do stopy, przez co zmniejsza ryzyko powstawania otarć od twardych butów. Są przewiewne i szybko radzą sobie z wilgocią. Sportowa elegancja, połączenie wyjątkowego designu i sportowej funkcjonalności.

Skarpety kolarskie

SHORT

Klasyczne stopki, sięgające do wysokości kostki. Multisportowe. To komfort dla Twoich stóp także na co dzień!

Skarpetki short Nessi

Skarpetki short Nessi

Stopki Training

Klasyczne stopki bawełniane. Stworzone z naturalnego włókna, wyposażone w specjalną siateczkę, która wznosi ich oddychalność na wyższy poziom. Przeznaczone na co dzień i do treningów indoor.


Stopki oddychające Road S

Zaprojektowane z myślą o całorocznych treningach indoor. Lekkie i szybkoschnące. Świetnie trzymają się stopy i dobrze amortyzują drgania.

 

Skarpetki short Nessi

HIGH

Wysokie skarpety termoaktywne przeznaczone do sportów zimowych.

Skarpety narciarskie

Skarpety narciarskie

Skarpety narciarskie

Wysokie skarpety o wysokich właściwościach termoaktywnych. Błyskawicznie odprowadzają wilgoć i doskonale utrzymują ciepło, zapobiegając wychłodzeniu stóp. Gruby, delikatny dla skóry materiał frotte oraz płaskie szwy, zmniejszają ryzyko powstawania pęcherzy i otarć od twardych butów. System ściągaczy utrzymuje skarpety na miejscu.