PRZEWODNIK PO SKARPETACH SPORTOWYCH

Kiedy narodziła się marka Nessi Sportswear, zaczynaliśmy właśnie od skarpet. Dzisiaj, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu i wiedzy w ich tworzeniu, łącząc starannie wyselekcjonowane materiały i innowacyjne rozwiązania, szyjemy skarpety dopasowane do potrzeb aktywnych kobiet. Wybierając nasze skarpety sportowe, zyskujesz wysoki poziom komfortu: łączą w sobie oddychalność, termoaktywność, wytrzymałość, jak najlepsze dopasowanie do stopy i wspierają amortyzację.

Skarpety zaprojektowaliśmy tak, aby spełniały potrzeby konkretnej dyscypliny. Podążając za poniższym poradnikiem, znajdziesz te, który będą odpowiedzią na Twoje oczekiwania. Wybierzesz preferowaną długość skarpet i model przystosowany do Twojej ulubionej aktywności sportowej.

Przewodnik po skarpetach sportowych

REGULAR

Standardowa długość skarpet, sięgająca ponad kostkę. Dwa modele stworzone do intensywnych aktywności outdoor.

Skarpetki short Nessi

Oddychające skarpety do biegania

Skarpety do biegania

Niezawodne, zaawansowane technologicznie skarpety. Bezszwowe łączenia materiału minimalizują ryzyko powstawania otarć. Błyskawicznie odprowadzają wilgoć i wykazują wysoki poziom oddychalności. Dopasowują się i współgrają ze stopą na każdym etapie treningu.


Skarpety Trail U

Przeznaczone do zadań specjalnych: intensywnych wypadów w góry i biegów w wymagających warunkach. Regulują temperaturę stóp, chroniąc przed wychłodzeniem. Wzmocniona podeszwa, niczym poduszka, niweluje odczucia spowodowane nierównościami górskiego, czy leśnego terenu.

Skarpety Trail U Ultrarun Pro

LONG

Wysokie skarpety o innowacyjnej budowie, które redukują uczucie ucisku i maksymalizują stabilność stopy.

Skarpety Trail U Ultrarun Pro

Termoaktywne skarpety Trail X Ultra

Skarpety Trail U Ultrarun Pro

Niezastąpione do biegania w trudnych warunkach. Stawią czoła wymagającemu terenowi i zmiennej aurze. Skarpety maksymalizują termoregulację, utrzymując ciepło wytwarzane przez skórę i odprowadzając jego nadmiar na zewnątrz. Wspomagają odpowiednią amortyzację i stabilizację stopy.


Skarpety kolarskie

Skarpety kolarskie

Przeznaczone do jazdy na rowerze. Są dobrym wyborem także na rolki i łyżwy! Specjalna struktura plastra miodu dopasowuje skarpety do stopy, przez co zmniejsza ryzyko powstawania otarć od twardych butów. Są przewiewne i szybko radzą sobie z wilgocią. Sportowa elegancja, połączenie wyjątkowego designu i sportowej funkcjonalności.

Skarpety kolarskie

HIGH

Podkolanówki, oprócz komfortu, dodadzą elegancji Twoim sportowym stylizacjom. Subtelnie podkreślą Twoją kobiecość w czasie treningów!

Podkolanówki

Podkolanówki

Podkolanówki

Dla kobiet ceniących wygodę i efektowny wygląd w trakcie treningu. Specjalne strefy oddychające na łydce i stopie, zapobiegają przegrzaniu i gwarantują szybkie wysychanie skarpet. Z kolei specjalne trawersy na podbiciu zapobiegają uczuciu spięcia. Podkolanówki nie zsuwają się i nie przekręcają na stopie.