PRZEWODNIK PO SKARPETACH SPORTOWYCH

Kiedy 16 lat temu powstała marka Nessi Sportswear, zaczynaliśmy właśnie od skarpet. Dzisiaj, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu i wiedzy, łącząc starannie wyselekcjonowane materiały i innowacyjne rozwiązania, szyjemy skarpety dopasowane do potrzeb aktywnych kobiet. Wybierając nasze skarpety sportowe, zyskujesz wysoki poziom komfortu: łączą w sobie oddychalność, wytrzymałość, jak najlepsze dopasowanie do stopy i wspierają amortyzację.

Skarpety zaprojektowaliśmy tak, aby spełniały potrzeby konkretnej dyscypliny. Podążając za poniższym poradnikiem, znajdziesz te, który będą odpowiedzią na Twoje oczekiwania. Wybierzesz preferowaną długość skarpet i model przystosowany do Twojej ulubionej aktywności sportowej.

Przewodnik po skarpetach sportowych

REGULAR

Standardowa długość skarpet, sięgająca ponad kostkę. Dwa modele stworzone do intensywnych aktywności outdoor.

Skarpetki short Nessi

Oddychające skarpety do biegania

Oddychające skarpety do biegania

Flagowy model skarpet, który sprawdzi się podczas biegania, jak również w trakcie trekkingu. Błyskawicznie odprowadzają wilgoć i wykazują wysoki poziom oddychalności. Dopasowują się i współgrają ze stopą na każdym etapie treningu.

Skarpety Trail U

Przeznaczone do zadań specjalnych: intensywnych wypadów w góry i biegów w wymagających warunkach. Regulują temperaturę stopy w zależności od panującej aury. Wzmocniona podeszwa, niczym poduszka, niweluje odczucia spowodowane nierównościami górskiego, czy leśnego terenu

Skarpety Trail U Ultrarun Pro

LONG

Wysokie skarpety o konstrukcji zapobiegającej uczuciu spięcia i stabilizującej stopę.

Skarpety kolarskie

Skarpety kolarskie

Skarpety kolarskie

Przeznaczone do jazdy na rowerze wiosną i latem. Są dobrym wyborem także na rolki! Sportowa elegancja, połączenie wyjątkowego designu i sportowej funkcjonalności. Specjalna struktura plastra miodu dopasowuje skarpety do stopy, przez co zmniejsza ryzyko powstawania otarć od twardych butów. Są przewiewne i szybko radzą sobie z wilgocią. 

Termoaktywne skarpety Trail X Ultra

Skarpety Trail U Ultrarun Pro

Niezastąpione do biegania w trudnych warunkach. Stawią czoła wymagającemu terenowi i zmiennej aurze. Skarpety utrzymują optymalną temperaturę stóp, poprzez odprowadzanie nadmiaru ciepła na zewnątrz. Dbają o odpowiednią amortyzację i stabilizację stopy.

 

Skarpety Trail U Ultrarun Pro

SHORT

Klasyczne stopki, sięgające do wysokości kostki. Multisportowe. To komfort dla Twoich stóp także na co dzień!

Skarpetki short Nessi

Skarpetki short Nessi

Stopki Training oddychające

Klasyczne stopki bawełniane. Stworzone z naturalnego włókna, wyposażone w specjalną siateczkę, która wznosi ich oddychalność na wyższy poziom. Przeznaczone na co dzień i do treningów indoor.

Stopki oddychające Road S

Zaprojektowane z myślą o letnich treningach biegowych i całorocznych treningach indoor. Lekkie i szybkoschnące. Świetnie trzymają się stopy i dobrze amortyzują drgania.

 

Skarpetki short Nessi

HIGH

Podkolanówki, oprócz komfortu, dodadzą elegancji Twoim sportowym stylizacjom. Subtelnie podkreślą Twoją kobiecość w czasie treningów!

Podkolanówki

Podkolanówki

Podkolanówki

Dla kobiet ceniących wygodę i efektowny wygląd. Specjalne strefy oddychające na łydce i stopie, zapobiegają przegrzaniu i wspomagają szybkie wysychanie skarpet. Z kolei specjalne trawersy na podbiciu zapobiegają uczuciu spięcia. Podkolanówki nie zsuwają się i nie przekręcają na stopie.