Filtruj
×
Rozmiar
Kategoria
Kolor
Wyczyść Zastosuj

Bielizna treningowa – koniec z dyskomfortem!

Kochasz sport, a jedyne, co Ci przeszkadza, to niewygodna bielizna? Odparzenia, otarcia lub nieoddychający materiał to coś, co może odebrać radość nawet z najprzyjemniejszego zajęcia. A co gorsza, może przełożyć się na efektywność wykonywanych ćwiczeń. Gorszy wynik z powodu wrzynającej się gumki od majtek – lepiej tego uniknąć. W prosty sposób możesz to zrobić! Wystarczy, że zaopatrzysz się w odpowiednią bieliznę treningową!

Zapytasz – jaka jest odpowiednia? Odpowiedź jest oczywista: taka, której praktycznie nie czujesz. Nessi może Ci taką zagwarantować. Doskonale dopasowująca się do kształtu ciała bielizna bezszwowa sprawi, że majtki będą niemalże niewyczuwalne, a intensywny trening siłowy, bieg czy wspinaczka górska nabiorą nowego wymiaru. Ubranie nie może i nie będzie Cię ograniczać!

Bielizna na trening - czy tylko?

Podczas treningu kluczową funkcją bielizny jest odprowadzanie wilgoci. Zapewnienie wysokiego komfortu termicznego sprzyja profilaktyce zdrowia intymnego. Dodatkowo niweluje powstawanie nieprzyjemnego zapachu, spowodowanego namnażaniem się bakterii. Dlaczego nie skorzystać z takich możliwości także na co dzień? Bielizna Nessi łączy w sobie elegancję i praktykę. Jest wytrzymała, nie traci kolorów i nie odkształca się nawet po wielu praniach, dlatego możesz cieszyć się jej zaletami każdego dnia.

Termoaktywna bielizna treningowa dla każdego

Warto pamiętać o odpowiednim dobraniu bielizny podczas aktywności na świeżym powietrzu. Sezon jesienno–zimowy jest wyjątkowo trudny dla sportowców pod względem dobrania odpowiedniej garderoby. Dlatego warto zaopatrzyć się w bluzy i longsleeve’y termoaktywne. Założone pod koszulkę, dzięki odpowiedniej wentylacji i odprowadzaniu wilgoci, pozwolą na utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała.

Nie mniej przydatne mogą okazać się kalesony czy podspodenki. Zapewnią ciepło i wygodę podczas jesiennych i zimowych aktywności, a jednocześnie nie pozwolą na przegrzanie. Podczas doboru bielizny na trening panie powinny się dodatkowo zaopatrzyć w biustonosze sportowe, dla zapewnienia sobie komfortu i swobody ruchów.

Czy wspominaliśmy, że nasza bielizna jest nie tylko praktyczna, ale również piękna? Możesz ją znaleźć we wszystkich wzorach Nessi, a także jednokolorowe. Możesz tam znaleźć klasyczną czerń, szaloną czerwień i praktyczny beż. Nasza bielizna powstaje z myślą Twoim komforcie, w zgodzie z estetyką.