Filtruj
×
Dostępność
Rozmiar
Kategoria
Kolor
Wyczyść Zastosuj

NIE PRZEGAP ŻADNEJ PREMIERY W NESSI SPORTSWEAR!

Bądź na bieżąco z nowościami w sklepie Nessi Sport i dodaj tę stronę do zakładek. To właśnie tutaj będą się pojawiać nasze premiery produktowe. Gwarantujemy, że każda z propozycji to niespodzianka, której nie możesz przegapić. Poczuj pełnię życia z energetycznymi kolorami i nietuzinkowymi wzorami od Nessi Sportswear. Feel the power of colors!

 

NOWA KOLEKCJA SPRING-SUMMER’23 BLOOM

Nasza nowa kolekcja to świeże spojrzenie na ubrania dla miłośniczek aktywności, sportowego trybu życia, outdooru, jak również fanek casualu w dobrym stylu. Nowe wzory dodadzą Ci sił, zainspirują do kolejnych wyzwań i zmotywują do jeszcze jednego powtórzenia. Sprawią, że już tej wiosny rozkwitniesz na nowo, zupełnie jak Bloom. Nowa kolekcja to połączenie innowacyjnych materiałów, dopracowanych kobiecych fasonów, przemyślanych detali, z autorskimi wzorami i energetycznymi kolorami.

 

NOWOŚCI W ODZIEŻY SPORTOWEJ

Materiały i fasony odzieży z kolekcji Bloom zapewnią Ci niezbędny w czasie wiosenno-letnich aktywności komfort, a wyrazisty, nieszablonowy design sprawi, że Twój treningowy strój będzie Twoją inspiracją do kolejnej próby i kolejnego wyzwania. Spring-Summer ’23 to nowa odsłona naszego znaku rozpoznawczego, unikalnych na polskim rynku odzieży sportowej legginsów. To obowiązkowa pozycja dla aktywnych kobiet, poszukujących maksymalnego komfortu w trakcie treningu na zewnątrz, ale i w trakcie zajęć pod dachem (siłownia, joga, fitness…). Idealnym dopełnieniem legginsów są nasze bluzy sportowe. Wszystko w najnowszym wzorze Ornamo Flower, który jest zapowiedzią pierwszych wiosennych zmian. Tworzą go kontury polnych kwiatów, które wypełniają się kolorami dokładnie tak, jak świat kolorowany przez wiosnę.