• WAKACYJNY #ENCZELENDŻ

  WAKACYJNY #ENCZELENDŻ

  Z czym kojarzą się wakacje?

  Ze śmiechem, ze słońcem, z energią i swobodą. Niektórzy bujają się całymi dniami na hamaku, inni pochłaniają tony lodów, następni opalają na mahoń wkręcając stopy w miękki piasek. Nie mówimy nie, ale...

  ...gdyby tak rozkręcić towarzystwo i zachęcić do odrobiny szaleństwa?

  Wyrwać na wspólny trening pod hasztagiem ENCZELENDŻ?

  read more
 • CZY PAMIĘĆ MIĘŚNIOWA POMOŻE KAROLINIE DOBIEC DO METY?

  CZY PAMIĘĆ MIĘŚNIOWA POMOŻE KAROLINIE DOBIEC DO METY?

  Temat udziału w zawodach, gdy nie jest się do końca przygotowanym, to dość popularne zjawisko.

  Pytając biegaczy czekających na wystrzał startera - "Jak tam Twoja forma", można usłyszeć historie wszelkiej maści. Od tłumaczenia wynikającego z wielkiej zajętości, przez kontuzje, dzieci, po zwykłe lenistwo.

  read more
 • ZDROWY- ŚNIADANIOWY NAWYK Z NESSI

  ZDROWY- ŚNIADANIOWY NAWYK Z NESSI

  Arystoteles mądrze prawił:

  "Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem."

  Nasze dziewczyny z Nessi Smacznie i Zdrowo posłuchały swojego, jakby nie było, starszego kolegi i postanowiły wpleść jego mądrość w codzienność. Tematem stało się śniadanie, a dokładniej – zdrowy nawyk jego spożywania.

  read more
 • NESSI IDZIE W EKO

  NESSI IDZIE W EKO

  Jesteśmy marką, której sercem jest ruch. Nasza miłość do sportu bardzo płynnie przechodzi w miłość do otaczającej nas przyrody, a każdorazowy trening to nic innego jak budowanie relacji człowiek-natura. Odkąd pamiętamy stawiamy na tę bliskość i prawdziwe emocje, które towarzyszą nam podczas aktywności. A te rosną i zacieśniają się jeszcze badziej, gdy odpuszczamy “muszę”, a przechodzimy na “chcę”. Radość i szczęście, które wynosi się z kontaktu z Matką Ziemią są nie do opisania.

  read more
 • JAK DBAĆ O UBRANIA NESSI?

  JAK DBAĆ O UBRANIA NESSI?

  Wielokrotnie powtarzamy, że ciuchy Nessi zostały stworzone z wysokiej jakości materiałów. Nie mija się to z prawdą! Szukamy najlepszych rozwiązań, które spełniały będą swoje funkcje, przede wszystkim zaspokajając potrzeby naszych klientów.

  Wielokrotnie testujemy i nie mamy skrupułów odrzucać tych próbek, które tylko z pozoru wydają się być odpowiednie. W tej kwestii jesteśmy bezkompromisowi. Stawiamy na jakość i tego będziemy się trzymać!

  read more
 • NURKUJE, A NIE UMIE PŁYWAĆ! JAK ONA TO ROBI?!

  NURKUJE, A NIE UMIE PŁYWAĆ! JAK ONA TO ROBI?!

  Chociaż nurkowie, którzy nie potrafią pływać uważają, że sytuacja ta nie jest ewenementem, tak dla nas jest to wciąż pewna zagadka. Zdawałoby się, że nurkowanie nie może funkcjonować bez pływania, bo przecież jak nazwać system poruszania się pod wodą?

  O całym zjawisku mielibyśmy pewnie mgliste pojęcie, gdyby nie Aneta i jej historia.

  Przeczytajcie sami:

  read more

Virtual community

Women’s and men’s sportswear for running, gym, fitness, yoga and crossfit

Nessi is a Polish brand specializing in high quality clothes for runners. Colorful and unique women’s running leggingsare our trademark.The Nessi offer for active womenalso includesyoga leggings, gym leggings in various lengths, thermal jumpers, sports skirts, tops, hats, headbands, gloves and socks. We sew products from the highest quality materials available on the market, using innovative solutions such as flat seams which do not rub or multi-functional belt with three pockets. Due to this, our women's leggings guarantee maximum comfort during training, regardless of whether you take them to the gym, yoga, fitness or crossfit. Sports leggings, like the other products, are made of materials which breathe well and provide effective moisture transport from the skin to the outside. This ensures a feeling of dryness and freshness during the most intense effort. The Flexible Fit material,that our sports leggings are made of, is characterized by extraordinary flexibility as it extends in four directions. This guarantees a perfect fit to the figure and makes the leggings ideal for yoga. Models for the gym and crossfit have an elevated waist, preventing the pants from slipping off the buttocks. Noteworthy are the reflections that make runners more visible to drivers after dark as well as unique design and energetic colors. Therefore, the Nessi women's leggings not only provide maximum comfort during competitions and trainings, but also allow you to feel fashionable, unique and stand out from the crowd.