FEERIA Spring/Summer 2021 to nowa kolekcja Nessi: wiosenna, euforyczna, pełna dobrej energii i świeżych barw! Jest zaproszeniem do stawiania czoła światu i do odnowienia relacji z innymi i z sobą samym. Symbolizuje radość z więzi międzyludzkich, z rozmów i bliskości. Jest pełna elektryzujących kolorów i niebanalnych wzorów. To czysta radość życia i czerpanie pełnymi garściami z pozytywnych wibracji barw i otaczającej nas przyrody. Powrót do aktywności, wspólnych treningów, biegania, pływania, fitnessu. Do bycia razem: z przyjaciółmi, rodziną, na świeżym powietrzu, na plaży, spacerze, wakacjach. To wspólny obiad w restauracji, to kawa z koleżanką. Feeria to wszystko, co sprawia, że jesteś szczęśliwa!

Przyjrzyj się z bliska otaczającemu Cię światu i doceń każdy detal - od delikatnego motyla po wzburzone fale oceanu! Wyrusz na leśny trening, by odnaleźć tajemniczą łąkę Wild Flowers. Pływaj po bezkresnym Blue Ocean i spełniaj swoje marzenia jako prawdziwa odkrywczyni. Zanurz się w tajemniczej głębinie Green Mystery, w której poznasz nieodkrytą dotąd faunę i florę. Pielęgnuj wiosenny ogród Mosaic Natura, zachwycając się wielobarwnymi kwiatami i odnajdując swoją równowagę. Kiedy już nasycisz się pięknem wiosennej przyrody, czas skorzystać z tego, co może zaoferować Ci miasto. Odwiedź Gamo we wszystkich odcieniach, by zgubić się wśród szklanych wieżowców i spacerować po soczyście zielonym parku. Wszystkie te miejsca wypełniają się kolorami, o których do tej pory nawet nie śniłaś! Całe Spectrum bieli, czerwieni, zieleni i niebieskości, mieniące się w słońcu Shiny, zjawiskowe Mirage i zaskakujący Karbon czekają, byś poznała je lepiej.

Z Feerią wszystko jest możliwe! Działajmy tu i teraz! Zachwycisz się razem ze mną? Zróbmy więcej, poznawajmy świat! Wiosna to przebudzenie!

czytaj dalej zwiń
Filtruj
×
Płeć
Rozmiar
Kategoria
Kolor
Wyczyść Zastosuj