SHINY ORANGE STORY

Ta soczysta odsłona Shiny przeniesie Cię prosto w ciepłe dni. Nasza wersja pomarańczowego łączy w sobie optymizm żółtej barwy z emocjami niesionymi przez czerwień. Energetyczna barwa zachodzącego słońca, zapach egzotycznych kwiatów, soczystość pomarańczy - to w nich drzemie letnia moc! Poczujesz ją dzięki najnowszej odsłonie autorskich tłoczeń Shiny. Stwórz swoją stylizację, łącząc Shiny Orange z wybranym wzorem kolekcji Euforia: Banana, Mosaic Paraiso, Selva Tropicana, Poppy czy Verano Orange!

 

SHINY RED STORY 

Gotowa na trening? Wybierz ognistą czerwień, a nic nie stanie Ci na przeszkodzie! Gdziekolwiek będziesz, wypełni Cię energia rozbudzająca wszystkie zmysły. Przypływ mocy sprawia, że czujesz wyraźnie: teraz mogę wszystko! Trenuj w naszych tłoczeniach i niech czerwień okaże się najszybsza, zapewniając Ci same pozytywne emocje! Połącz Shiny Red z wybranym wzorem kolekcji Euforia: Mosaic Paraiso, Mosaic Aqua, Selva Tropicana czy Verano Grey!

 

SHINY ROYAL NAVY STORY

Granat kojarzy Ci się z ładem, porządkiem i elegancją? Przełamujemy ten schemat i piszemy dla niego zupełnie inną bajkę! Nasze Shiny jest niczym morska toń: niebezpieczna, a zarazem kusząca i piękna. Autorskie tłoczenia podkreślają wyjątkowość i głębię granatu, nadając mu nowy sznyt. To nasze wezwanie do przygody - ciekawe, jakie treningowe ścieżki dziś odkryjesz?
Shiny Royal Navy doskonale komponuje się z Mosaic Aqua, jak również Mosaic Paraiso, Poppy czy Verano Sand lub Verano Grey. Znajdź połączenie, które do Ciebie pasuje!

 

SHINY GREY STORY

Oto nasze autorskie tłoczenia w srebrzysto-szarej wersji! Przywodzą na myśl majestatyczne skały, o które rozbijają się fale oceanu. Promienie słońca połyskują na wodzie, a spektakl świateł napędza Cię do działania! 
Shiny Grey łączy szarość z dynamicznymi autorskimi tłoczeniami. Skomponuj go ze wzorem Mosaic Aqua lub kontrastujące zestawienia z Banana czy Mosaic Paraiso. Shiny Grey tworzy też udany duet ze wszystkimi odcieniami Verano.

 

SHINY BLACK STORY

Ta głęboka, hipnotyzująca czerń to nasze Shiny, nasza wersja black! Postawiliśmy na wyjątkowy kolor, pełen tajemnicy i mroku. Buntownicza natura i przekora sprawiły, że wybraliśmy barwę, będącą brakiem koloru, przeciwieństwo światła. Zagadkowość czerni sprawia, że przyciąga nas jak magnes. Uszlachetniliśmy ją, nadając autorski sznyt. To wyrazistość, którą polubisz. Czerń symbolizuje niezależność, elegancję, klasę i luksus. To barwa indywidualistów, mocna i esencjonalna.
W połączeniu z naszym autorskim tłoczeniem powstał unikalny efekt, jakiego nie znajdziesz nigdzie indziej. Shiny Black sprawi, że zalśnisz niczym czarny diament.