SHINY

Czy znasz już serię Shiny? To nasze autorskie tłoczenia, które wyróżniają się oryginalną kolorystyką i delikatnie połyskującą fakturą. Z przyjemnością przedstawiamy kontynuację tej wyjątkowej kolekcji – Shiny Black, Shiny Sunny i Shiny Red, Shiny Royal Navy, Shiny Royal Pink. Sezonem wiosna/lato 2024 w modzie sportowej zdecydowanie zawładnie energia!

 

Shiny Black

Shiny Black to dawkowane z alchemiczną precyzją połączenie siły i tajemnicy – jego głęboka, szlachetna czerń i delikatnie połyskująca faktura materiału dodadzą Ci pewności siebie, a z Twoich sportowych outfitów wydobędą całą stylową moc.  Czerń to klasyka, która sprawi, że zalśnisz jak czarny diament, zachwycając subtelnością i niepowtarzalnym wdziękiem. Shiny Black doskonale komponuje się ze wszystkimi wzorami i monokolorami, wydobywając i podbijając ich głębię.

Shiny Sunny

Wzór Shiny Sunny to porcja słońca na każdy dzień – jego słoneczny, ciepły kolor i delikatnie połyskująca faktura rozjaśnią Twoje sportowe stylizacje, przyciągając spojrzenia i dobrą energię.

 

Shiny Red

Shiny Red to wyrafinowane połyskujące tłoczenia w odcieniu energetycznej czerwieni, która nakręci Cię na trening.

Shiny Royal Navy

Shiny Royal Navy to autorskie tłoczenia materiału, które skuszą Cię połyskliwą granatową głębią przywodzącą na myśl nieposkromioną siłę oceanu – zainspiruj się jego wyrazistością, a nic nie przeszkodzi Ci w realizacji treningowych celów.

 

Shiny Royal Pink

Shiny Royal Pink inspirowany barwą mieniących się w słońcu różowych koralowców, podkreślony delikatnie połyskującą fakturą materiału – poczuj jego dobrą energię, która poprowadzi Cię prosto do celu.