Wzór shiny

SHINY

Czy znasz już serię Shiny? To nasze autorskie tłoczenia, które wyróżniają się oryginalną kolorystyką i delikatnie połyskującą fakturą. Z przyjemnością przedstawiamy kontynuację tej wyjątkowej kolekcji – Shiny Black, Shiny Sunny i Shiny Coral. Sezonem jesień/zima 23/24 w modzie sportowej zdecydowanie zawładnie energia!

 

Shiny Black

Shiny Black to dawkowane z alchemiczną precyzją połączenie siły i tajemnicy – jego głęboka, szlachetna czerń i delikatnie połyskująca faktura materiału dodadzą Ci pewności siebie, a z Twoich sportowych outfitów wydobędą całą stylową moc.  Czerń to klasyka, która sprawi, że zalśnisz jak czarny diament, zachwycając subtelnością i niepowtarzalnym wdziękiem. Shiny Black doskonale komponuje się ze wszystkimi wzorami i monokolorami, wydobywając i podbijając ich głębię.

Shiny Sunny

Pora podkręcić temperaturę! Shiny Sunny to porcja słońca w jesienno-zimowe dni. Patrzysz na jego ciepły, energetyczny kolor, podbity dodatkowo przez delikatnie połyskującą fakturę, i od razu czujesz energetyczne doładowanie. Gdyby dało się zamknąć nadmorskie słońce w jednym skrawku materiału, byłby to właśnie Shiny Sunny. Połącz go z monokolorami lub ze wzorem Mosaic Aurora Blue i wszędzie, gdzie się pojawisz, przynoś ze sobą porcję słonecznej energii.

 

Shiny Coral

Shiny Coral to wzór, który aż emanuje pozytywną energią – załóż go na trening i poczuj, jak niesie Cię prosto do celu. Jego soczysty, koralowy odcień kojarzy się z zachodami słońca tak obłędnie pięknymi, że wymykają się wyobraźni. Na przykład gdy wracasz z treningu w wyjątkowo mroźny dzień, a niebo ponad linią obsypanych śniegiem drzew zabarwia się na fioletowo-różowy kolor. Charakterystyczne dla całej serii Shiny tłoczenia oraz delikatnie połyskująca faktura sprawiają, że Shiny Coral delikatnie mieni się w słońcu, przyciągając spojrzenia – i dobrą energię. Zestawiaj go z naszymi monokolorami lub wzorami Pink Fusion lub Ornamo i twórz oryginalne połączenia! Zestawiaj go ze wzorami Pink Fusion lub Ornamo i twórz oryginalne połączenia!