Wzór shiny

SHINY

Czy znasz już serię Shiny? To nasze autorskie tłoczenia, które wyróżniają się oryginalną kolorystyką i delikatnie połyskującą fakturą. Z przyjemnością przedstawiamy nową odsłonę tej wyjątkowej kolekcji – Shiny Sunny i Shiny Coral Pink. Dopełniają je kontynuacje kolorów Shiny Salvia, Shiny Scilla, Shiny Red, Shiny Royal Navy i klasyczny Shiny Black. Sezonem wiosna/lato 2023 w modzie sportowej zdecydowanie zawładnie energia!

 

Shiny Sunny

Pora podkręcić temperaturę! Shiny Sunny to porcja słońca w każdy dzień. Patrzysz na jego ciepły, energetyczny kolor, podbity dodatkowo przez delikatnie połyskującą fakturę, i w jednej chwili przenosisz się na rajską plażę. Biegniesz wzdłuż morza, tak lekko, że zaledwie muskasz gorący piasek, a szum fal wyznacza rytm Twoich kroków. Gdyby dało się zamknąć to nadmorskie słońce w jednym skrawku materiału, byłby to właśnie Shiny Sunny. Połącz go z monokolorami lub wzorami Sunflowers czy Meadow Mosaic i wszędzie, gdzie się pojawisz, przynoś ze sobą porcję słonecznej energii.

 

Shiny Coral Pink

Shiny Coral Pink to wzór, który aż emanuje pozytywną energią – załóż go na trening i poczuj, jak niesie Cię prosto do celu. Jego soczysty, koralowy odcień kojarzy się z zachodami słońca tak obłędnie pięknymi, że wymykają się wyobraźni. Na przykład nad morzem, gdy po wieczornym treningu siadasz na wciąż ciepłym piasku, wsłuchujesz się w szum fal i obserwujesz spektakl kolorów, jaki rozgrywa się na niebie. Charakterystyczne dla całej serii Shiny tłoczenia oraz delikatnie połyskująca faktura sprawiają, że Shiny Coral Pink delikatnie mieni się w słońcu, przyciągając spojrzenia – i dobrą energię. Zestawiaj go z naszymi monokolorami lub wzorami Tulips, Meadow Mosaic czy Ornamo i twórz oryginalne połączenia!