SHINY STORY

Czy znasz już serię Shiny? To nasze autorskie tłoczenia, które wyróżniają się oryginalną kolorystyką i delikatnie połyskującą fakturą. Z przyjemnością przedstawiamy nową odsłonę tej wyjątkowej kolekcji – Shiny Berry, Shiny Scilla oraz Shiny Salvia. Sezonem jesień/zima 2022/2023 w modzie sportowej zdecydowanie zawładnie energia!

 

Shiny Berry

Shiny Berry w kolorze fioletu z niebieskimi i czerwonymi akcentami – jest przypomnieniem o tym, że jesień i zima również mogą być cudownie kolorowe. Nawiązuje do barwnych świateł, które tańczą na niebie wraz z zorzą polarną, i do zachodów słońca, malujących nam nad głowami fioletowo-czerwone desenie. Rozjaśni więc każdą jesienno-zimową szarugę i w czasie treningu spełni funkcję katalizatora pozytywnej energii. Śmiało możesz zestawiać go z innymi naszymi wzorami – Sage Forest, Mosaic Indian Summer, czy wzorami Ornamo w odcieniach zieleni i bieli. Dzięki połyskującej w słońcu fakturze fantastycznie podbije ich kolorystykę.

 

Shiny Scilla

Shiny Scilla to zachwyt nad zimowym morzem: dzikim, niespokojnym, uderzającym o skały z niezłomną zawziętością. Połyskująca faktura podbija stalowoniebieski kolor materiału, lśniąc jak promienie słońca w spienionej kaskadzie fal. Poczuj tę niepohamowaną, pierwotną energię płynącą wprost z morskiej toni i raz za razem przekraczaj kolejne sportowe granice – tak uparcie jak morze wracające do brzegu. Nazwa wzoru pochodzi od rośliny Scilla Sibernica, która – zupełnie jak morska toń – nie poddaje się obezwładniającej sile mrozu i już wczesną wiosną zachwyca okazałymi kwiatami w żywym, niebieskim kolorze. Tłoczenia Shiny Scilla możesz wykorzystać do tworzenia sportowych outfitów wraz z innymi naszymi wzorami: Raya i Mosaic Indian Summer. Pięknie i subtelnie komponuje się także z Ornamo White i Ornamo Green. Lśniąca w słońcu faktura pięknie wydobywa głębię kolorów.

 

Shiny Salvia

Shiny Salvia w kolorze subtelnej zieleni to nasza opowieść o spokoju. Wsłuchaj się w niego: w ciszę lasu przerywaną szumem wiatru, w szelest falujących gdzieś na połoninie traw, w szmer strumyka rozbijającego się o porośnięte mchem skały. Niech ten spokój prowadzi Cię w czasie treningu – bo przecież sport to nie tylko dynamika, to też głęboki oddech, zamknięcie oczu, koncentracja na chwili. Shiny Salvia przypomni Ci, że nie zawsze musisz się ścigać. Tłoczenia możesz zestawiać z innymi wzorami: Sage Forest, Mosaic Indian Summer, Raya oraz wzorami z serii Oranamo w odcieniach bieli, niebieskiego i pomarańczu, tworząc stylizacje o różnym charakterze: pełne energii i dynamiki lub stonowane.