Filtruj
×
Rozmiar
Kategoria
Kolor
Wyczyść Zastosuj

Czym powinna charakteryzować się odzież do jogi?

Zajęcia jogi to ten szczególny czas w ciągu dnia, który możesz poświęcić tylko sobie. To czas wyciszenia, redukcji stresu, poprawy samopoczucia i kondycji, a także pozbycia się napięć w ciele. By w pełni korzystać z fizycznych i psychicznych korzyści płynących z praktyki jogi, warto postawić na wygodną i niekrępującą ruchów odzież do jogi. Dzięki niej będziesz mogła w pełni skupić się na sesji i czerpać z niej wszystkie niewątpliwe zalety.

By ubrania do jogi były wygodne i zapewniały maksymalny komfort, muszą być wykonane z rozciągliwych, dobrze oddychających i odprowadzających wilgoć materiałów. To właśnie z dzianin o takich właściwościach szyjemy odzież do jogi Nessi Sportswear. Równie ważne przy wykonywaniu asan są bezuciskowe wykończenia, wysoki pas w legginsach i delikatne dla wrażliwej skóry szwy – tu nic nie może przeszkadzać. To wszystko znajdziesz w ubraniach do jogi Nessi Sportswear.  

Jak wybrać swój strój do jogi?

Swój wymarzony komplet do jogi skompletujesz na stronie Nessi Sportswear. Zacznij od oddychających koszulek do jogi, a na dół wybierz zapewniające pełną swobodę ruchów i świetnie dopasowujące się do sylwetki legginsy do jogi. Swoją garderobę uzupełnij o topy do jogi i bluzki. Nie zapomnij także o równie ważnych w trakcie praktyki akcesoriach do jogi. To m.in. oddychające skarpety i stopki, a także wygodne, bezszwowe figi. Przy komponowaniu swojego zestawu postaw na ubrania do jogi w nietuzinkowym wzornictwie lub w pobudzających do działania, energetycznych kolorach.

Z czym łączyć ubrania do jogi?

Odzież do jogi możesz swobodnie łączyć z odzieżą casualową, przeznaczoną na co dzień, a także z typowo sportowymi elementami stroju. Nasze bluzy zip czy sportowe bluzy z kapturem tworzą idealny duet z legginsami o regularnej, standardowej długości, jak i z krótszymi, o długości 7/8. Na top możesz narzucić bluzkę do jogi, zapewniając sobie komfort cieplny i wygodę między zajęciami. Łącz ze sobą kolory i wzory spod znaku Nessi, tworząc w ten sposób wyrażający Twoją naturę i motywujący do aktywności strój do jogi.

Odzież do jogi Nessi Sportswear

Gdzie kupić i jak zamówić? Ubrania do jogi polskie, zaprojektowane i wyprodukowane przez polskich twórców, zakupisz w sklepie internetowym Nessi Sportswear.  U nas wyposażysz się w każdy element stroju, niezbędny przy praktyce jogi. Od najdrobniejszych rzeczy, takich jak oddychająca, bezszwowa bielizna, przez dopasowane i dobrze współgrające z sylwetką legginsy, po przylegające i oddychające topy do jogi. Odpowiednio dobrany i skomponowany strój do jogi, pozwoli Ci cieszyć się każdą minutą podczas praktykowania. Pamiętaj, to Twój wyjątkowy czas, który przeznaczasz na swój rozwój, zarówno fizyczny jak i duchowy. Zrób to z odzieżą do jogi Nessi Sportswear.