Grupa materialów Resi

Dzianiny Resi

Resi to grupa 3 dzianin, które łączy doskonała oddychalność, elastyczność i to, że nie prześwitują – atuty niezbędne podczas Twoich treningów. Każdy z materiałów Resi wyróżnia się ponadto szczególnymi cechami, co pozwala nam najlepiej dostosować uszytą z niego odzież do rodzaju aktywności. Czym różnią się od siebie Resi Ultra 4K, Resi Slim oraz Resi Fit i gdzie je zastosowaliśmy? Sprawdź!

Zastosowanie materiałów Resi
Resi Ultra 4k

RESI ULTRA 4K

Resi Ultra 4k

Co oznacza Ultra 4K? Przyjrzyj się dobrze nadrukowi: ta dzianina pozwala na perfekcyjne odwzorowanie detali 3D i zachowanie soczystości kolorów – nasze wzory prezentują się idealnie! Legginsy uszyte z Resi Ultra 4K nie prześwitują przy wykrokach, asanach, a nawet szpagacie: materiał o odpowiednio wysokiej gramaturze bardzo dobrze kryje, a wzór świetnie prezentuje się nawet podczas rozciągania. Ta dzianina sprawdzi się, kiedy chcesz postawić na maksymalną elastyczność i wytrzymałość w jednym. Legginsy doskonale dopasowują się do sylwetki, nie ugniatając ciała. 

Skład: 86% poliester, 14% elastan
Gramatura: 230 g/m2

Dowiedz się więcej i poznaj produkty

RESI SLIM

Resi Slim

Resi Slim ma najniższą gramaturę spośród materiałów z tej grupy, przez co jest też najdelikatniejszy. Zachowuje jednak przy tym swoją wysoką wytrzymałość. Z materiału Resi Slim szyjemy nasze flagowe bluzy treningowe: to dzięki niemu są lekkie, cechują się świetną oddychalnością i szybko schną.

Skład: 82% poliester, 18% elastan
Gramatura: 150 g/m2

Dowiedz się więcej i poznaj produkty
Resi Slim
Resi Fit

RESI FIT

Resi Fit

Resi Fit to dzianina, której właściwości wpasowują się pomiędzy Resi Ultra 4K a Resi Slim. To nasz wybór w przypadku legginsów Shiny, bo właśnie na tym materiale nasze autorskie tłoczenia prezentują się perfekcyjnie. Postawiliśmy na ten materiał również w przypadku letnich legginsów fitness: ich elastyczność, właściwości kryjące i dopasowanie do sylwetki pozytywnie Cię zaskoczą. 

Skład: 74% poliester, 26% elastan
Gramatura: 180 g/m2

Dowiedz się więcej i poznaj produkty