Wavy

Wavy

Kiedy zorza polarna tańczy ponad horyzontem, niebo wydaje się falować jak wzburzony ocean albo morze traw. Zamiast ruchu wody czy wiatru jest jednak ruch świateł i pulsowanie kolorów – granatowe lub zielone wstęgi przeplatają się w nieustannym tańcu i migoczą tysiącami świetlnych punkcików. To hipnotyzująca, magnetyczna siła, która zdaje się poruszać nie tylko niebo, ale i całą konstelację gwiazd. Czy poruszy i Ciebie?

Wzory Wavy Navy oraz Wavy Green są tą pulsującą zorzą polarną utrwaloną na tkaninie. Tworzy je kompozycja nieregularnych, fantazyjnych kształtów, które przypominają stemple wykonane na płótnie za pomocą dynamicznych, szybkich pociągnięć okrągłego pędzla. Daje to wrażenie płynnego ruchu – Wavy hipnotyzuje i przyciąga zupełnie tak, jak magnetyczna siła zorzy polarnej tańczącej na ciemnym i nieprzeniknionym niebie. Kolorystyka wzorów – granatowo-niebieska oraz zielona, rozjaśniona białymi akcentami – nadaje całości głębię i ponadczasową wyrazistość. Ta eksplozja barw sprawi, że tej zimy w czasie treningów nie zwolnisz tempa nawet na moment.

Oba wzory Wavy doskonale pasują do wzorów Ombre oraz monokolorów utrzymanych w granatowych i zielonych tonacjach, a także do Mosaic Aurora i Mosaic Aurora Blue.