Filtruj
×
Płeć
Rozmiar
Produkt
Kolor
Marka
Wyczyść Zastosuj

Świętujmy urodziny Wojtka!

Urodzony 1 kwietnia i w sumie na tym moglibyśmy zakończyć. Jak co roku 😄 Ale nie zrobimy tego, bo Wojtka nie da się określić jednym zdaniem.

Na początek, tak pro-forma: założyciel oraz współwłaściciel Nessi Sportswear i Issen. Jego osobowość to lustrzane odbicie naszej marki: barwna, aktywna, nieustannie poszukująca nowych ścieżek. Zawsze z własnym stylem, niebanalnie, z przekonaniem.

Jego entuzjazm to wirus - łapiesz i nie ma na niego leku! Wojtek wychodzi poza ramy konwencji. Inspiruje bardziej, niż najlepszy TED-ex Talk. Jest sportowym freakiem - biega, jeździ na rowerze, pływa. Tytan pracy. Reżyseruje nasze kampanie, patrzy na świat obrazami. Autentyczny, we wszystko, co robi wkłada całe serce! Czasem uparty, jak baran.

Fan dobrego jedzenia, podróży, kociego mruczenia i… zakwaszanego shotu z buraka! Ulubiony kolor? Żółty! Nie ma przypadków, są tylko znaki - Wojtek jest zdeterminowany, ambitny, zmotywowany, a właśnie te cechy niesie za sobą ten kolor. Hmm, może dlatego tak dużo się u nas dzieje? 😄

Tradycyjnie, jak co roku zachęcamy Was do wspólnego świętowania - skorzystajcie ze specjalnego rabatu -30% na produkty z kategorii Urodziny Wojtka! Rabat w koszyku naliczy się z automatu.

BONUS 🎁 Darmowa wysyłka od 200 zł do paczkomatu InPost i z Orlen Paczką.

Regulamin promocji znajduje się tutaj.