Filtruj
×
Dostępność
Rozmiar
Kategoria
Kolor
Wyczyść Zastosuj

Odzież na rower

Jako fascynaci sportu wiemy, że odpowiednia odzież to klucz do czerpania przyjemności z komfortowego uprawiania każdej dyscypliny. Nie inaczej jest w kolarstwie, dlatego uporządkowaliśmy asortyment wyspecjalizowanej odzieży rowerowej, byś mógł szybciej i sprawniej odnaleźć element garderoby, którego potrzebujesz.

Funkcjonalna odzież rowerowa

Latem nie sprawdzi się reguła im mniej, tym lepiej. Odzież rowerowa ma za zadanie zapewnić bezpieczeństwo oraz wygodę podczas rekreacyjnych wycieczek i dynamicznych przejazdów, dlatego jej dobór powinien być dobrze przemyślany. U nas skompletujesz odpowiedni strój pod kątem funkcjonalności, ale również oryginalnego designu. Bazując na zdobytej wiedzy i doświadczeniu stworzyliśmy koszulki rowerowe oraz spodenki, które zapewniają odpowiednią swobodę ruchów podczas jazdy. Wysoka oddychalność, skuteczne odprowadzanie wilgoci i dopasowany krój, to cechy wyróżniające naszą odzież rowerową. Zastosowaliśmy lekkie, chłodzące i przewiewne materiały w trosce o Twój komfort termiczny: odpowiednia termoregulacja jest szczególnie ważna w czasie upałów.

Treningi rowerowe nie będą straszne nawet przy kapryśnej aurze. Ubierz się na cebulkę, a jako warstwy wybierz bluzę na rower oraz termoaktywną bieliznę. Nie zapomnij o akcesoriach na rower - opasce i kominie wielofunkcyjnym.

Wkładki rowerowe w trosce o Twój komfort

Stroje na rower wyróżniają się nie tylko zastosowaniem wysokiej jakości materiałów i anatomicznym krojem, ale przede wszystkim specjalnymi wkładkami rowerowymi,  dzięki którym spodenki rowerowe stają się jeszcze bardziej komfortowe. Zastosowana przez nas funkcjonalna wkładka bambusowa, skutecznie zmniejsza tarcie, zwiększa amortyzację i posiada właściwości antybakteryjne. Lekki i miękki insert rowerowy nie powoduje podrażnień oraz dyskomfortu nawet podczas długiej jazdy. Profilowana wkładka doskonale oddycha i nie absorbuje wilgoci, co jest niezwykle istotne podczas ekstremalnych wyzwań sportowych podczas upałów.

Ubrania do zadań specjalnych

Nie musisz rezygnować z ulubionej aktywności fizycznej tylko dlatego, że za oknem panują zmienne warunki pogodowe. Zadbaj o swój komfort termiczny i nie rezygnuj z kolarskich przygód. Zajrzyj do działu naszych bluz rowerowych, akcesoriów lub spodenek i dobierz odzież, która wesprze Cię podczas zmiennej pogody.

Precyzyjnie zaprojektowana odzież i odpowiednio dobrane materiały zabezpieczą Cię przed wiatrem i chłodem, oraz zachowują wysokie parametry oddychalności. Stworzyliśmy bluzy rowerowe pod kątem skutecznego utrzymania ciepła, odporności na chłodne porywy wiatru oraz zmienne warunki atmosferyczne.

Idealnie dopasowane, lecz nie uciskające i niekrępujące ruchów bluzy oraz spodenki bardzo dobrze wspierają ciało w trakcie wysiłku fizycznego. Nie zapomnieliśmy o praktycznych spodenkach z szelkami, które są idealne na dłuższą trasę, ponieważ o wiele lepiej przylegają do ciała i pozostają na miejscu. Z naszymi barwnymi opaskami na rower osłonisz uszy i zatoki przed wiatrem, natomiast miłe w dotyku, oddychające kominy ochronią kark przed słońcem oraz podmuchami wiatru. Zapewniają one bezpieczeństwo, suchość i komfort termiczny przez cały trening. Skarpetki rowerowe Nessi ochronią stopy przed wilgocią, obtarciami oraz wychłodzeniem, równocześnie zapewniając prawidłową cyrkulację powietrza i odprowadzenie wilgoci w każdych warunkach.

Zapraszamy do tworzenia własnych i niepowtarzalnych kompletów odzieży rowerowej, które nie zawiodą Cię niezależnie od pory roku.