Filtruj
×
Dostępność
Wyczyść Zastosuj
Brak produktów do wyświetlenia. ×

OPASKI ROWEROWE

W trakcie jazdy na rowerze opaska na głowę to niezbędny element każdej kolarki, od amatorki po profesjonalistkę. Głównym zadaniem naszych opasek na rower jest ochrona głowy oraz uszu przed strumieniami powietrza powstałymi w trakcie jazdy. Dzięki doskonałym parametrom oddychalności sprawdzą się przez cały rok. Dobrze przylegają do głowy, dlatego z łatwością zakłada się je pod kask.

Opaski rowerowe Nessi błyskawicznie odprowadzają wilgoć, co jest optymalnym rozwiązaniem wiosną i latem. Natomiast jesienią oraz zimą osłonią uszy i zatoki przed przewianiem. 

INNOWACYJNY MATERIAŁ

Opaski rowerowe uszyliśmy z innowacyjnego materiału Brisk 3D Ultra, który świetnie odprowadza wilgoć ze skóry i szybko ją odparowuje. Dzięki niezwykłej elastyczności dzianiny, opaski świetnie przylegają do głowy. Materiał ten jest niezwykle odporny na ścieranie i nie blaknie pod wpływem promieni słonecznych - to sprawia, że opaski posłużą przez wiele sezonów intensywnych treningów.

OPASKI NA GŁOWĘ O NIESPOTYKANYM DESIGNIE

Nasze opaski na głowę do jazdy na rowerze wyróżniają się nasyconymi i energetycznymi kolorami oraz wyjątkowym wzornictwem. Poza tym, że są praktyczne, to także świetnie wyglądają. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom można je mieć przy sobie podczas każdego treningu czy przejażdżki. 

DBAJĄC O DETALE

Aby zapewnić jak najwyższy poziom komfortu, zadbaliśmy o każdy element i detal naszych opasek na głowę. Na szczególną uwagę zasługują płaskie szwy, które nie podrażniają i nie ocierają delikatnej skóry głowy. Dla zwiększenia widoczności i poprawy bezpieczeństwa na opaskach rowerowych umieściliśmy odblaskowe logo.

OPASKI NA ROWER W SZEROKIEJ GAMIE KOLORYSTYCZNEJ

W naszym sklepie wybierzesz swoją opaskę spośród dużego wachlarza opasek na rower o zróżnicowanych wzorach i kolorach. Wszystkie opaski oferujemy w dwóch rozmiarach, dzięki czemu każda pasjonatka dwóch kółek wybierze coś dla siebie.