Termoaktywna opaska sportowa z nausznikami Melange Red
Promocja trwa do 24.08.2025 23:59:59.
- Darmowa dostawa do InPost Paczkomat 24/7 od 499 zł.
- Czas realizacji: 2 dni robocze.
- 14 dni na zwrot
- Gwarancja oryginalności i jakości
-
Charakterystyka
Termoaktywna opaska sportowa z nausznikami
Opaska na głowę typu "uszatka" została stworzona z myślą o maksymalnym komforcie termicznym w chłodne dni. Wnętrze opaski wykończone jest delikatnym, przyjemnym dla skóry meszkiem, który wydajnie odprowadza wilgoć i zwiększa termoizolację. Wykonana z wiatroszczelnego materiału Cubic Guard, który dzięki strukturze mikrokosteczek działa jak falochron, skutecznie rozbijając zimne podmuchy wiatru.
Opaska wyróżnia się ergonomiczną konstrukcją – węższa z przodu, delikatnie przechodzi w szerszą na skroniach, tworząc nauszniki, które szczelnie chronią uszy i zatoki. Dzięki temu idealnie dopasowuje się do głowy, nie opada na czoło, zachowując estetyczny wygląd. Odblaskowe logo z przodu.
Wzór Melange Red zwraca uwagę głębokim odcieniem czerwieni, w którym kryje się siła, odwaga i determinacja – wartości napędzające każdy sportowy sukces.
Najważniejsze cechy:
- Przeznaczenie: bieganie, outdoor, trekking, jazda na rowerze, jazda na nartach.
- Kompaktowa i lekka – łatwo mieści się pod kaskiem narciarskim, rowerowym lub jako dodatkowe docieplenie pod czapkę z daszkiem.
- Wiatroszczelny materiał Cubic Guard dostarcza komfort termiczny – chroni przez wychłodzeniem i przegrzaniem.
- Wnętrze wykonane z przyjemnego w dotyku meszku, który sprawnie odprowadza wilgoć od skóry i zwiększa termoizolację.
- Ergonomiczna konstrukcja szczelnie osłania uszy i maksymalizuje dopasowanie do kształtu głowy.
- Płaskie szwy, które nie powodują otarć i podrażnień.
- Odblaskowe logo z przodu.
-
Materiały i szczegółowe informacje
Wzór: Melange Red
Kolor: czerwony
Kod produktu: OUW-20MX4
Materiał: Cubic Guard
Gramatura materiału: 210 g/m2
Skład materiału: 100% poliesterCubic Guard
Specjalistyczny materiał o właściwościach wiatroodpornych, to Twoja tarcza przed zmiennymi warunkami pogodowymi. Specjalistyczna struktura mikrokosteczek, działających jak falochron, rozprasza chłodne podmuchy wiatru, nie wpuszczając ich do środka. Jednocześnie Cubic Guarg doskonale cyrkuluje, chroniąc przed przegrzaniem lub wychłodzeniem organizmu. Wnętrze wykończone jest przyjemnym dla skóry meszkiem, który efektywnie odprowadza wilgoć i zwiększa właściwości termoizolacyjne.
-
Pielęgnacja
- Można prać w pralce (max. temperatura 40°C)
- Stosować program przeznaczony do odzieży sportowej
- Nie wybielać
- Nie czyścić chemicznie
-
Opinie
- Opinie (2)
- Ocena: 5/5
- Opinie: 2
- 5
- 4
- 3
- 2
- 1
-
Termoaktywna opaska sportowa z nausznikami Melange Yellow
-
24.02.2025
napisał:
Rewelacja. Moja druga opaska, Żałuję, że nie kupiłam jeszcze jednej w kolorze niebieskim. Ciepły i zarazem bardzo miły meszek od strony wewnętrznej. Sprawdza się fantastycznie . polecam, jak ktoś nie lubi czapek
-
Termoaktywna opaska sportowa z nausznikami Melange Red
-
24.02.2025
napisał:
Mega opaska. I znowu - wcale nie zamierzałam jej kupować. Kupiłam dla męża i przepadam. Kolejny zakup - będzie mój. Świetny meszek od wewnętrznej strony, który daje mnóstwo ciepła w chłodniejsze dni. Rewelka.
-
Dane producenta
Producent
Nazwa firmy: Progres W.Izbicki, N.Sztandera, Ż.Adamus Sp. J.
ul. Fabryczna 21
32-650 Kęty, Polska
e-mail: shop@nessi-sport.com
tel.: 338451042
Podmiot odpowiedzialny
Nazwa firmy: Progres W.Izbicki, N.Sztandera, Ż.Adamus Sp. J.
ul. Fabryczna 21
32-650 Kęty, Polska
e-mail: shop@nessi-sport.com
tel.: 338451042