Płatności odroczone:

PayPo

Płatności odroczone PayPo to usługa polegająca na odroczeniu zapłaty w sklepie internetowym. Klient dokonuje zakupu i bez żadnych dodatkowych kosztów, może zapłacić w ciągu 30 dni od transakcji albo podjąć decyzję o spłacie wartości zamówienia w 4, wygodnych ratach.

Jak to działa?

Po złożeniu zamówienia i wybraniu metody płatności „Kupujesz ale nie płacisz” z PayPo następuje krótka weryfikacja Klienta w systemach dostawcy usługi. Do 3 dni od pozytywnej decyzji, całość środków za zakup trafia na konto. W ciągu 30 dni od daty zakupu Klient dokonuje zapłaty na rzecz dostawcy usługi lub może skorzystać z rozłożenia płatności na 4 wygodne raty. W przypadku zwrotu towaru przez Klienta sklep zwraca środki bezpośrednio przez Przelewy24 podobnie jak w przypadku innych metod płatniczych.

Do przeprowadzenie transakcji odroczonej konieczna jest weryfikacja płatności u operatora PayPo, przy pierwszej próbie płatności otrzymujemy informacje o wykonaniu przelewu tradycyjnego w wysokości 1,- pln na konto PayPo. Po potwierdzeniu weryfikacji możemy już dokonać zapłaty poprzez system płatności odroczonych PayPo.

W PayPo obowiązują limity zakupowe. Podczas pierwszych zakupów możesz dostać limit w przedziale od 300 do 800 złotych. Standardowy limit na zakupy to 2000 zł. Natomiast limit, który można uzyskać z czasem robiąc regularne zakupy to 2500 złotych. Aby dowiedzieć się jaki jest twój limit zakupowy odwiedź swój Panel Klienta na stronie PayPo, Natomiast więcej informacji na temat limitu znajdziesz tutaj

W naszym sklepie za pomocą PayPo możesz zrobić zakupy już od 40 zł do 2500 zł. 

 

PayPo

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji i masz pytania to prosimy o kontakt na e-mail: shop@nessi-sport.com