Filtruj
×
Dostępność
Rozmiar
Kolor
Wyczyść Zastosuj

Skarpetki rowerowe

Od skarpet zaczęła się historia Nessi. Ten element garderoby darzymy szczególnym sentymentem. To nasze oczko w głowie, dlatego stworzyliśmy kompletną ofertę skarpetek rowerowych o doskonałych parametrach technicznych i wizualnych.

Produkt idealny

Nasze skarpety z ultralekkiego i wygodnego materiału zapewnią Twoim stopom komfort, jakiego potrzebują. Niezależnie od tego, czy biegniesz, spacerujesz czy jedziesz na rowerze, skarpetki powinny oferować doskonałą termoregulację i oddychalność bez względu na pogodę. 

W naszych skarpetkach Twoje stopy będą ciepłe, suche i bezpiecznie otulone. Szybkoschnące tkaniny gwarantują komfort termiczny, zapobiegają otarciom i szybko odprowadzają wilgoć. Skarpetki kolarskie przeciwdziałają  także rozwojowi bakterii oraz redukują nieprzyjemne zapachy, dlatego zapewniają uczucie świeżości nawet podczas wielogodzinnego wysiłku w ciepłe dni.

Stworzone dla komfortu

Rowerowe skarpety nie zsuwają się z nogi, nie rolują i nie uciskają dzięki specjalnym ściągaczom w górnej części skarpetek. Niemal niewyczuwalne szwy oraz wzmocnienia na palcach i pięcie dają skarpetom na rower godną podziwu wytrzymałość, odporność na wycieranie, przy zachowaniu miękkości i delikatności dla skóry.

Skrupulatne dobieranie technicznych dzianin nie mogło skutkować niczym innym, jak profesjonalnym produktem odpowiadającym na potrzeby sportowca o komforcie wspierającym osiąganie kolejnych celów treningowych.

Tworzone z myślą o Tobie

Wygodne i funkcjonalne rowerowe skarpety oferujemy w wielu rodzajach i kolorach. Ich odpowiednio dobrana wysokość również ma niebagatelne znaczenie, dlatego stworzyliśmy linie skarpet na rower sięgające do kostek oraz nawet do kolan. Ty decydujesz, który model bardziej wpisuje się w Twoje potrzeby. Niezależnie od wariantu nasze skarpety kolarskie zapewnią Ci najwyższy poziom oddychalności, a jednocześnie zabezpieczają Twoje nogi przed otarciami. Bardzo ważna jest również funkcja estetyczna, dlatego znajdziesz u nas egzemplarze o soczystych i energetycznych barwach. Poza wzbudzaniem zachwytu takie skarpety pozwolą Ci być bardziej widocznym na rowerze. Dla zwolenników bardziej subtelnej elegancji mamy skarpety rowerowe jednokolorowe szare, cieliste, czarne lub szare. 

Jesteśmy pewni, że każdy kolarz bez wyjątku znajdzie produkt pasujący do jego rowerowego stroju. Nasze skarpetki emanują pozytywną energią i zamiłowaniem do kreatywności. Nie ma tu miejsca na nudę. Zamów kilka wzorów, by w zależności od nastroju móc wyrazić siebie w stylowy sposób.