Konkurs: Zostań twarzą Nessi Sportswear!

Zostań twarzą Nessi Sportswear!

Nessi szuka właśnie Ciebie!

Jesteś biegaczką lub triathlonistką? Idealnie! Szukamy aktywnej sportowo dziewczyny, która lubi ciekawe wyzwania i ma ochotę współpracować z nami podczas sesji kolekcji Wiosna/Lato 2022! Kochasz podróże? To dodatkowy atut - sesja odbędzie się w pięknym otoczeniu natury! Jeśli masz mnóstwo energii, kochasz sport, a ruch to Twój żywioł, zgłoś się do nas już teraz!

Nagroda w konkursie Nessi

Czeka na Ciebie możliwość wyjazdu na sesję do najnowszej kolekcji! Byliśmy już na Wyspach Kanaryjskich, w malowniczej Austrii, na przepięknym Helu, w bajkowej Islandii... Możesz spodziewać się po nas wszystkiego! Jeśli wygrasz, czeka Cię unikalne doświadczenie i praca z modelką! Poznaj wskazówki fotografa, zobacz jak wygląda profesjonalna sesja i spędź fantastyczny czas z ekipą Nessi.

Konkurs: Zostań twarzą Nessi Sportswear!
Konkurs: Zostań twarzą Nessi Sportswear!

Zgłoszenia do konkursu Nessi

Pokaż nam jaka jesteś, co lubisz, zaprezentuj swoją sylwetkę, okaż hart ducha! Zamieść zdjęcia, dodaj film - masz pole do popisu, możliwości są nieograniczone! Zgłoszenie wyślij na marketing@nessi-sport.com, a potem koniecznie potwierdź pod postem konkursowym na Facebook'u! Na Twoje zgłoszenie czekamy do 30.11.2021 (wtorek) do 23:59. Spośród zgłoszeń wybierzemy 3 dziewczyny, które odbędą sesję testową.

Regulamin konkursu "Zostań twarzą Nessi Sportswear" znajdziesz tutaj.