Darmowy zwrot w sklepie Nessi Sportswear – komu przysługuje?Zakupy online w naszym sklepie są bardzo wygodne – między pracą a treningiem możesz szybko upolować sportowe legginsy czy casualową bluzę i uzupełnić je dodatkami bez wychodzenia z domu. Wiesz o tym, skoro zamówiłaś coś z naszego sklepu www.nessi-sport.com. Czasami okazuje się jednak, że w określonym fasonie nie czujesz się dobrze, upatrzone kolorowe wzory Ci nie pasują, albo… Powodów może być wiele – doskonale o tym wiemy! Spokojna głowa: jeśli zrobiłaś zakupy w naszym sklepie internetowym, przysługuje Ci darmowy zwrot. Zwroty obejmują adresy na terenie Polski.  

Darmowy zwrot do paczkomatu InPost – instrukcjaWiele z nas korzysta z paczkomatów InPost i tak samo łatwo chce zwrócić te zakupy, które okazały się nie do końca trafione. To bezproblemowa ścieżka zwrotu, dostępna o każdej porze. Jak wykonać darmowy zwrot do paczkomatu InPost? Oto kilka prostych kroków, dzięki którym to zrobisz:
●    Wypełnij formularz zwrotu oraz uzupełnij dane dotyczące zamówienia i kontaktu z Tobą na stronie: https://szybkiezwroty.pl/nessi-sportwear
●    Poczekaj na potwierdzenie i kod. Otrzymasz sms i e-mail z kodem, dzięki któremu nadasz paczkę w dowolnym Paczkomacie. Pamiętaj, że kod zwrotu jest ważny przez 72 godziny!
●    Wypełnij formularz odstąpienia od umowy i dołącz go do paczki ze zwracanym towarem. Formularz umieściliśmy poniżej.
●    Czas przygotować paczkę. Jeśli używasz pudełka, w którym przysłaliśmy Ci rzeczy, usuń starą etykietę. Zabezpiecz starannie przesyłkę. Na kartonie umieść kod zwrotu.
●    Ostatni krok: nadaj paczkę w Paczkomacie. Na ekranie Paczkomatu wybierz opcję „Chcę wysłać paczkę”, następnie podaj otrzymany wcześniej kod. Umieść paczkę w skrytce i upewnij się, że drzwiczki są zamknięte. Gotowe!

Darmowy zwrot kurierem DHL – instrukcjaNie masz możliwości iść do paczkomatu, a może nie ma go w Twojej najbliższej okolicy? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych - oto drugi sposób, jak zwrócić zakup. Oto kilka kroków, które pomogą Ci łatwo zwrócić paczkę kurierem DHL:

●    Wypełnij formularz odstąpienia od umowy otrzymany z zakupionym towarem lub pobierz go z naszej strony internetowej (znajdziesz go poniżej).
●    Wypełniony formularz dołącz do przesyłki ze zwracanym towarem.
●    Przygotuj paczkę.
●    Zamów kuriera tutaj w 3 prostych krokach (postępuj zgodnie z poleceniami).
●    Wydrukuj list przewozowy,
●    Czekaj na kuriera w wybranym terminie. Gotowe!

Czy mogę samodzielnie zwrócić towar w inny sposób?Tylko zwrot do paczkomatu InPost i zwrot kurierem DHL według instrukcji zamieszczonych powyżej są darmowe. Mimo tego chcesz zwrócić towar w inny sposób? W takim przypadku, jako nadawca, ponosisz koszt zwrotu.

Formularz odstąpienia od umowyZdecydowałaś, że tym razem musisz zwrócić zakupiony towar? Poniżej znajdziesz wzór formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest on obowiązkowy:

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji i masz pytania to prosimy o kontakt na e-mail: shop@nessi-sport.com