Darmowa dostawa od 500 zł do Paczkomatów

 

Darmowy zwrot w sklepie Nessi Sportswear – komu przysługuje?

Zakupy online w naszym sklepie są bardzo wygodne – między pracą a treningiem możesz szybko upolować sportowe legginsy czy casualową bluzę i uzupełnić je dodatkami bez wychodzenia z domu. Wiesz o tym, skoro zamówiłaś coś z naszego sklepu www.nessi-sport.com. Czasami okazuje się jednak, że w określonym fasonie nie czujesz się dobrze, upatrzone kolorowe wzory Ci nie pasują, albo… Powodów może być wiele – doskonale o tym wiemy! Spokojna głowa: jeśli zrobiłaś zakupy w naszym sklepie internetowym, przysługuje Ci darmowy zwrot, który obejmuje adresy na terenie Polski.  

 

Darmowy zwrot do paczkomatu InPost – instrukcja

Link do formularza zwrotu znajduje się tutaj: https://szybkiezwroty.pl/nessi-sporstwear
Formularz odstąpienia od umowy pobierzesz tutaj.

 

Darmowy zwrot kurierem DHL – instrukcja

Nie masz możliwości iść do paczkomatu, a może nie ma go w Twojej najbliższej okolicy? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych - oto drugi sposób, jak zwrócić zakup. Oto kilka kroków, które pomogą Ci łatwo zwrócić paczkę kurierem DHL:

Zwrot DHL

Link do formularza zwrotu znajduje się tutaj: https://dhl24.com.pl/serwis/nessi/
Formularz odstąpienia od umowy pobierzesz tutaj.

 

Czy mogę samodzielnie zwrócić towar w inny sposób?

Tylko zwrot do paczkomatu InPost i zwrot kurierem DHL według instrukcji zamieszczonych powyżej są darmowe. Mimo tego chcesz zwrócić towar w inny sposób? W takim przypadku, jako nadawca, ponosisz koszt zwrotu.
 

Formularz odstąpienia od umowy

Zdecydowałaś, że tym razem musisz zwrócić zakupiony towar? Poniżej znajdziesz wzór formularza odstąpienia od umowy, który możesz użyć:

Formularz zwrotu

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji i masz pytania to prosimy o kontakt na e-mail: shop@nessi-sport.com