Wszystkie 3 rodzaje spódniczek są tej samej długości. Wszystkie modele posiadają 2 boczne kieszonki.

To co je od siebie różni:

- materiał z którego są wykonane

- zintegrowane spodenki lub ich brak

SRDGL- spódniczka ultra lekka i ultra cienka

To co ją wyróżnia to materiał, z którego jest wykonana- Brisk 3D Ultra- innowacyjna dzianina, która doskonale odprowadza wilgoć. Jej charakterystyczny splot 3D z mikro włókien umożliwia szybką oddychalność, a rzadkie sploty powodują, że dzianina jest bardzo lekka i delikatna dla ciała. Umożliwia dobrą cyrkulację powietrza.

Spodenki natomiast są wykonane z Flexible Slim- Udoskonalona wersja materiału Flexible Fit: wyjątkowo delikatna i przyjazna dla skóry, nie powodując podrażnień i otarć.

SRDG

Zarówno spódniczka jak i zintegrowane z nią spodenki są wykonane z dzianiny Flexible Fit- jest delikatny i przyjazny dla skóry, nie powoduje podrażnień i otarć. Materiał dobrze oddycha, dzięki czemu pot jest szybko odparowywany na zewnątrz, a tkanina pozostaje sucha.Materiał nie traci kolorów w praniu i pod wpływem działania promieni słonecznych, dzięki czemu odzież wygląda jak nowa przed długi czas.

SRD- klasyczna spódniczka, bez getrów

Spódniczka może posłużyć nie tylko wiosną i latem, ale również zimą. Ze względu na brak spodenek, możesz ubrać pod nią również długie legginsy. Dedykowana do nordic walking i spacerów. Jest wykonana z dzianiny Flexible Fit- opis jw. 


czytaj dalej zwiń
Rozmiar
Rodzaj