Filtruj
×
Dostępność
Kolor
Wyczyść Zastosuj

Rękawiczki zimowe dla morsów i foczek

Morsowanie to jeden z lifestylowych trendów minionej zimy - i tylko się cieszyć, że viralem stała się tak korzystna dla zdrowia i nastroju aktywność! Zimowe kąpiele w lodowatej wodzie wspierają naturalną odporność organizmu, podkręcają przemianę materii i pracę układu krwionośnego, wspierają leczenie kontuzji, a przede wszystkim - działają niczym eliksir szczęścia, co zawdzięczamy zwiększonemu wydzielaniu endorfin. Wśród morsów i foczek zawiązują się znajomości i przyjaźnie na całe życie, a kąpielom zawsze towarzyszy mnóstwo śmiechu i frajdy.

Namówiliśmy? Super - teraz musisz tylko odpowiednio się przygotować, także pod względem odpowiedniego ubioru do morsowania. Strój kąpielowy na pewno już masz; najważniejsze poza nim jest zabezpieczenie przed zimnem szczególnie wrażliwych stref, czyli głowy i dłoni, które będą wystawione na powietrze przez cały czas - prawidłowa technika morsowania wymaga trzymania rąk nad powierzchnią głowy. Wniosek jest jeden: bez rękawiczek zimowych ani rusz!

Rękawiczki sportowe na zimę

Rękawiczki zimowo sportowe Nessi łączą komfort noszenia ze znakomitymi właściwościami termoizolacyjnymi, które jesienią i zimą są podstawą Twojego komfortu. Duża w tym zasługa ich materiału: dzianina Trito działa cuda w chłodne dni. Trójwarstwowa konstrukcja materiału zapewnia skuteczną izolację termiczną, a jego struktura umożliwia swobodny obieg powietrza i odprowadza wilgoć z wnętrza dłoni. Czesana warstwa wewnętrzna dodatkowo podnosi komfort noszenia. Rękawiczki sportowe przydadzą Ci się nie tylko na morsowaniu, ale i w drodze do domu z krytej pływalni.

Funkcjonalna konstrukcja rękawiczek na zimę

Nikt nie chce marznąć dłużej, niż to absolutnie konieczne, a z naszymi rękawiczkami Ci to nie grozi: elastyczna dzianina i ergonomiczny krój ułatwią Ci błyskawiczne wsuwanie rękawiczek na dłonie. Materiał rozciąga się w czterech kierunkach, co umożliwia swobodne operowanie palcami - np. przy pospiesznym naciąganiu spodni i bluzy po sprincie z wody na brzeg.

Dużym ułatwieniem są także panele na palcach przeznaczone do obsługi ekranów dotykowych. Chcesz strzelić selfie dla upamiętnienia swojego sukcesu, włączyć na zegarku odliczanie czasu w wodzie, sprawdzić temperaturę na smartwatchu, a już w drodze do domu podzielić się z kumpelą wrażeniami przez FaceTime? Do każdej z tych czynności wystarczy ci jeden ruch palców - zdejmowanie rękawiczek nie jest konieczne.