Logo Issen

to casualowa linia odzieży stworzona przez markę Nessi Sportswear.

Nasza idea „Feel comfort – wear comfort” to najwyższy stopień wygody w pracy, w domu i po treningu. To Twój świadomy wybór w rytmie slow fashion.

Ikony Issen
Odzież Issen
Odzież Issen

Tworzymy klasykę na nowo!

Autorski design, jakość premium i pieczołowicie dobrane materiały są naszymi znakami firmowymi. Nasza bawełna, to nie tylko luksus dla Twojej skóry, ale też ukłon w stronę naszej planety.

Cenimy ideę less waste

Less waste to etyczne, ekologiczne rozwiązania i jakość premium. Pieczołowicie dobieramy materiały: stawiamy na bawełnę, również tę organiczną. To nie tylko luksus dla Twojej skóry, ale także ukłon w stronę naszej planety! Cenimy naturalność i trwałość, spełniamy wymogi humanoekologiczne. Jeśli duch less waste jest Ci bliski, możesz sprzedać lub przekazać dalej ubrania, by posłużyły kolejnej osobie.

Kolekcja Casualowa Issen pozwoli Ci stworzyć nieszablonowe stylizacje na co dzień. Kolejne kolekcje uzupełniają się, byś mogła zestawiać je z modelami, które masz już w swojej szafie. 100% comfort wear, 100% cruelty-free, 100% vegan friendly.

Odzież Issen
Odzież Issen - bawełna organiczna
Ikonka bawełna organiczna

Bawełna organiczna

Certyfikowana bawełna organiczna Organic Cotton, powstająca z wykorzystaniem naturalnych procesów zachodzących w przyrodzie, przyjazna dla Twojej skóry: łączy w sobie niezwykłą delikatność i wytrzymałość. Zadbaliśmy o odpowiednio zbilansowany skład materiału; niewielki dodatek elastanu sprawia, że ograniczyliśmy wykurczanie się i rozciąganie włókna. To miękkie otulenie w stylu Issen.

Poznaj materiał przyjazny dla środowiska
Ikonka bawełna

Bawełna

Bawełna o jakości poświadczonej certyfikatem OEKO-TEX: jest wyjątkowo miękka i delikatna dla skóry. Dbamy o odpowiedni skład: ta dzianina niewielką domieszkę elastanu, dzięki któremu świetnie pracuje, dopasowując do sylwetki.

Odzież Issen - bawełna

Detale

  • Washpapa

    Washable kraft paper to połączenie papieru z naturalnym kauczukiem, tzw. skóra wegańska. Z biegiem czasu zyskuje intrygujący, postarzany wygląd. Posiada certyfikaty OEKO-TEX® Standard 100 oraz FSC (FOREST STEWARDSHIP COUNCIL).

    Waspapa

    Dobro zwierząt jest dla nas ważne. Używamy metek z washpapy – wegańskiej alternatywy skóry. Jesteśmy cruelty-free.

  • Sznurki bawełniane

    Korzystamy ze sznurków z naturalnej tkaniny, które nadają naszej odzieży wyjątkowy wygląd. Dzięki odpowiedniemu wykończeniu nie rozplatają się, są trwałe i na długo będą ozdobą Twojej odzieży.

Odzież Issen - detale

#issenbynessi #feelcomfort #wearcomfort #ethicalwear #slowfashion

Odzież Issen - certyfikaty