Issen

to casualowa linia odzieży stworzona przez markę Nessi Sportswear.

„Nasza idea Feel comfort” – wear comfort to najwyższy stopień wygody w pracy, w domu i po treningu. To Twój świadomy wybór w rytmie slow fashion”

Właściwości Issen
Issen bluza
Bluza Issen

Tworzymy klasykę na nowo!

Autorski design, jakość premium i pieczołowicie dobrane materiały są naszymi znakami firmowymi. Nasza bawełna i wełna merino to nie tylko luksus dla Twojej skóry, ale też ukłon w stronę naszej planety

Organic cotton

Bawełna Organiczna

Certyfikowana bawełna organiczna, powstająca z wykorzystaniem naturalnych procesów zachodzących w przyrodzie, przyjazna dla Twojej skóry. Zadbaliśmy o odpowiednio zbilansowany skład materiału; niewielki dodatek elastanu sprawił, że ograniczyliśmy wykurczanie się i rozciąganie włókna. To miękkie otulenie w stylu Issen.

Issen Bluza
Issen Bluza Nessi
Bawełna

Bawełna

Bawełna o jakości poświadczonej certyfikatem OEKO-TEX. Jej wyjątkową miękkość poczujesz na skórzemateriał ma od spodu delikatny meszek. Uszlachetniliśmy ją opcją antypilling. Dbamy o odpowiedni skład: ta dzianina niewielką domieszkę poliestru, dzięki któremu świetnie pracuje, dopasowując do sylwetki. Zastosowany przez nas poliester jest recyklowany w 100%.

Bawełma Pixel

Bawełna Pixel

Dzianina na bazie bawełny. Dzięki niej joggery są miękkie i wygodne. Niewielki dodatek elastanu sprawia, że spodnie delikatnie się rozciągają, dobrze układając się na ciele. Piksel charakteryzuje się ciekawym, unikatowym splotem, który przypomina mikrokwadraciki. Wygodny materiał przyjazny dla Twojej skóry to najlepszy wybór na co dzień, gdy potrzebujesz komfortowych rozwiązań.

Issen joggery Nessi
Issen Czapka i Komin Nessi
Merino

Wełna Merino

Organiczna certyfikowana wełna merynosów to doskonały wybór na jesień i zimę! Delikatne i wyjątkowo cienkie włókna odpowiadają za wysoką ochronę termiczną. Będziesz odczuwać komfort nawet w bardzo niskich temperaturach. Issen Merinociepłe z natury!

Detale

Naszywka, metka czy sznurek – dla nas liczą się najdrobniejsze szczegóły. Mamy na nie oko, a każdy projekt dopracowujemy od A do Z. Tu nie ma przypadków.

Metka washpapa

Washpapa

Washable kraft paper to połączenie papieru z naturalnym kauczukiem, tzw. skóra wegańska. Z biegiem czasu zyskuje intrygujący, postarzany wygląd. Posiada certyfikaty OEKO-TEX® Standard 100 oraz FSC (FOREST STEWARDSHIP COUNCIL).

Dobro zwierząt jest dla nas ważne. Używamy metek z washpapy – wegańskiej alternatywy skóry. Jesteśmy cruelty-free.

Sznurki bawełniane

Korzystamy ze sznurków z naturalnej tkaniny, które nadają naszej odzieży wyjątkowy wygląd. Dzięki odpowiedniemu wykończeniu nie rozplatają się, są trwałe i na długo będą ozdobą Twojej odzieży.

Issen metka washpapa Nessi
Issen Sznurki Bluza Nessi

#issenbynessi #feelcomfort #wearcomfort #ethicalwear #slowfashion

Certyfikaty Issen

Cenimy ideę less waste

Less waste to etyczne, ekologiczne rozwiązania i jakość premium. Pieczołowicie dobieramy materiały: stawiamy na bawełnę, również tę organiczną, a także wełnę merynosów. To nie tylko luksus dla Twojej skóry, ale także ukłon w stronę naszej planety! Cenimy naturalność i trwałość, spełniamy wymogi humanoekologiczne. Jeśli duch less waste jest Ci bliski, możesz sprzedać lub przekazać dalej ubrania, by posłużyły kolejnej osobie.

T-shirty, bluzy, joggery, czapki i kominy Issen pozwolą Ci stworzyć nieszablonowe stylizacje na co dzień. Kolejne kolekcje uzupełniają się, byś mogła zestawiać je z modelami, które masz już w swojej szafie. 100% comfort wear, 100% cruelty-free, 100% vegan friendly.

Issen bluza Nessi

CZAPKI

KOMINY

BLUZY BAWEŁNIANE

SPODNIE

SUKIENKI