Filtruj
×
Dostępność
Rozmiar
Kolor
Wyczyść Zastosuj

Kurtki do biegania - wsparcie w biegowej pasji

Niskie temperatury za oknem nie są Ci straszne? Kochasz bieganie o każdej porze roku? Górskie biegi to zastrzyk adrenaliny, który napędza Cię do życia? Dobra kurtka do biegania wesprze Cię w realizacji biegowej pasji. Główną rolą kurtki do biegania jest zapewnienie komfortu termicznego, czyli równowagi pomiędzy wiatroszczelnością a oddychalnością ,oraz ochrona przed chłodem i wilgocią. My jednak idziemy o krok dalej. Energetyczny design jest dla nas równie ważny. Śmiało operujemy kolorami i wzorami: kolorujemy szare dni i motywujemy do ruszenia się z kanapy.

Kurtki do biegania. Powiedz “TAK” specjalistycznej odzieży sportowej

Kompaktowa i ultralekka kurtka biegowa zmieści się w każdym, nawet podręcznym bagażu. Jeśli więc lubisz podróże, a w ich trakcie nie rezygnujesz z biegania, przyjaźń z naszymi kurtkami będzie prawdziwa i głęboka. Nie potrzebujesz na nią dodatkowego pokrowca: po złożeniu zmieści się do przedniej kieszeni. Kurtki posiadają też praktyczną regulację w pasie i przy kapturze, tak by maksymalnie dopasować je do ciała i indywidualnych preferencji.

Kurtki biegowe szyjemy z innowacyjnego materiału Wind Tex, który stanowi skuteczną barierę dla wiatru. Wiatroszczelność nie oznacza wcale, że materiał nie oddycha. Łączy parametry oddychalności i wodoodporności w idealnych proporcjach: Waterproof 10 000, Breathability 20 000. Wind Tex błyskawicznie odparowuje pot na zewnątrz, nie narażając Cię na wyziębienie i wychłodzenie. Wiatroszczelność zapewniają też klejone szwy. Gwarantuje to maksymalny komfort termiczny podczas intensywnego treningu.

Wiemy, że zamki w odzieży sportowej bywają prawdziwą zmorą, dlatego w naszych ubraniach stosujemy zamki z zapadką. Blokada zapobiega samoczynnemu rozsuwaniu się suwaka, a zamek będzie rozpięty tylko wtedy, gdy tego potrzebujesz. Nie zapomnieliśmy także o kieszeniach, odblaskach i ciekawym wzornictwie.

Siła koloru

Nasze kurtki do biegania są wygodne i praktyczne. Niemało pracy włożyliśmy także w dopracowanie ich strony wizualnej. Żywe kolory i oryginalne wzory to nasz pomysł na podkręcenie energii, rozmowę z innymi biegaczami i motywowanie do podjęcia wysiłku. Postaw na specjalistyczną odzież sportową, postaw na siłę koloru, postaw na kurtki Nessi!