Filtruj
×
Kolor
Wyczyść Zastosuj

KOMINY ROWEROWE - NIEZBĘDNY DODATEK

Komin rowerowy jest niezbędnym dodatkiem podczas zróżnicowanych treningów, a także podczas jazdy na rowerze. Często nazywany też, nie bez powodu wielofunkcyjnym, ze względu na jego szereg zastosowań. Chroni szyję i kark, odpowiednio naciągnięty na twarz osłania ją przed podmuchami wiatru, a także nos przed zimnym powietrzem. Zrobisz z niego opaskę na uszy, a także zwiążesz, tworząc czapkę pod kask w chłodniejsze dni, czy jako ochrona głowy przed promieniami UV. Komin kolarski to zdecydowanie “must have” w garderobie każdej adeptki dwóch kółek. Produkt, który towarzyszy podczas jazdy przez cały rok.

JAKI KOMIN WYBRAĆ NA ROWER? 

Przede wszystkim materiał, z którego zrobiony jest komin wielofunkcyjny, musi oddychać i dopasowywać się do ciała. Zakładając go, powinno się czuć pełną swobodę ruchów, jakże istotną podczas jazdy na rowerze. Dobrze, jeśli jest to produkt całoroczny, do zastosowania w ciepłe jak i chłodniejsze dni. Ma zarówno być przewiewny jak i chronić przed podmuchami powietrza. Połączyliśmy te wszystkie cechy w wyniku czego powstały unikatowe kominy rowerowe Nessi.

KOMINY KOLARSKIE Z ODDYCHAJĄCEGO MATERIAŁU

Nasze kominy rowerowe tworzymy z oddychającej dzianiny Resi Slim. Jest to materiał, który sprawdzi się podczas jazdy na rowerze w każdych warunkach pogodowych. W sezonie wiosenno-letnim szybko odprowadzi powstałą wilgoć i ochroni szyję oraz twarz przed podmuchami wiatru. Natomiast jesienią i zimą będzie tworzył skuteczną tarczę przed zimnem. 

Kominy kolarskie Nessi powstają z lekkiej sportowej dzianiny, która nie podrażnia wrażliwej skóry szyi oraz twarzy. Wysoki stopień elastyczności materiału pozwala na wygodne zakładanie komina oraz optymalne dopasowanie do ciała, a przy tym zapewnia pełną swobodę ruchów. Dzianina ta zachowuje nasycone kolory przez wiele sezonów intensywnego użytkowania.

UNIWERSALNE KOMINY ROWEROWE

Wielofunkcyjne kominy kolarskie marki Nessi świetnie sprawdzą się zarówno w trakcie wyścigów kolarskich, maratonów mtb, solidnego treningu, jak i delikatnej rundy po okolicy. 

SZEROKI WYBÓR KOMINÓW KOLARSKICH

W naszej szerokiej ofercie znajdziesz kilkanaście oddychających kominów kolarskich. Wybierz spośród monokolorów oraz niecodziennych wzorów, aby dopełnić swoją perfekcyjną stylówkę na rower. Nie zapomnieliśmy także o kominiarce rowerowej, która będzie przydatna szczególnie w zimne dni.