Ornamo

Klasa. Elegancja. Minimalizm. Wzór Ornamo to nasze nowe spojrzenie na kwestię mody sportowej – bo czasem w tym, co najprostsze, kryje się najwspanialsze piękno. Ornamo występuje w dwóch wersjach. Pierwszą tworzą ornamenty roślinne: liście, których kontury wypełniliśmy głęboką czernią, aby uzyskać wrażenie trójwymiarowości. Drugą wersję zdobią te same motywy, ale uzupełnione zimowym akcentem: wzorem inspirowanym kulturą dalekiej Północy, zamkniętym w formie „koronkowej” wstęgi. Ornamo łączymy z różnymi kolorami materiałów. Jego minimalistyczne wzory podkreślają charakter barw i nadają tkaninom efekt trójwymiarowości, zdobiąc je w oryginalny sposób. Stąd zresztą nazwa – ornamo to w języku esperanto ‘ozdoba’.

Kurtka White Ornamo

Ornamo #1

kontury liści układające się w misterny ornament

Często to, co najprostsze, wywiera na nas największe wrażenie. Jak skamieliny – zapisane w skałach wspomnienie świata sprzed wielu, wielu milionów lat. Choć są tylko kształtem odciśniętym w kamieniu, niosą za sobą niezmierzoną wartość, inspirując i rozbudzając wyobraźnię. Podczas projektowania wzoru Ornamo przyświecała nam właśnie ta myśl: piękno minimalizmu. Ornamo ozdobiony jest motywami roślinnymi – kształtami liści, które łączą się i przenikają, tworząc misterny ornament. Ich kontury wypełnione zostały głęboką czernią, co dało efekt trójwymiarowości. Wzór Ornamo, czysty i przejrzysty, efektownie odbija się na materiale. Jak skamieliny – minimalistyczne, ale nieprzemijające piękno.

Niezależnie od tego, czy czerń jest definicją Twojego stylu, czy raczej dodatkiem do innych barw, które nosisz – na widok wzoru Ornamo Twoje serce z pewnością odrobinę przyspieszy.

Dzięki minimalistycznej formie doskonale łączy się z różnymi kolorami naszych materiałów.

Feel the power od colors!
Z odcieniem piaskowym tworzy najpiękniejsze wspomnienie o lecie. W połączeniu z niebieskim przywodzi na myśl obrazy malowane przez szron w mroźny poranek. Z zieleni wydobywa jej naturalne piękno, a z granatu – głębię, która podkreśla jego dostojność i klasyczną elegancję. Szarości i bieli dodaje dynamizmu. Z czerwienią i fioletem tworzy połączenie promieniujące energią. Wykorzystuj go w komponowaniu swoich treningowych strojów i twórz zestawy zachwycające ponadczasową elegancją.

Ornamo #2

ornamenty inspirowane kulturą dalekiej Północy

Trening zimą jest jak podróż w nieznane. Twój ulubiony górski szlak albo biegowa ścieżka, którą znasz tak doskonale, że mogłabyś przebiec ją z zamkniętymi oczami, w jedną śnieżną noc przechodzi zaskakującą metamorfozę. Śnieg i mróz zmieniają te bliskie Ci krajobrazy w nowe przestrzenie, ukazując je z innej, nietypowej perspektywy. Zupełnie tak, jak Ornamo – minimalistyczny, elegancki wzór, który powstał po to, aby wydobyć nowe piękno z… kolorów.

Ornamo ozdobiony jest motywami roślinnymi oraz ornamentami inspirowanymi kulturą dalekiej Północy. Ta prosta, przejrzysta forma nie tylko nawiązuje do minimalistycznego, zimowego krajobrazu, ale także pozwala łączyć go z różnymi kolorami – wzór podkreśla ich charakter, sprawiając, że mogą oddziaływać na otoczenie z całą swoją mocą.

Feel the power od colors!
Z granatu wydobywa elegancję i dostojność, podkreślając jego głębię. Szarości nadaje wyrazistość, która podkręca jej stylową moc. Z bielą tworzy perfekcyjny kontrast, uwydatniając jej czystość i przejrzystość. Dla koloru pomarańczowego stanowi ramę, która potęguje jego ożywczą energię. Niebieskiemu dodaje dynamiki, a dla zieleni staje się podkreśleniem jej związków z kojącą naturą.

Bluza Ornamo Gold