Wzór Nessi 2023 Ornamo Flowers

Ornamo

Ornamo Flowers to świt, który przynosi wiosnę. Słońce powoli wychyla się znad linii horyzontu, zalewając świat ciepłą, miękką poświatą. Jego promienie sączą się przez kotarę utkaną z porannych mgieł i migoczą tysiącem rozedrganych punkcików. Zostawiasz za sobą miasto i wbiegasz w tę krainę budzącej się do życia przyrody. To dopiero pierwszy szkic, ale już widać zmianę, którą przynosi wiosna: błyszczącą w trawie rosę, zalążki pąków na gałęziach drzew, a nawet pierwsze przebiśniegi niecierpliwie lgnące do słońca. I ten śpiew. Głośny, rozbrzmiewający zewsząd ptasi śpiew – najpiękniejszy wiosenny akompaniament.

Wzór Ornamo Flower jest zapowiedzią tych zmian. Zdobią go kontury polnych kwiatów, które wypełniają się barwami dokładnie tak, jak świat kolorowany przez wiosnę. To od Ciebie zależy, jakie kolory przybierze. Ciepły, optymistyczny żółty, kojarzący się z tym najpiękniejszym słonecznym dniem, w którym wszystko wydaje się możliwe? Kojący zielony przywodzący na myśl spokój lasu? Niebieski w odcieniu porannego nieba? A może koralowy lub fioletowy, magiczne jak zachód słońca oglądany ze szczytu góry zdobytej po całodziennej wędrówce? Wzór Ornamo Flower został tak zaprojektowany, aby z każdym z tych kolorów oddziaływać tak samo: z subtelnie kobiecą i łagodną, ale niewyczerpaną energią rozkwitającej wiosny.

Ornamo Flower dostępny będzie w trzech wersjach. Możesz wybrać czarne kontury kwiatów na tle w kolorze Salvia, Scilla, Sunny, Coral lub Berry, zielone kontury Salvia na czarnym tle oraz niebieskie kontury Scilla na białym tle.