MOSAIC PARAISO STORY

Przyjemny szum liści, złote promienie słońca, piasek pod stopami – masz ochotę na podróż prosto do raju? Ruszajmy, chcemy pokazać Ci najwspanialsze biegowe ścieżki wśród barwnej roślinności Madery!

Otula Cię ciepły wiatr, który czesze Twoje włosy, a potem mknie pomiędzy ogromne liście tropikalnych drzew. Rozejrzyj się wokół i chłoń piękno wielobarwnych kwiatów, sprowadzonych z najdalszych zakątków globu. Dasz się ponieść feerii soczystych barw tego niezwykłego ogrodu? To miejsce, w którym zieleń współgra z czerwienią, a energia żółci harmonizuje z niebieskim ukojeniem. 

Nasze barwy niosą ze sobą opowieść o emocjach, które przepełniają Cię w czasie treningu: to czas na ekscytację, euforię i dziki krzyk nieskrępowanej radości! Mosaic Paraiso w mgnieniu oka przeniesie Cię w najpiękniejszy zakątek naszego wyśnionego ogrodu, wprost na biegową ścieżkę. Czy mogłabyś się oprzeć, i nie sprawdzić, co skrywa się za tamtym bananowcem? Tak myśleliśmy – biegniemy z Tobą!

Soczyste barwy przeplatają się w radosnym tańcu i wzywają Cię na trening – taka właśnie jest Mosaic Paraiso! Pomarańczowy, czerwony, szary – kolory, z których skomponowaliśmy tę mozaikę, znajdziesz u nas również w wersji Shiny. Stwórz wyjątkowo dopasowane stylizacje!