MOSAIC AQUA STORY

Orzeźwiające, przejrzyste wody oceanu przyniosą Ci ukojenie w gorący dzień! Brzmi jak marzenie? Po treningu wskocz z nami w chłodną toń Mosaic Aqua, która niczym magiczne zwierciadło odbija w sobie bujną roślinność dżungli.

Spójrz, jesteśmy nad brzegiem oceanu! Na horyzoncie majaczą wszystkie odcienie niebieskiego, a powietrze faluje z gorąca. Jesteś gotowa na bieg po piaszczystym brzegu? Rozgrzany piasek ucieka spod stóp, a Twój oddech zsynchronizował się z rytmem fal. Meta w tamtej zatoczce? Umowa stoi! 

Dawno nie widziałaś tak malowniczego miejsca: turkusowe wstążki wcinają się w ląd, a ocean delikatnie obmywa ostre skały. Ogromne drzewa pochylają się nad plażą i przeglądają się w lustrze krystalicznie czystej wody. Masz ochotę wskoczyć w tę toń i nie wahasz się ani chwili! Właśnie takiego ukojenia potrzebowałaś po treningu. Słoneczny dzień, bieg po plaży i odpoczynek w rajskiej zatoczce mamy już za sobą: o czym jeszcze marzysz?

Mosaic Aqua to harmonijne zestawienie barw, które pięknie prezentuje się z naszymi propozycjami z serii Shiny: Shiny Royal Navy i Shiny Grey. Stwórz także wspaniałe stylizacje łącząc ten wzór z odzieżą Ultra.