Filtruj
×
Płeć
Rozmiar
Produkt
Kolor
Kolor/Wzór
Wyczyść Zastosuj

Kolekcja Sea Breath: odkryj najważniejszą tajemnicę

Odważ się zanurkować w rozświetloną słońcem toń oceanu, a odkryjesz świat zupełnie inny od tego, który znajduje się na powierzchni. Wsłuchaj się w jego opowieść: o niemożliwie pięknych kolorach i strukturach, dalekich podróżach, skarbach ukrytych na dnie. Kolekcja Sea Breath Nessi Sportswear odsłania sekrety, które skrywa w sobie ocean. Jednocześnie – poprzez żywe, inspirujące kolory i wzory emanujące energią wiosenno-letniej aury – zaprasza Cię do odkrycia innej tajemnicy: o Tobie samej.

Kolekcja Sea Breath: podróż przez kolory, faktury i wzory

Kolekcję Sea Breath Nessi Sportswear na sezon wiosna/lato 2024 tworzy 5 zupełnie nowych wzorów.

Otwiera ją Gold Reef, który snuje opowieść o fascynującym pięknie rafy koralowej. Tym, co przyciąga w nim spojrzenia, są złote elementy przedstawiające największe skarby podwodnego świata. W czasie treningu Gold Reef stanie się Twoją biżuterią – tak, jak biżuterią oceanu są rozgwiazdy, małże czy muszle.

Podwodne skarby odkrywa także kolejny wzór z kolekcji: Mosaic Sea Tworzy go mozaika morskich stworzeń i roślin umieszczonych na tle koralowca, którego kształty układają się w falującą rybacką sieć. Połączenie klasycznej czerni i wyrazistych czerwieni, żółci oraz fioletu sprawia, że Mosaic Reef jest jednocześnie elegancki i pełen ekspresji.

Trzecim elementem kolekcji Sea Breath jest wzór Spring Magnolia, który przedstawia najpiękniejszy zwiastun wiosny – kwiaty magnolii – w różnych fazach rozkwitu. To propozycja pełna subtelnego uroku i kobiecej delikatności.

Opowieść o pięknie, które skrywają głębiny oceanu, kontynuuje minimalistyczny i elegancki wzór Ornamo Reef. Inspirowany jest światłem tańczącym na jego toni i błyszczącym w łuskach przepływających tuż pod powierzchnią ryb.

Kolekcję SeaBreath zamyka wzór Blink dostępny w czterech różnych kolorach: Green, Navy, Black oraz Pink. Tworzą go zarysy przypominające cekiny, które przyciągają i odbijają światło, delikatnie mieniąc się w słońcu – zupełnie jak łuski egzotycznych ryb albo promienie błyszczące na powierzchni oceanu. Starannie skomponowane kolory i subtelny błysk wzoru Blink podkreślają wyrazistość każdego treningowego stroju.

Pocztówka z rajskiej podróży

Zachwycający błękit nieba nad głową, szum fal, ciepły piasek pod stopami, promienie słońca migoczące rytmicznie na tafli oceanu. Kolekcja Sea Breath to pocztówka z rajskiej podróży. Zanurz się w jej cieple, poczuj energię wiosenno-letniej aury i daj się zaprosić do odkrycia tajemnicy. Tej skrytej na dnie oceanu i tej ukrytej wewnątrz Ciebie – tajemnicy o tym, jak wiele potrafisz i jak odważnie możesz przekraczać kolejne sportowe granice.