Filtruj
×
Dostępność
Wyczyść Zastosuj
Brak produktów do wyświetlenia. ×

Leggings love

Zaczynamy wielkie święto legginsów! To nie tylko akcja Preorder, to prawdziwa podróż w czasie 😍 Przygotowaliśmy dla Was reedycję 35 wzorów z poprzednich kolekcji. To bestsellery, które nie tylko zmieniły oblicze naszej marki ale i zawojowały świat! 

Ważne! Zapoznaj się z poniższym regulaminem: 

 1. Zamawiasz wybrane produkty z obowiązkiem zapłaty za zamówienie i koszty wysyłki. Nie ma możliwości zakupu za pobraniem.
 2. Płatności należy dokonać niezwłocznie, najpóźniej do godziny 12:00 dnia 15.02.2024. Zamówienia, które nie będą opłacone zostaną anulowane. 
 3. Dostępne rozmiary legginsów: XXS/XS-L/XL. Wszystkie informacje o danym produkcie, są dostępne w karcie produktu.
 4. Proces produkcji zamówionych i opłaconych legginsów rozpocznie się od dnia 15.02.2024. Wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane maksymalnie w ciągu 21 dni (6.03.2024). Z doświadczenia wiemy, że czas produkcji może się skrócić. Jeśli zamówienia uda się zrealizować szybciej, poinformujemy o tym niezwłocznie. 
 5. Zamówienie w akcji Leggings Love jest traktowane jako osobne zamówienie specjalne, dlatego nie podlega łączeniu zamówień.
 6. Produkty w akcji Leggings Love są objęte formą sprzedaży preorder i objęte są cenami specjalnymi (ceny ostateczne są widoczna przy produkcie). Nie obowiązują na nie żadne dodatkowe i stałe rabaty:
  • Cena specjalna legginsów z nogawką w długości Regular i 7/8 wynosi 259 zł.
  • Cena specjalna legginsów z nogawką w długości 3/4 wynosi 249 zł.
 7. Na produkty z oferty Leggings Love nie obowiązują vouchery i bony płatnicze.
 8. Zakup produktu z akcji Leggings Love Peorder jest traktowany, jako zakup świadomy objęty specjalnymi warunkami i nie podlega zwrotowi w rozumieniu prawa dotyczącego zakupu przez internet. Oczywiście pozostała prawa są niezmienne. 
 9. Prosimy o zapoznanie się ze wszystkimi szczegółami niniejszej oferty specjalnej.
 10. Zakupu w akcji preorder można dokonać tylko w dniach od 2.02.2024 do 14.02.2024 r. do godziny 23:59.

LEGGINSY CEGIEŁKI! Legginsy Crazy Eyes Owls i Black Cat, to specjalne cegiełki! Część ze sprzedaży tych legginsów przeznaczymy analogicznie: Sowy- na ratowanie siedlisk Puszczyków. Koty na wsparcie naszego największego kota - na pomoc RYSIOM!