Filtruj
×
Wyczyść Zastosuj
Brak produktów do wyświetlenia. ×

Kurtki treningowe – każda aktywność jest Twoja!

Jesienna pogoda sprawia, że tracisz zapał do treningów? Otaczająca Cię szaruga i szybkie zachody słońca wywołują u Ciebie chandrę? To już przeszłość! Nasze kurtki treningowe damskie nawet w deszczową pogodę będą Ci towarzyszyć w codziennych aktywnościach. Niezależnie od tego, czy idziesz biegać, jeździć na rowerze czy spacerować ze swoim pupilem, zapewnią Ci wygodę, uczucie ciepła i suchości. A jeśli nie jesteś rannym ptaszkiem i zdecydowanie wolisz wieczorne ćwiczenia, zapewnimy Ci dobrą widoczność. Żywe kolory i nieoczywiste printy to coś, co uwielbiamy - i wiemy, że Ty również.

A teraz pomyśl… Wychodzisz z domu, zabierasz ze sobą tylko najpotrzebniejsze rzeczy: klucze, telefon i chusteczki. Gdzie to wszystko włożyć? Znów musisz zabrać ze sobą nerkę, plecak lub inną torbę? Na szczęście, nasze kurtki treningowe mają zapinane na zamek kieszenie. Teraz nawet podczas intensywnego treningu możesz być pewna, że wszystkie Twoje skarby pozostaną bezpiecznie w kurtce. A dzięki nieprzemakalności materiału, niezależnie od pogody, pozostaną suche.

Kurtki damskie na trening – bo zawsze wyglądasz stylowo

Wiatr, deszcz i mgła nie będą Ci straszne, bo dzięki naszym kurtkom w każdych warunkach będziesz wyglądać i czuć się nieziemsko! Świetnie skrojone okrycia podkreślą Twoją sylwetkę i nadadzą Ci ekstrawaganckiego looku. Żeby nosić sportowe, wygodne kurtki, wcale nie musisz być miłośniczką ruchu. Posłużą Ci zarówno podczas aktywności, ale też w codziennych czynnościach i wyjściach towarzyskich.

Jednak nie samym wyglądem żyje człowiek i nieważna jest aparycja, gdy przenika Cię chłód. To nie jest już Twój problem, bo nasze kurtki damskie na trening zapewnią Ci ochronę przed wiatrem. W dowolnej chwili włóż lub zdejmij kaptur i osłoń się przed przenikliwym wiatrem lub deszczem. Ale nie myśl sobie, że poczujesz się w nich jak w worku foliowym. Nasza odzież wyprodukowana jest z oddychających materiałów, które zapewnią Ci odpowiednią wentylację. Zatem – czuj lekkość podczas wysiłku!

Psst… Wspominaliśmy, że są wybitnie kompaktowe? Jeśli nagle poczujesz, że już nie musisz mieć je na sobie, możesz ją zwinąć w podręczny pakunek lub wygodnie przewiązać w pasie i nadal cieszyć się treningiem!