Filtruj
×
Wyczyść Zastosuj
Brak produktów do wyświetlenia. ×

KOMPLETY KOLARSKIE

Bez względu na to jako formę kolarstwa preferujesz, odpowiednio dobrany zestaw kolarski zapewni Ci komfortowe warunki do jak najefektywniejszej jazdy na rowerze. W zaprojektowanych przez nas koszulkach na rower oraz spodenkach rowerowych połączyliśmy lekkie i oddychające materiały z niepowtarzalnym designem. Wszystko po to, byś mogła cieszyć się jazdą niezależnie od jej charakteru: czy to będzie całodniowa wycieczka, profesjonalny trening, a może tylko delikatna przejażdżka.

DAMSKIE STROJE KOLARSKIE

Nasze stroje kolarskie cechują rozwiązania opracowane z myślą o specyfice kobiecej anatomii. Koszulki na rower o ergonomicznym fasonie i panelowej budowie odpowiadają za jak najlepsze dopasowanie do kobiecej sylwetki. Projektując je, zadbaliśmy o każdy detal, aby zapobiec podrażnieniom delikatnej skóry, są to m.in. płaskie szwy, potnik oraz otwarte zakończenie kołnierza. 

Dopełnieniem kompletu kolarskiego są nasze spodenki kolarskie na szelkach. Charakteryzuje je krój dostosowany do kobiecej budowy i ekologiczna wkładka z bambusową wyściółką. To rozwiązania, które umożliwiają nawet do 8-godzin ciągłej jazdy.

Koszulki na rower oraz spodenki rowerowe tworzą duet składający się na komfortowy damski strój kolarski.

INNOWACYJNE MATERIAŁY, Z KTÓRYCH POWSTAJĄ KOMPLETY KOLARSKIE

Nasze koszulki na rower wyróżnia dzianina Karbon o doskonałej oddychalności, wysokim stopniu odprowadzania wilgoci oraz o właściwościach szybkoschnących. Natomiast spodenki rowerowe, które znajdziesz u nas w wariantach z szelkami i bez szelek, uszyliśmy z materiału Resi Ultra 4K o dużym poziomie elastyczności. Wykazuje on także niezwykłe właściwości oddychające.

NIEPOWTARZALNY DESIGN

Koszulki rowerowe marki Nessi wyróżniają się również niespotykanym designem. Dbając o to, by każda rowerzystka znalazła coś dla siebie, na ten sezon przygotowaliśmy wyjątkowe modele koszulek w energetycznych barwach. Kolory i wzory naszych koszulek rowerowych sprawiają, że kontrastują one z szarą rzeczywistością.   

JAK DOBRAĆ WŁAŚCIWY KOMPLET KOLARSKI?

Bez problemu zrobisz to w naszym sklepie. Oferujemy gotowe zestawy kolarskie wyselekcjonowane specjalnie przez nas - pasjonatów kolarstwa. Kupując zestaw: koszulka na rower + spodenki kolarskie na szelkach oszczędzasz 20%. Istotna jest możliwość dobrania osobno rozmiaru koszulki i rozmiaru spodenek.