Czas rozkwitu: Kolekcja Bloom 2023

Ten wyjątkowy świt, który przychodzi po ostatniej zimowej nocy, zabarwiając niebo purpurą i przynosząc tak wyczekiwaną zmianę: ciepło wiosennego słońca. Słoneczny, jasny poranek, z rosą migoczącą w trawie i dźwięcznym śpiewem skowronków rozbrzmiewającym z każdego zakątka zieleni. Pierwszy prawdziwie letni dzień, napędzany energią rozkwitu. I te długie, sierpniowe popołudnia: melancholijne, spokojne, wypełnione światłem w kolorze bursztynu.
Wiosną i latem każdy dzień jest inny, każdy przynosi kolejne przeobrażenia – czasem drobne, a czasem takie, które odmieniają wszystko. Kolekcja Bloom jest opowieścią o tych zmianach: o odrodzeniu kwiatów, feerii barw, zawsze niepowtarzalnych wschodach i zachodach słońca. Jej kolory i wzory będą towarzyszyć Ci w czasie każdego sportowego wyzwania.  Zainspiruj się ich przesłaniem. Odkryj piękno, które skrywa świat, zajrzyj w głąb siebie, odważ się podążać za marzeniami. Tej wiosny pozwól sobie rozkwitnąć na nowo.

Bloom: kalejdoskop obrazów, zapachów i dźwięków

Bloom oznacza ‘rozkwit’. To kolekcja osnuta wokół opowieści o pięknie kwiatów – ich kolorach, kształtach i zapachach. Każdy ze wzorów, które ją tworzą, jest osobną historią, ale wszystkie łączy wspólny mianownik: ciekawość świata, wrażliwość na detal, krok ku przygodzie.

Kolekcję Bloom otwiera wzór Ornamo Flower – zapowiedź pierwszych wiosennych zmian. Tworzą go kontury polnych kwiatów, które wypełniają się kolorami dokładnie tak, jak świat kolorowany przez wiosnę. Wzór Tulips inspirowany jest tulipanami zachwycającymi różnorodnością kształtów i kolorów. Te niezwykłe kwiaty to najdoskonalszy symbol wiosennego rozkwitu: otulone ciepłem słońca otwierają się powoli, płatek po płatku ukazując całe swoje piękno. Wzór Meadow Mosaic przedstawia łąkę w pełni lata, magicznie kolorową i ciągnącą się aż po horyzont morzem kwiatów, traw i ziół, a wzór Sunflowers – słoneczniki, które niestrudzenie podążają za słońcem, nieustannie obracając się w jego kierunku.

Kolekcję Bloom uzupełniają 2 wzory Shiny: utrzymany w kolorze słonecznej żółci Sunny oraz koraloworóżowy Coral Pink. Delikatne tłoczenia materiału sprawiają, że Shiny pięknie mienią się w słońcu – zupełnie tak, jak ziarenka piasku na plaży.

Wszystko jest zmianą

Wiosna i lato to czas przeobrażeń. Rozkwit, eksplozja kolorów, nieokiełznana energia, która rezonuje z głębi ziemi i wprawia wszystko w ruch. I ta moc: dodająca siły, inspirująca do kolejnych wyzwań, dopingująca do jeszcze jednego powtórzenia. Czy pozwolisz, aby przeprowadziła Cię przez Twoje sportowe plany?

Materiały i fasony odzieży z kolekcji Bloom zapewnią Ci niezbędny w czasie wiosenno-letnich aktywności komfort, a wyrazisty, nieszablonowy design sprawi, że Twój treningowy strój będzie Twoją inspiracją do kolejnej próby i kolejnego wyzwania.

Ornamo Flower

Ornamo Flower

Noc jest jeszcze zimowa, ciemna jak atrament i nieprzenikniona, ale świt… Świt zwiastuje wiosnę. Na tle porannych mgieł, eterycznych i lekkich jak westchnienie, natura tworzy pierwszy szkic nadchodzących zmian. Rysuje kontury drzew, coraz wyraźniejszymi liniami zaznacza granicę traw, rozjaśnia wszystko promieniami słońca. Wzór Ornamo Flower zapowiada te wiosenne zmiany. Zarys polnych kwiatów, które go zdobią, wypełnia się barwami – dokładnie tak, jak świat kolorowany przez wiosnę. Ornamo Flower to minimalizm, elegancja, subtelna kobiecość i łagodna, ale niewyczerpana energia.

Tulips

W wiosenne poranki czas jakby zwalnia. Słońce powoli wędruje po niebie, metr po metrze ogrzewając kolejne połacie ziemi. Starasz się łapać jego promienie i biegnąc, lawirujesz pomiędzy cieniami rzucanymi przez drzewa. W tym osobliwym tańcu towarzyszą Ci tulipany. Kierują swoje kielichy w stronę słońca i niespiesznie się otwierają, płatek za płatkiem ukazując całe piękno. Nieregularne kształty, tak perfekcyjne w swojej różnorodności. Soczyste kolory emanujące witalnością. Obezwładniający zapach, który przywodzi na myśl cały ciąg skojarzeń: kojący błękit nieba, słońce, radość, siłę, spokój. To kwintesencja wiosny. To właśnie wzór Tulips.

Tulips
Meadow Mosaic

Meadow Mosaic

Pierwszy prawdziwie letni dzień jest jak głęboki oddech. Energia, którą emanuje rozkwitająca wokół przyroda, rezonuje tak silnie, że czujesz jak przenika Twoje ciało. Polne kwiaty kołyszą się na wietrze, tworząc falujące morze barw i kształtów, a powietrze wibruje trzepotem skrzydeł pszczół i trzmieli, skowronków i pliszek nurkujących raz po raz w tych kolorowych przestworzach. Zamknij oczy, odetchnij głęboko i poczuj to: zapach wczesnego lata, dotyk słońca na policzkach, energię rozkwitu. Poczuj to, a potem ruszaj dalej. Barwy polnych kwiatów – czerwonych maków, chabrów w kolorze nieba, irysów różowych jak landrynka – które tworzą wzór Meadow Mosaic, tego lata poprowadzą Cię do każdego sportowego celu.

Sunflowers

Jest letnie popołudnie, upalne, ale jednocześnie dające oddech – a może raczej wytchnienie od rzeczywistości. To Twoja chwila: ten jedyny w ciągu dnia moment, w którym jesteś tylko dla siebie. Biegniesz lekko i sprężyście, z uśmiechem, niesiona energią, którą daje Ci sport. Czerpiesz z niej tak, jak słoneczniki łapią każdy promień słońca: intensywnie i nienasycenie. Wzór Sunflowers jest zapisem tego momentu. Opowiada o melancholijnym pięknie letniego popołudnia, radości, którą daje sport, lubieniu siebie. I o słońcu – tym ponad Tobą i tym wewnątrz Ciebie.

Sunflowers