Światło, które rozjaśnia arktyczną noc: kolekcja Aurora 23/24

Kiedy przekraczasz linię mety, docierasz na szczyt po długiej wędrówce albo po raz pierwszy podnosisz niewyobrażalny dotąd ciężar, w Twoich oczach pojawia się charakterystyczny błysk. Promieniejesz wówczas energią i wewnętrzną siłą, rozjaśniając przestrzeń tak, jak zorza polarna rozjaśnia arktyczną noc. Kolekcja Aurora jest opowieścią o tym niezwykłym spektaklu: o tańcu kolorowych świateł na granatowym niebie, nowej perspektywie i zachwycie nad światem. A także o tym, że sport może odmienić nawet najdłuższą zimę – dodając jej kolorów.

 

Aurora: piękno światła zaklęte w kolorach

Światło. Czasem pokazuje swoje piękno w pełnej krasie: jak wtedy, gdy zorza polarna tańczy i pulsuje na niebie w magnetycznym rytmie, zabarwiając horyzont całą paletą zachwycających kolorów. Czasem pojawia się tylko na mgnienie oka – w kropelce rosy migoczącej w trawie, w wirującym płatku śniegu, promieniu słońca odbijającym się w obrazie namalowanym przez szron. Za każdym razem jednak przyciąga spojrzenia, zachwycając i przywołując skupienie na tu i teraz.

W kolekcji Aurora opowiadamy o pięknie zorzy polarnej i pryzmatach światła, które nawet dobrze znanym rzeczom nadają zupełnie inną perspektywę. Na sezon jesień/zima przygotowaliśmy 6 nowych, hipnotyzujących wzorów.

Kolekcję otwierają wzory Mosaic Aurora oraz Mosaic Aurora Blue, które poprzez kolory i kształty oddają wyjątkowość zorzy polarnej: tańczącej i falującej na nocnym niebie w rytm niemożliwej do odgadnięcia melodii. Oba wzory łączy ten sam motyw płatków śniegu układających się w regularną kompozycję przypominającą witraż. W Mosaic Aurora dominuje fiolet nawiązujący do nieco tajemniczego fioletowego koloru, który przybiera zorza polarna, gdy jest wyjątkowo silna. Mosaic Aurora Blue utrzymany został w chłodniejszej kolorystyce: przeważają w nim tony niebieskie i zielone, ocieplone żółtymi akcentami.

Pink Fusion snuje opowieść o początkach jesieni – magicznym momencie, gdy wschodzące coraz niżej światło opromienia wszystko delikatnym, miękkim światłem. Wzór jest subtelny i niezwykle kobiecy. Tworzy go kompozycja roślin i kwiatów charakterystycznych dla jesieni, umieszczona na różowym tle. Aurora to także wzory Wavy Navy i Wavy Green, które oddają pulsujące falowanie zorzy polarnej, oraz minimalistyczne, eleganckie wzory Ombre Navy i Ombre Green przywodzące na myśl światło odbijane przez kamienie szlachetne.

Zwieńczeniem kolekcji jest wzór Ornamo nawiązujący do obrazów malowanych na szybach przez szron. Wypełnione czernią i delikatnym różem kontury dają wrażenie trójwymiarowości.

 

Pozwól sobie być tą, która przyciąga spojrzenia

Odkryj wraz z kolekcją Aurora magnetyczne piękno świateł zorzy polarnej i na treningach pozwól sobie być tą, która przyciąga spojrzenia. Zupełnie jak Aurora Borealis: pełna siły i emanująca energią kolorów. Rozjaśnijmy sezon jesienno-zimowy światłem i kolorami – aby jeszcze wyraźniej widzieć przed sobą sportowe cele.