SELVA TROPICANA STORY

Odważ się spróbować czegoś nowego: biegnijmy na spotkanie przygody! Jesteś pewna siebie i wyzwolona, a wzór Selva Tropicana pasuje do Ciebie idealnie. 

Zanurz się w chłodnej zieleni liści i poznaj tajemnice dżungli! Eksploruj bogactwo, które skrywa. Wachlarze welurowych liści i głęboka zieleń otaczają Cię zewsząd, a niesamowite odgłosy natury przenoszą Cię do innego świata. Wyciągasz ręce, by przedrzeć się przez gęstwinę i znajdujesz się na bajkowej polanie. 

Przed Tobą ścielą się egzotyczne kwiaty o najwymyślniejszych kształtach, w powietrzu unosi się orzeźwiający zapach. Intensywnie pomarańczowa barwa roślin natychmiast napędza Cię do działania: pędzisz przez dzikie ostępy, ścigając się z nieposkromioną panterą. Kto wygra tę rywalizację? W naszej dżungli wszystko jest możliwe! Wbiegnij na wzgórze i krzycz z całych sił - daj upust swojej radości!

Selva Tropicana to nawiązanie do naszego bestsellerowego wzoru Selva Sand z 2020 roku. Stwórz niezwykłe stylizacje łącząc ją z autorskimi tłoczeniami Shiny Orange i Shiny Black oraz odzieżą z naszej kolekcji Ultra.