Społeczność

Polski producent odzieży sportowej – Nessi Sportswear

Nessi Sportswear to polska marka specjalizująca się w tworzeniu wysokiej jakości ubrań sportowych. Naszym znakiem rozpoznawczym są unikatowe legginsy sportowe. Na rodzimym rynku staliśmy się liderem pod kątem ich dostępności - szyjemy legginsy z wysokim stanem, legginsy treningowe, legginsy do jogi i legginsy ocieplane. W ofercie naszego sklepu sportowego znajdziesz odzież do biegania, jak również odzież outdoorową taką jak kurtki puchowe. Jesteśmy także pionierami w dziedzinie spódniczek sportowych. Sklep Nessi Sportswear wybierają nie tylko aktywne Polki, ale i kobiety z Europy, a także innych części świata (Australia).

Sklep sportowy z autorską odzieżą damską

Produkty dostępne w naszym sklepie sportowym z odzieżą damską, szyjemy z najwyższej jakości materiałów dostępnych na rynku, z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań. Dzięki temu odzież na trening Nessi Sportswear gwarantuje maksymalny komfort i wygodę, bez względu na rodzaj wykonywanej dyscypliny sportowej, czy aktywności. Oprócz odzieży do biegania tworzymy także odzież na rower, na fitness i odzież do jogi, a każdy nasz produkt wyróżnia unikatowy wzór i energetyczne kolory!

Sklep z odzieżą do biegania Nessi Sportswear

Polskie ubrania sportowe Nessi Sportswear wykonujemy z materiałów, które dobrze oddychają i zapewniają skuteczne odprowadzanie wilgoci z powierzchni skóry na zewnątrz. Zapewnia to uczucie suchości i świeżości podczas najbardziej intensywnego wysiłku. W naszym sklepie sportowym zaopatrzysz się również w odzież termoaktywną i bieliznę termoaktywną, optymalną na trening w jesienno-zimowej aurze. Całość uzupełnisz o kolorowe akcesoria sportowe. Przy szyciu odzieży sportowej, oprócz zwracania uwagę na jej elementy funkcjonalne, szczególny nacisk kładziemy na to, by czuć się w niej modnie, wyjątkowo i wyróżniać się z tłumu. Chcemy byś dzięki odzieży Nessi Sportswear, poczuła prawdziwą moc koloru - feel the power of colors!

czytaj więcej