Přizpůsobit
×
Velikost
Barva
Typ ponožek
Vyčistit Použít

Komfort stóp podczas sportowych aktywności ma niemałe znaczenie, przekłada się bowiem na Twoje ogólne samopoczucie podczas treningu. Wyobraź sobie, że poprawianie zrolowanych lub przekręconych skarpet staje się odległym wspomnieniem, a Ty w końcu możesz skupić się na tym, co kochasz najbardziej… Nie ulega wątpliwości, że skarpety do biegania to ważna część garderoby biegacza, dzięki której można wykręcać lepsze czasy i dawać z siebie 120%!

Jeśli do tej pory zakładałaś na trening zwykłe skarpetki sportowe, inwestycja w skarpety do biegania pozwoli Ci poczuć różnicę już od pierwszego treningu. Nasze skarpety biegowe produkujemy z wyselekcjonowanych, innowacyjnych, przyjaznych skórze materiałów. Są elastyczne, dobrze oddychają i przywierają do stopy niczym druga skóra. Płaskie szwy zapobiegają odparzeniom i otarciom, a wzmocnienia w strefach pięt i palców zwiększają ochronę najwrażliwszych partii stóp. Poza tym są zdecydowanie bardziej wytrzymałe, odporniejsze na odkształcenia i ścieranie niż tradycyjne.

Skarpety biegowe - na miejski jogging i bieg po górach

Można powiedzieć, że na skarpetkach zjedliśmy zęby. To był nasz pierwszy produkt, z którym przebiliśmy się do świadomości biegowej społeczności. Po latach sprzedaży i tysiącach godzin testów w terenie udoskonaliliśmy nasze sztandarowe modele i mamy pewność, że nasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku. Mamy skarpety biegowe w różnych kolorach i długościach, dedykowane dla każdego typu treningu:

  • Skarpety ROAD - typowo treningowe modele przeznaczone do biegania “po płaskim”, czyli dla tych, którzy uwielbiają przemierzać miejskie, utwardzone ścieżki i biegają po utwardzonej nawierzchni. Dzięki perforowanej strukturze materiału wilgoć szybko odprowadzana jest na zewnątrz, a skóra pozostaje świeża i sucha.
  • Skarpety TRAIL - wytrzymałe modele dla kochających bieganie po bezdrożach, polach, leśnych ścieżkach i drogach szutrowych. Wyższy ściągacz skutecznie chroni kostki przed otarciami, o które w dzikim terenie bardzo łatwo.
  • Skarpety TREKKING/ULTRA - modele dla zaawansowanych fanów biegania, uzależnionych od adrenaliny i endorfin. Świetnie spisują się nawet w ekstremalnie trudnych biegach górskich czy podczas wielogodzinnego trekkingu. Dzięki panelom amortyzującym oraz świetnym parametrom oddychalności materiału będą Cię wspierać w każdym, nawet najbardziej szalonym sportowym wyzwaniu.

Skarpety biegowe kompresyjne: modele do zadań specjalnych

Skarpety biegowe kompresyjne przeczą powszechnemu przekonaniu, że sportowa garderoba nie powinna nigdzie uciskać. Skarpety kompresyjne to specjalistyczny produkt dla biegaczy, który gwarantuje w pełni bezpieczny i komfortowy trening. W naszych skarpetach kompresyjnych wykorzystujemy bezpieczny dla organizmu pierwszy stopień kompresji. Dzięki spiralnej konstrukcji, gdzie zwiększony ucisk idzie od stopy w górę łydki, krążenie krwi jest lepsze, a mięśnie są lepiej dotlenione. Więzadła i ścięgna są ustabilizowane, a wstrząsy i drgania odpowiednio zredukowane.

Rozkochaj się w naszych fasonach, kolorach, wzorach i pokaż się światu!