Přizpůsobit
×
Velikost
Kategorie
Barva
Vyčistit Použít

Bielizna termoaktywna na treningi w chłodne dni

Niekorzystna pogoda nie jest żadnym ograniczeniem w uprawianiu ulubionych dyscyplin sportu - i to bez względu na to, o jakiej aktywności mówimy! Nowoczesne ubrania i bielizna termoaktywna na treningi znakomicie chronią przed zimnem, a jednocześnie są lekkie i cienkie, dlatego złożenie stroju na cebulkę z kilku funkcjonalnych warstw nie stanowi problemu. W odpowiednio dobranych ubraniach możesz cieszyć się swoją pasją i realizować cele treningowe w każdym z 365 dni roku.

W grupie całorocznych aktywności sportowych nie brak sportów wodnych - kryte baseny są czynne cały rok, a najtrudniej o wolny tor właśnie jesienią i zimą, gdy zimno nie pozwala na pluskanie się w otwartych kąpieliskach. Zresztą są i tacy, dla których właśnie wtedy zaczyna się sezon na kąpiele pod chmurką - morsowanie zawsze cieszyło się sporą popularnością, a w ostatnich latach mieliśmy na nie prawdziwy boom! Trzymamy kciuki za wszystkich, którzy nie wychodzą z wody także w zimie, i wychodzimy im naprzeciw z naszą ofertą.

Bielizna termoaktywna - damska broń przed chłodem i wiatrem

Chyba każda fanka aktywnego stylu życia ma w szafie choć jeden komplet bielizny termoaktywnej. Topy i legginsy z dedykowanych materiałów utrzymują przyjemne ciepło przy ciele, a dzięki dobrej oddychalności i zdolności do odprowadzania wilgoci chronią także przed zapoceniem i wyziębieniem.

Bielizna termoaktywna szyta jest z materiałów o wysokiej elastyczności, co w połączeniu z bezszwową konstrukcją zapewnia precyzyjne dopasowanie i pełną swobodę ruchów. Ubrania rozciągają się proporcjonalnie do pracy ciała, nie odznaczają się pod ubraniem i nie podrażniają skóry. Ultracienkie koszulki i legginsy świetnie układają się pod każdą warstwą wierzchnią.

Materiał bielizny termoaktywnej z naszej oferty, syntetyczna dzianina Amet Fiber, ma wszystkie powyższe zalety - a to nie koniec! Delikatny, lekki jak piórko materiał jest jednocześnie bardzo wytrzymały, dlatego możesz nosić i prać go tak często, jak zechcesz - a będziesz robić to przez cały rok, bo wykonane z niego topy i longsleeve’y świetnie sprawdzają się także noszone samodzielnie.

Bielizna termoaktywna dla pływaczek i morsów

Po wyjściu z basenu warto ciepło się ubrać, aby uniknąć przewiania w drodze do domu. Komplet bielizny termoaktywnej jest wówczas idealną bazą stroju: wystarczy narzucić na nią spodnie i kurtkę, by cieszyć się miłym ciepłem. Właściwości termoaktywne i elastyczność materiału docenią też foczki: rozciągliwe topy i legginsy nie stwarzają oporu przy szybkim ubieraniu, a delikatne otulenie od stóp do głów po kąpieli w lodowatej wodzie to zupełnie nowy wymiar komfortu!