Přizpůsobit
×
Vyčistit Použít

Jesteś sportowcem, biegaczem, wojownikiem, któremu niestraszne niskie temperatury za oknem? Z pewnością znasz problem skostniałych od zimna dłoni, które jeszcze dodatkowo potęgują uczucie dyskomfortu podczas biegu. Niemiłą konsekwencją jest także spierzchnięta, podrażniona i przesuszona skóra rąk.

Jest na to rada. Rozwiązaniem są rękawiczki do biegania. Nie obawiaj się zapocenia i przegrzania dłoni. Termoaktywne, oddychające materiały szybko odprowadzają wilgoć i zapewniają optymalną ochronę dłoni przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.

Rękawiczki biegowe nie tylko zimą

Jeśli ruszasz w drogę, gdy inni jeszcze smacznie śpią, wiesz, że nawet wiosenne i jesienne poranki bywają bardzo chłodne. Nie ograniczaj się do korzystania z rękawiczek tylko w sezonie zimowym. Cienkie rękawiczki biegowe utrzymują dłonie w cieple i suchości, niezależnie od intensywności ćwiczeń. Nie ograniczają ruchu palców i współgrają z naturalnym ruchem dłoni.

Cienkie rękawiczki biegowe szyjemy z funkcyjnej dzianiny Flexible Fit, która zapewnia skuteczną termoregulację dłoni i chroni przed zimnem. Grubszy, trójwarstwowy, zaprojektowany z myślą o jesieni i zimie Trito na bieżąco odprowadza wilgoć z powierzchni skóry i szybko ją odparowuje, gwarantując w pełni komfortowy trening bez względu na aurę za oknem.

Detale pod lupą

Z myślą o fanach urządzeń z ekranami dotykowymi na kciuku i palcu wskazującym umieściliśmy specjalne antypoślizgowe panele, które pozwalają korzystać z elektronicznych urządzeń bez konieczności ściągania rękawiczek.

Elastyczny materiał sprawia, że rękawiczki dobrze dolegają do dłoni na całej jej powierzchni. Nie chodzi tutaj tylko o wrażenia estetyczne i wygodę użytkowania. Czterokierunkowa rozciągliwość używanych przez nas dzianin sprawia, że ściśle przylegają do ciała i nie krępują ruchów. Termoaktywne właściwości samego materiału aktywują się dopiero w bezpośrednim zetknięciu ze skórą. W tym kontekście warto zapamiętać, że rozmiar rękawiczek nie pozostaje bez znaczenia.

W konstrukcji damskich rękawiczek biegowych warto zwrócić uwagę także na wydłużony mankiet, który zapobiega przedostawaniu się zimnych podmuchów powietrza do jej wnętrza; łatwo też schować go pod rękaw bluzy lub kurtki. Nasze modele wyposażyliśmy także w praktyczne magnesy, które ułatwiają przechowywanie.